Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Jel zna neko da ima da se uzmu kleme za Stila JTD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kleme za akumulator? Ako je o tome rec, mozes u svakoj prodavnici auto delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na fabricke onda na neki odpad jedino,a univerzalne imas od kineza pa do tempo...i sve radnje delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko slucajno zna gde moze da se nadje cev za podmazivanje turbine?

Puca mi vec druga cev iz nepoznatog razloga. Niko ne moze da otkrije razlog pucanja.

 

Bukvalno pukne kao da je neko recnuo skalpelom crtu od 3 mm i tu kada je turbina pod pritiskom pusta ulje koje pada tacno na katalizator i onda smrdi uzasno na sagorelo ulje i taj smrad posle ulazi u kabinu, kada se pusti grejanje ili hladnjenje.

Cev ne mogu nigde da nadjem, ni u Sapcu, niti moze da se poruci nova, jer kazu da ide sa turbinom.

Bas imam ogroman problem.

Ovo sto se vidi na cevki je tecni metal, sa kojim smo probali da je zakrpimo, ali ne vredi. Pusta i dalje.

 

cxcb192060.jpg  cxcb192061.jpg  cxcb192062.jpg

 

Hvala unapred svima na pomoci. Svaka informacija je dobrodosla.

Pozdrav.

Samo da pohvalim clana GAGINJO poslao sam mu cev,prvi dan nije se javio kad su ga zvali iz bex-a,a danas nij hteo da primi paket jer je nabavio deo tako mi sada javili iz bex-a i moram da platim 250din postarinu....Mislim nisu 250din u pitanju ali morao sam da ga POHVALIM. :thumbsup:

Edited by deki87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posten covek...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba sramota da ga bude, zbog takvih ce da ispastaju korektni ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre,ja mu poslao poruku kazem zvali me iz bex kazu vratio paket zato sto nabavio deo,a on mi salje poruku"ma sta pricas" nisam nabavio oterao sam kola u servis i oni narucili novu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad bih napisao sta mislim banovali bi me ima jedna tema gde sam napisao svoje misljenje o sitnim prevarantima ... uglavnom da kazem da nije lepo od njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nije u redu i bezobrazno je.  :thumbdown:  Ako je već dao  reč onda nije u redu da je pogazi. Ja kad sam se dogovarao sa kolegom sa foruma  za neke gume rekao sam šalji, gume stigle ja platio i to je bilo to. Da sam dan pre nego što je poslao našao neke druge za manje para, bolje, lepše ili sl. naravno da njegove ne bih vratio jer smatram da ako se nešto dogovorimo to treba da ispoštuju obe strane.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forumu je uglavnom korektna saradnja e sad što neku useru to je druga priča. I naravno tada treba trošiti reči kako se još neko ne bi petljao sa dotičnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da se ovde bas oplelo po meni, moram da iznesem i svoju stranu price.

 

Kao prvo, ta prica je izmisljena od strane kurira iz Bex-a. Posle cu da obrazlozim i zasto.

Drugo, na samom pocetku dogovaranja sa Dekijem, cinilo mi se da nije ista cev, ali nema veze, hteo sam da je uzmem jer je on tvrdio da je ista i da je do sada razmontirao gomilu turbina. Bravo

Trece, @ deki87, da si hteo da ispadnes drugar, kada sam te pitao da li mozes da mi vratis pare, ako cev nije ista, ti si mi rekao da pare ne vracas, nego da mogu da zamenim za neki drugi deo iz oglasa. Koji mi pri tome uopste ne trebaju (uglavnom su za Alfu, Stilo i td). Sa svima sa kojima sam imao saradnju preko brzih posta, uvek je mogao da se vrati novac ukoliko stvar, tj. roba ne odgovara.

Cetvrto, NIJE TACNO da sam nasao drugu cev,zato sto sam auto tek u petak odvezao u ovlasceni servis, posto nije stigla tvoja cev do mene. Tek su danas porucili cev i ceka se od 7 do 10 dana.
Peto, Sam si mi potvrdio kada sam te pozvao i rekao ti da cev nije stigla, da si ih zvao i da su ti rekli da me nisu nasli (ne znam iz kog razloga) i da ce cev doneti sledeci dan. Ja sam ih takodje pozvao i rekli su mi da dostava nije uspela i da je cev poslata nazad za Nis. Pitao sam koliko treba da se plati, rekli su mi nista

Posle toga sam te pozvao, znas i sam da smo se culi pet puta taj dan i da sam te ja prvi pozvao oko 17h kada sam provalio da nema ovih iz kurirske sluzbe i rekao sam ti da posto se cev vraca za Nis, da je ne saljes ponovo nazad, jer mi je pun k. vise cimanja oko tog auta i da cu ga odvesti u ovlasceni servis, pa da mi oni to rese.
Naravno da bih pre dao tebi 2000 dinara, nego 8500 koliko cu sada platiti servisu samo za cev, tako da je to prazna prica od strane BEX-a.

Tako da mogu i pismeno (imam predracun koji sam dobio u petak popodne) i usmeno da dokazem da nisam nabavio, niti sam resio problem i da je ta prica od strane BEX-a izmisljena.

