Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

pozz ekipo...da li neko zna gde mogu kupiti onu ukrasnu lajsnicu za cd player?imam fabricki kasetofon(fiat marea),pa bih umesto njega stavio neki cd player...ako stavim samo onako bice ruzno,zjapice velika rupa. :smoke: ..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima FIATA

Imam jedan problem i ne mogu da ga rešim, a to je: Gde mogu da nađem garnituru dihtunga i semeringa za Fiat Regatu 90 S i.e. 1,6

Motor ima dve bregaste i pušta mi ulje na poklopcima ventila , kao i na semerinzima do razvodne ruke i kontra. Možda neko ima samo ovo što meni treba.

Unapred zahvalan , na bilo kakvoj pomoći i savetu.

Goran

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi letva volana za Stila 2004 god 1.9 JTD karavan. Da li zna neko gde moze da se naruci jer nema ni Bg ni Ns ni Sabac. I koliko kosta ? Neki sto su prodavali traze 15,000.00 dinara. Nju sam iskrivio kada sam udario tocak. Hvala :)

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode

Hteo bih da pitam gde mogu da nabavim kućište CD player-a za fiat bravo 1.4 12v benzin.Jer imam CD player sa USB-om koji mi stoji neiskorišćen zbog fabričkog koji je trenutno u autu.Pozdrav svim članovima FLCS i hvala unapred!!!!!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo troja vrata 1.9jtd.

Pukle 3 zabice na lajsni od vrata, a uz to sam primetio i da nisu original. Isao po otpadima u Sapcu, ladno niko nema. Gde bih mogao da ih nabavim ?

Hvala unapred.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probam sam da nadjem gumice za cevi od klime na ulazu u hladnjak ali kod nas u .... velika-4e a mala-2e ! :thumbdown:

Ja mislim da je to pljacka !

Imate li neku informaciju gde su povoljnije ili gresim?! :help:

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigde nisam nasao temu o patosnicama pa reko ovde da stavim.

Interesuje me gde mogu da kupim zimski komlet patosnica za Fiat punto 2 sa troje vrata.Sada su mi letnje a nailazi kisno i blatnjavo vreme pa reko na vreme da se obezbedim za to.Trazim iskljucivo one koji imaju logo FIAT na patosnicama,I jos nesto jel zna neko kako mogu da nabavim samo patosnicu letnju za vozaca jer je auto bio u servisu a sve je ostalo od ulja na njima i kada sam oprao sve sam ostrugao patosnicu tako da je sada providna i onaj deo sa druge strane uopste je nedrzi fiksiranu jer je popustio odnosno otpalo je ono crno sitno sa njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko predstavu gde ima da se kupi ili pokopac na rucici menjaca ili cela rucica za Stila jtd?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklopac rucice menjaca gotovo da je nemoguce da ce ti posebno dati na nekom otpadu, pogotovo ako je u OK stanju. Posto je to jedna od trazenih stvari za podmladjivanje. Takodje se nigde u prodaji ne vodi kao poseban "deo", vec kao deo cele rucice.

Cela rucica menjaca je po otpadima od 10 do 30 EUR (u zavisnosti od stanja, obicna-kozna, da li si dobar pregovarac ili ne ;) )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta i ti pitas u Srbiji, pa svi su presli po 120 000 km, a veliki servis tek sto je uradjen :laughing: ...

Znam da dosadjujem ostalima na forumu, ali jesi li probao kod Darka u Mojsinju, tu ste relativno u komsiluku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi neku lepu ručicu i ne razbijaj glavu. Meni se original nije sviđala i mnooogo dugačka. Jedva je isčupa i kanta, namontirao ovu crnu i odma drugačiji auto (bolje leži u krivinama) http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54772.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si i da ta aftermarket dodaje 12ks i oko 30 Nm obrtnog ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ručnog rada. Prvo vata i acetom. Zatim vodema šmirgla najfinike granulacije. Očas posla će poklopac biri siv i na njemu će se jasno videti crna šema brzina.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...