Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Danas je saznao za taj problem pa rekoh ako neko zna u startu gde,sta i kako da me uputi odakle da krenemo u potragu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji brisac za mog puntica...neko ga polomio na pola valjda mu bilo dosadno jbg...jel ima neko polovan da prodaje ili menja za pare :) ili sta vec? mk2 punto iz 2003

 

pozdrav,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege ako moze pomoc. Burazeru crkao sestostepeni menjac na  GP Sport 1.9 pa ako znate neki otpad ostavite kontakt telefon. Pedja iz Indjije upitan ali nema na otpadu kod njega ...

Svaka pomoc dobrodosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i neka preporuka za remont. Sad sam se cuo sa njim kaze da je odjednom poceo da krlja u sestoj i petoj i stao je odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, ivan.ik said:

Zamena ležajeva ? Remont ?

+1

Iluzorno je kupovati menjač koji je prešao koliko i njegov ili više i upitnog je stanja i veka trajanja. Uvek sam za opciju popravi svoje ili kupi novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novo je preskupo, a staro može da se popravi.

Cepaj kod Gorana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto je malo naprslo kuciste menjaca pa je sad pitanje da li se to moze sanirati ili je bolje da se trazi drugi polovan. U Sapcu su mu trazili 500e sto je previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kaze da je napuklo posle tog zvuka krkljanja koji se javio u setoj i petoj brzini. Ostavio sam mu Goranov broj i jos par njih pa ce videti sutra sta je i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, planiram da farbam moju mareu, pa me zanima gde mogu nabaviti spojler ispod praga, i branike?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zoranp2211

 

Za pragove mooožda ovde ako je skinut kalup za njih:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/44928-pragovi-spojleri/

 

Branike na svakom otpadu. Tema sa iskustvima i telefonima svih otpada ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

 

Ili, direktno možeš pitati jedan od najvećih otpada u SRB za ove naše aute, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/71141-fiat-polovni-delovi-inđija/

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/8/2016 at 7:41 PM, Axic said:

Kolege ako moze pomoc. Burazeru crkao sestostepeni menjac na  GP Sport 1.9 pa ako znate neki otpad ostavite kontakt telefon. Pedja iz Indjije upitan ali nema na otpadu kod njega ...

Svaka pomoc dobrodosla.

 

Aco iz Kragujevca je rastavio jednog sporta pa pitaj njega 064 254 2490

 

On 3/12/2016 at 11:12 AM, silenci said:

gde bi i na kom otpadu bi se mogao naci tempomat za musu,a moze i od fiat krome,dal to prodaju posebno il ceo ablender

 

Ablender sa tempomatom za Chromu ima otpad u Omoljici  063 289 350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao gde da pitam, a ima veze sa ovom temom. Moze li neko da mi nadje kako izgledaju zabice za bocne vetrobrane? U kit komercu nemaju pojma ni da to postoji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/3/2016 at 10:19 PM, Zvezdo said:

Ablender sa tempomatom za Chromu ima otpad u Omoljici  063 289 350

 

hvala kolega,bas cu da zovem i da pitam,dal moze samo rucica tempomata

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ih nemam. I ne treba

A na 123 sam imao metalne, izgledaju kao slovo U ili П izaberi koje ti je lepse

Mislis da moze bez? Znam da se na fb jedan zalio, prodao mu neki bez zabica iako mi tvrdio da ih ima, pa kaze da se lako skida i moze da ispadne.

Ja uzimam od ovog sa foruma, sto se napravila frka oko slika :D ali on nema zabice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco, razumem te, ja pricam o Stilu, ne o Alfi...

Pricao sam bas sa ovim sto nema te zabice i kaze da je klimavo, nije sigurno. Videcu sutra kad stigne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali on kaze da to ima da se kupi u svakim auto-delovima.

Ako nadjem te drzace uzecu i ja od njega vetrobrane

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da ima, al ova ženska sto je radila u kit komercu nema pojma o cemu pricam :D kaze imam 100 razlicitih, daj mi uzorak. Ni ja nisam znao kako izgledaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...