 

Zamolio bih ostale clanove da zadrze za sebe svoje komentare tipa prevarant, da treba sramota da me bude i td... Niti sam prevarant, niti me je sramota bilo cega.

Mozemo da se upoznamo i da popricamo o svemu, zajebite to pljuvanje po nekome. To je smesno.

Glupo je komentarisati nekog, a da ste culi pricu samo jedne strane.

Nikada nikoga nisam za.ebao, niti je mene bilo ko za.ebao.

 

Toliko od mene,

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo se culi ti si reko da si vec oterao kola u servis a sad ispade da si nekolko dana posle toga oterao.

Sto bi kurir vracao nesto ako nije odbijeno,oni te zvali i reko si da si nabavio deo i da ti netreba ovo i oni zato vratili,a sam valjda znas da kad nesto saljes ako ti se vrati placas nece oni da ti razvoze delovi na lepi oci.

Istog dana sam poslao coveku dizne istom sluzbom i stigle su mu posle 3 dana jer neidu u to mesto svaki dan ali su mu stigle nisu ih vratili a nisu ga u opste kontaktirali do trenutka kad su bili u njegovo mesto i covek primio paket jer ga nije odbio a oni ne vracaju dok se necuju sa primaocem.

Sto se tice vracanja para,to moze samo za nekog sa foruma za koga znam da je ok lik inace slao sam na par lika tako neodgovara im deo oni vrate i ja im placam postarine a dogovor bude da oni plate jer su tako rekli i takav bio dogovor.

Jedini slucaj da sam poslao vrata,covek me zove uvece kaze nemoj da saljes ako nisi nemam pare...ludnica ali ispao je fer i platio postarinu 1800din,i takvom bih opet poslao.

A ti da si fer ti bi platio to,nisu u opste 250din problem to su 3 piva...ali treba da ispadnes fer ako si vec nabavio deo ili naso dzabe a ovo sto sam ti poslao netreba onda koj si moj narucivao.

Jos da kazem da ne lazes,sad ispada da sam te ja terao silom da uzmes.Kad si trazio cev ja sam reko da mi izgledaju isto i poslao ti sliku,ti si reko da nisu iste i to je bilo to ja kazem jesu ti kazes nisu i zavrsi se na tome.Posle nekolko dana ti mi saljes poruku "

gaginjo@Druze, hoces da mi posaljes tu cevku brzom

postom. Mislim da si bio u pravu.

Da ti posaljem podatke?

deki87@Ja mislim da jesam.

U pravu si. Slazem se.

Ja sam se nesto istipovao. A sad ih ponovo

uporedjujem i vidim da su iste.

Izvini, jbg.

Koliko si bese rekao? 2000 rsd + poštarina?"

Evo citiram poruke da neispadne da sam te ja naterao da uzmes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste ti nisam rekao da sam oterao, nego da cu oterati auto u ovlasceni servis, posto se iskomplikovalo to oko slanja.

Opet ponavljam, to sto su ti rekli u kurirskoj sluzbi je cista glupost. Da nisam hteo da primim, rekao bih necu da primim i platio bih tih pisljivih 250 dinara, koje pominjes vec peti put. Potrosio sam do sada 100 eur na taj problem oko cevi, zasto ne bih platio i postarinu od 2 eur. Jednostavno niko me nije zvao iz kurirske sluzbe toga dana i to je to. Tada sam i odlucio da auto odvezem u ovlasceni servis.

Dacu ti tih 250 dinara, ne brini.

Niko nije rekao da si me terao da kupim cev, niti moze bilo ko da me natera na nesto sto necu.

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad sam siguran da LAZES,kad smo se culi reko si "Jutros sam oterao kola sa SLEP SLUZBU kod majstora i narucili su cev kosta 8000din" to su licno tvoje reci.

A sad kazes "Uopste ti nisam rekao da sam oterao, nego da cu oterati auto u ovlasceni servis"

I pare su pare nisu pisljive.

E i jos jedno,ja i ti smo se culi oko 17h,pitas me da lisam poslao nije stiglo ja kazem jesam,i odmah zovem BEX zena se javlja kaze posiljka za BG danas je pokusano da se stupi u kontakt nije se javljao bice isporuceno sutra.Ja te zovem odmah i kazem sta je bilo ti kazes sad cu da ih zovem i to je bilo to.Sutra ili prekosutra zove mene kurir kaze stigla je posiljka sa povracaja primalac nas ZVAO i reko da je nabavio deo i da mu netreba.E ko sad laze pitanje je a?A sto bih lagali iz BEX-a kad je to njima poso da isporuce i od toga zaradjuju.Do sad sam poslao 1000+ posiljaka i nije bilo ni jednom slucaja da vrate jer nisu mogli da dobiju na telefon primaoca a bilo je da su ljudi dobili posle 5 dana ali su dobili i nije vraceno a tebe u BG nisu mogli da dobiju sve me stra.POz.

Edited by deki87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, nemoj me praviti budalom i terati da idem u servis  da ti slikam datum prijema vozila.

To rekla kazala moze da ide u nedogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...