Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Ako nađem i šemu šta koji pin na ovom džeku ( 8-PIN M-BUS DIN ) broj nosi i šemu povezivanja na mini ISO postaviću ovde.

Evo i druge strane kabla cf109c0557138f9327429901c976ed0a.jpg

A ovaj sam kabal ja napravio i dobio Aux u opcijama na radiju.

7f857ec0b1d780acca43912f4128e502.jpg

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, na taj mali plavi ISO mini, a koji je isti kao onaj sa CD changera BP IDC a09, nakaci se 3.5incni prikjucak i moze se kaciti bilo koji uredjaj koji reprodukuje zvuk.Da li uredjaj koji prima signal  mora imati AUX opciju, ili ce se svakako povezati sa originalnim Puntovim radio kasetasem? Izvinite za off. 


He, evo i odgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto mi je jedna ona plastična izduvna rešetkica upala otvorio sam i shvatio da fali ovaj delić. Da li neko zna gde može da se kupi? Ili ako neko kojim slučajem ima viška? :)
 

cxcb180130.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno okreni ovlašćene servise, x puta sam se prijatno iznenadio kako su im jeftine te razne plastike, žabice i ostale sitnice.

Skoro je čovek uzeo punu kesu žabica za novi Bravo...koštalo ga par stotina dinara...ali, ne mora da se uzme kesica od, čini mi se da je njegova bila sa 10 komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nove originalne kod ovlašćenih jedino. :thumbup:

Nove zamenske, vidim da imaju sajtne za stari Bravo, nisam pretraživao za Punta, možda imaju i za njega:

http://autika.co.rs/lager-lista/fiat/

 

Sajt im trenutno radi jako sporo, ili uopšte ne radi.

Evo fon, brže ćeš tako saznati imaju li:

011/394-4010

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima ovo kod nas da se nabavi - kao na slici , 8-pinski kabl sa ovi plavim dzekom. probao bih da cd sanzer alpinu povezem sa original navigacijom za stila. slika je sa stranog sajta - nekog pojlskog ....... i da li uopste to moze .............

 

 

640x_CAR_CDL18.jpg

 

 

@Bole: Odeš u Kanibal ili Kelco ili možda Micro princ i kupiš taj plavi džek (mini ISO) i potrebne iglice (pinove) koje sam kačiš na kabal i ubacuješ u džek.

Kabal od preko 5metara originalni-nikad korišćen dobiješ od mene. Ja sam sve to kupio da povežem cd šaržer u Lybru i nisam na kraju već sam na taj mini ISO nakačio 3.5 stereo džek i sad kačim šta hoću (mobilni, mp3 player....). Znači samo tad je upotrebljen za probu i nikad više.

f02b8dbca636a208c46053b7d7b4dd7f.jpge8376447ada56ef19834c44c5a864918.jpg

 

Kolega Bole-stilo.jtd ili nije video post ili neće da se druži smene. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam imao je kolega laki sa foruma to za prodaju. Pusti mu pm pa vidi šta će ti reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako , klema na akumulatoru mi je malo sira nego ono na sta ide, ne znam kako se kaze haha, cuo sam da postoji nastavak za to , gde to da nabavim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da skines sraf i malo obradis unutrasnje ivice kleme, meni je to komsija radio brusilicom, samo OBAVEZNO skloni akumulator ili skini klemu i radi dalje od akumulatora, da ne bude BOOM !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha kabooom :) ili uzmi nove kleme pa zameni. Imas u svakoj radnji autodelova i kozmetike. Ili na pumpama, ali ne znam kakvog su kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa popusti klemu pa je nabaci na stubic akumulatora...ako na isto mislimo...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kolko vidim napisao klema na akumulatoru mu sira....ili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

resio sam to tako sto sam ubacio 2 parceta metala izmedju ali sam cuo da postoji ''profi'' resenje za to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja razumeo tebi treba ovako nesto

 

Capture.jpg


"Andreja"

Autoput Beograd-Novi Sad 2E
Tel: 011/31-66-357
E-mail: beograd@andreja.co.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...