Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Moj cale nije imao roletnu na astri karavanu, i jedno vreme je furao bukvalno roletnu sa prozora,prefarba se u crno, moze da se prelepi nekim materijalom i super izgleda.Njemu je to auper stajalo.Posle par meseci je nasao negde original, a ovu home made je bacio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam. Posto imam 6 i 7 sediste bukvalno mi ni ne treba, ali kada imam nesto u kolima moram sve da vadim i nosim kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ako me bas mrzi da nosim stvari kuci, uzmem najobicniji jorgan i sve prekrijem, odnosno improvozujem nesto kao roletnu :D jeftinije je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u slucaju da je bas neophodno, mozes se udobno smestiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde može da se nađe ona zaštitna plastika ili tzv. šus pleh za Grande Punta ? Treba burazeru pa ako neko zna nek prosledi link ili kontakt telefon otpada, prodavca ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko slucajno zna gde moze da se nadje cev za podmazivanje turbine?

Puca mi vec druga cev iz nepoznatog razloga. Niko ne moze da otkrije razlog pucanja.

 

Bukvalno pukne kao da je neko recnuo skalpelom crtu od 3 mm i tu kada je turbina pod pritiskom pusta ulje koje pada tacno na katalizator i onda smrdi uzasno na sagorelo ulje i taj smrad posle ulazi u kabinu, kada se pusti grejanje ili hladnjenje.
Cev ne mogu nigde da nadjem, ni u Sapcu, niti moze da se poruci nova, jer kazu da ide sa turbinom.

Bas imam ogroman problem.

Ovo sto se vidi na cevki je tecni metal, sa kojim smo probali da je zakrpimo, ali ne vredi. Pusta i dalje.

 

cxcb192060.jpg  cxcb192061.jpg  cxcb192062.jpg

 

Hvala unapred svima na pomoci. Svaka informacija je dobrodosla.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran da to nije cijev EGR povrata...ako este napravis limice i blokiras ga a onda kod nekog povedes da ti softwerski iskljuci radi greske na tabli...egr je radi ekologije i samo pravi probleme...ja od kada sam moj zatvorio dima nema ni u visokim obrtajima a mnogo bolje vuce auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko šuspleha

 

Original ili otpadi ili prodavnica, a ima firma mislim iz cacka koja pravi ima ih na kupindu i kupujem prodajem oko 5000 din ali nije original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na otpadu tesko da ce naci, uglavnom ih ljudi lome u voznji ... i moj je bio polomljen kad sam uzeo Punta i deo je ostao negde u Cacku, a deo je skinuo majstor

Ako se ne varam Uros sa zutim Puntom je kupovao nov, verovatno na njegovoj temi ima kontakt neki

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je GP, nacice se na nekom otpadu 100% ja sam razmisljao da li da moj bacim ili uradim posto sam ga odvalio, reko bolje da ga stavim u gepe pa neka prenoci, caletu kad sam objasnjavaio mislio da fali pola prednjeg dela auta :D na kraju smo ga zakrpili nekom poli-etil plastikom i eno ga i dan danas drzi, malo je napred zinuo posto ne moze da se zategne lepo pa cu morati da ga diznem vezicama da ne glumi grtalicu. Zvao sam preko 30 auto-otpada i svi mi kazu da se to lomi kao ludo, vecina dolazi sa vec skinutim istim tako da ja nisam uspeo da nadjem. Ako je dizel neka tera tako, nista mu ne nece faliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde može da se nađe ona zaštitna plastika ili tzv. šus pleh za Grande Punta ? Treba burazeru pa ako neko zna nek prosledi link ili kontakt telefon otpada, prodavca ...

 

Ovde je bilo tih susplehova

 

http://www.gbg-lucas.rs/fiat.htm

 

GBG - Lucas Auto Parts d.o.o.

  • Adresa  : Sinjska 51 , Opština Voždovac

                   11010 Beograd

  • Telefon : 011/3471-030 , 011/3471-040
  • E-mail   : gbg-lucas@open.telekom.rs

  • Radno vreme : ponedeljak-petak 09:00-17:00

    subota 09:00-14:00

 

pozovi i pitaj, kad sam ja zvao bilo je i ako ti nije problem napiši ovde koja im je trenutna cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za info ljudi. Videću za početak ovo što je tomas okačio da vidimo šta će reci ako ne onda neki od otpada po Šapcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bojankov, pravo da ti kazem mislim da nije to sto pominjes, jer mi kazu da je to sastavni deo turbine i da novo ide zajedno sa turbinom. Ali, iskren da budem, ne znam da li to ima veze sa egr-om.

@Goran Kostic, poludeo sam sa ovim grandeom. Nikada nisam imao ovoliko zajebancije sa nekim kolima. Sad cu da sredim ovo sto treba i auto ide na dobos. Pun mi ga je .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to cev egr-a vec odvodna cev za ulje iz turbine,imam ja od alfe jtd slikacu sutra pa ako su iste ce se dogovaramo...:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko slucajno zna gde moze da se nadje cev za podmazivanje turbine?

Puca mi vec druga cev iz nepoznatog razloga. Niko ne moze da otkrije razlog pucanja.

 

Bukvalno pukne kao da je neko recnuo skalpelom crtu od 3 mm i tu kada je turbina pod pritiskom pusta ulje koje pada tacno na katalizator i onda smrdi uzasno na sagorelo ulje i taj smrad posle ulazi u kabinu, kada se pusti grejanje ili hladnjenje.

Cev ne mogu nigde da nadjem, ni u Sapcu, niti moze da se poruci nova, jer kazu da ide sa turbinom.

Bas imam ogroman problem.

Ovo sto se vidi na cevki je tecni metal, sa kojim smo probali da je zakrpimo, ali ne vredi. Pusta i dalje.

 

cxcb192060.jpg  cxcb192061.jpg  cxcb192062.jpg

 

Hvala unapred svima na pomoci. Svaka informacija je dobrodosla.

Pozdrav.

 

To je povratna cevka sa turbine. Tu osim toplote nema nekog pritiska, tako da može neko da ti odradi celu priču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedostaju mi dvije rešetke na prednjem braniku moga Stila ( 3 vrata, 2004 god)pa me zanima gdje bih mogao da ih nabavim?

Mogu i polovne! Hvala !!!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo ukupno ima 3 resetke pa bi mogao da preciznije opises koje 2 nemas ... ili da stavis neku sliku?

Ima jedan clan onu srednju da proda, a mozda ce moci da se nadji i ta druga sto fali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...