Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Hvala za info Mare. Pretpostavio sam da mu nema spasa ali jbg, sam je kriv pa nek vidi sta ce i kako.

 

Za Stefana: U Kruševcu mislim da još uvek možeš da dopuniš na izlazu iz Stare Čaršije, do onog limara Čumeta. Eventualno ako tu ne budeš našao vidi pre ulaska u Čitluk iz pravca Kruševca sa leve strane, videćeš gomilu boca pa ga pitaj da li dopunjava CO2 boce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se moze napuniti mala boca sa co2 na teritoriji Krusevca I Beograda, da li imaju pupmpe tu uslugu ?

 

Kao što je rekao Marko, Meser, ali ako boca nije atestirana neće da sipaju dok se ne uradi atest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odeš u Meser i praviš se lud, ako počne da zateže onaj što radi na punjenju kukaj malo. Pošto je relativno mala boca mislim da nemaš račuba da ga čašćavaš jer ćeš morati tako svaki put a i pitanje je dal će uvek biti on i ako te pusti sad. Ako planiraš da koristiš taj aparat češće uradi atest. On važi 5godina ako se ne varam i ne bi trebalo da košta više od 10~20 eura. Punjenje za tu bocu će ti biti oko 100~200din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kad sam ja za CO2 aparat za varenje nosio kod tih pomenutih u Kš, samo sam odneo staru praznu bocu (mislim da je 10kg), oni mi da linjihovu punu i naplatili nekih 800 dinara. Ovako malu kao tvoju sa slike do sada nikad nisam video. :) Što kaže Mare punjenje za nju ne verujem da će biti više od 200 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde imaju u Beogradu da se kupe ratkapne kao ove sa slike?

 

cxcb140057.jpg

Ima li neko od Beogradjana informaciju u kojoj prodavnici u Bg-u mogu da kupim ovakve ratkapne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima ovo kod nas da se nabavi - kao na slici , 8-pinski kabl sa ovi plavim dzekom. probao bih da cd sanzer alpinu povezem sa original navigacijom za stila. slika je sa stranog sajta - nekog pojlskog ....... i da li uopste to moze .............

 

 

640x_CAR_CDL18.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gde se moze napuniti mala boca sa co2 na teritoriji Krusevca I Beograda, da li imaju pupmpe tu uslugu ?

 

Kao što je rekao Marko, Meser, ali ako boca nije atestirana neće da sipaju dok se ne uradi atest.

 

 

@Nesha: variš pomalo a...?

 

Neeeee...:) nego za ove trkače kad sipaju Nitro... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima ovo kod nas da se nabavi - kao na slici , 8-pinski kabl sa ovi plavim dzekom. probao bih da cd sanzer alpinu povezem sa original navigacijom za stila. slika je sa stranog sajta - nekog pojlskog ....... i da li uopste to moze .............

 

 

640x_CAR_CDL18.jpg

 

Klik ovde:

http://www.kanibal.co.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bole: Odeš u Kanibal ili Kelco ili možda Micro princ i kupiš taj plavi džek (mini ISO) i potrebne iglice (pinove) koje sam kačiš na kabal i ubacuješ u džek.

Kabal od preko 5metara originalni-nikad korišćen dobiješ od mene. Ja sam sve to kupio da povežem cd šaržer u Lybru i nisam na kraju već sam na taj mini ISO nakačio 3.5 stereo džek i sad kačim šta hoću (mobilni, mp3 player....). Znači samo tad je upotrebljen za probu i nikad više.

f02b8dbca636a208c46053b7d7b4dd7f.jpge8376447ada56ef19834c44c5a864918.jpg

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...