Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

da li iko zna gde ima da se kupe providni farovi za fiat tipa stariji model?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma misli na clear look farove koji su se dosta stavljali na G2 i na yuga . . .

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno znam za Mercedesova vozila sto de tice plastika i sitnih crevca da je takoreci bagatela u ovlascenim servisima u odnosu na otpade. Ipak je to takoreci nov auto i ne znam ko ih i da li ih rastura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam jedan od najvećih servisa u BG, lociran u Tošinom bunaru. Kažu da moraju da poruče iz italije i da je poprilično skupo. 

 

Originalna lajsna je polomljena i upravo sam je zalepio, koliko-toliko. Samo je problem što je to klasična bela plastika presvučena metalik folijom. 

 

Možda bi i neki plastičar mogao da je okrpi pa da je presvuče folijom.....???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogunović pretpostavljam?

Svaki iole specifičan deo moraju da poruče, čeka se oko 10-tak dana. Da li su ti rekli cenu, to poprilično skupo je širok pojam. Realno i 10 eura je mnogo za to parče plastike ali kad ti nešto bode oči i ruži kompletan utisak o autu (tebi lično drugi te ne interesuju) onda ni 30eura nije mnogo.

Uzimao sam kod njih par stvari na ovaj način i zadovoljan sam.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam xenone na klasicnim rebrastim staklima i odlicno sijaju. I daju odlicnu svetlost, i cak ako mi je jedno socivo osteceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd - jeste Bogunović i cifra je malo preko 50E sa nameštanjem.

 

@Buca - Slikaću popodne pa ću da okačim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što tebi odlično sijaju ne mora da znači da onaj što ti ide u susret isto misli ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bih vam napisao koliko su razne ukrasne hrom lajsne za Touarega, šlogirali bi se. Te sitnice su jednostavno uvek i kod svih skupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dam savet sto se tice krpljenja - mozes otici kod plasticara da zavari ali moras traziti i da se pregituje i poravna var (to mozes i sam) a onda da se prelepi folijom. Mora ovako jer ce biti grbavo na spoju.

 

Ovakvu foliju imas u "oracal polikarbonati", jeste skupa ali na ovu kolicinu nije to nista. Ako ne znas sam da lepis mozes prepustiti to profesionalcima jer je dosta krta ta folija.

 

Ovo ce te izaci bar u pola jeftinije od nove lajsne ali imaces dosta muke da dodjes do finalnog rezultata.

 

Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste Bogunović i cifra je malo preko 50E sa nameštanjem.

Pa koliko je samo nova lajsna, namestis je sam? U servisu im treba verovatno bar radni sat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me da nma ni jdan otpad da imaju nju.. Npr Opel otpad Daca u Mladnovcu vec ima novu Merivu itd..novija auta koja su razbijena.. Mozda ima i neka Lancia u Sabcu..

 

A misliim da ovo sto ti je Jankovic rekao da je najbolje resnj ako vec nema polovno da nadjes. Zalepi, git i folija, Ili skini i vozacevu i suvozacevu pa git i prefabaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan - MIslim da je isto. I to je pitanje da li mogu samo lajsnu da poruče da nije deo enterijere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...