Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pipkaš na neviđeno...

 

Haha snalazim se :D

 

 

Ima li neko onu mrezicu koja se kaci sa donje strane daske (police) gepeka?

Jako korisna stvarcica, ali nemam predstavu gde to da nadjem :question:

Kupiš A3 ili Golf 6 i imaš je fabrički

 

 

Al' ovako se vozim sa stilom :p

Salu na stranu, kukica mi ne treba :D a to je ta mrezica... Prakticno

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti pricas sad da je totti mator, kako te nije sramota, nije ga jos Alchajmer zahvatio :)

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dve na podu blize zadnjoj klupi i mislim da ima dve na veznom limu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni bi trebali šrafovi za felne, za Italijanska vozila, ali oni dugi sa podloškom.. Ako neko zna gde ima da se kupe? Našao sam na jednom mestu, ali tip traži 219 dinara po komadu.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam danas na skupu da slikam mrezicu koju sam trazio. Uglavnom, kukice na koje je zakacena mreza su naknadno stavljene na dasku.

 

A pogledajte ovu mrezicu ispod daske...

 

Screenshot_7.jpg

 

Interesantno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu u BG ili okolini da kupim lajsnu na suvozačevim vratima za Lancia Delta Nouva 2010 godište. Ima slika u prilogu!

 

Može info i na mail pantamail@gmail.com

 

cxcb320006.jpg

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ima sa se kupe ove plastike tj, dzekovi kao na slici - plavi , zeleni i zuti i kako se to uopsre zove. molim za pomoc ali konkretno ako je neko negde video u radnji ili ako ih ima. isao sam u kelco (bivsi radio klub nikola tesle) u bulevaru kod cvetka i nosio taj zuti sto mi je i crko. momak me samo pogledao onako glupo - moram to da naglasim i rekao da to nemaju a oni kao drze sve zivo za tu elektriku. zato i kazem konkretno ako neko zna neku prodavnicu gde je to i video licno , neka mi javi ovde. unapred hvala ..........

 

216.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na brzim odgovorima. ovde u kraju (na konjarniku) nemam otpad za fiata- bar ja koliko znam pa cu najverovatnije morati preko reke na novi bgd.  u kanibal - ti ljudi imaju izgleda sve   :thumbsup: . a ovde kod mene kelco , beli electronik - kao neke firme i sevisi na glasu a nemaju ovu glupost da covek moze da je kupi. - STRASNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto kolega kaze - u pitanju je univerzalni Mini ISO, ima ga Kanibal u Piramidi, tamo nalazim bukvalno sve sto mi treba oko elektronike. U glavnoj zgradi, kruznim stepenistem na prvi sprat, hodnik desno, pa ulaz levo.

Samo da dodam, ako gledas polovni Stilo na otpadu, imace ga onaj sa fabrickom instalacijom za navigaciju. Inace, na slici je CN+ sa AR 147?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...