Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pozdrav svima,

zanima me ima li neko da proda ili kaze gde mogu kupiti Stop svetlo zadnje desno za Stilo 1.6 2003 ili samo masku ako je moguce.

Sta bi mi preporucili i koje su cene za neki ok kvalitet.

Hvala

Ja sam za svog Stila uzeo na otpadu za 50e pre skoro dve godine...stop svetlo kao novo. (komplet, sa sve sijalicama...ne znam da li se prodaje samo maska)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo, sinoc dam matorcu kolica i negde u jerkovicu kod maxia ni neko zabode zadnji desni poklopac na felni :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Em odvratno sad izgleda, em kad tako strci daje ideju svima da poskidaju i ostale a na kraju ce i felne da mi uzmu, mislim da cale ni to ne bi primetio :2guns: :2guns: :2guns:

E sad da li neko zna gde da nadjem poklopac, u pitanju je original fiat 15ica felna

2012_12_05_13_49_44.jpg

Ako neko ima ideju gde to da nadjem nek javi, bas me ovako sad nervira!!!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u AP Sportu, oko 1000 dinara je jedan čini mi se, okačio bih ti i link, ali im je totalno poludeo sajt.

Za felne uzmi sigurnosne šrafove i što komplikovanijeg izgleda. Oko ovih ratkapnica smo razogovarali već i zaključili da bi najbolje bilo izbušiti ratkapnicu i felnu i zabosti torax kroz to ili neki sličan, kopmlikovani ključ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nameračio sam se da ofarbam kočione čeljusti na mojoj Lybri, ali poslednjih dana, tražeći na netu teme o farbanju, naletim na još bolju foru: montiranje proste i jednostavne plastične maske. Maska, naravno može biti bilo koje boje.

Pretragom na guglu na pojam "brake caliper cover" videćete o čemu se radi. Ali avaj, ne znam da li to iko uvozi i da li to ima negde da se kupi u Beogradu.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, brate! Cne koje viđam na netu su oko 12 $ za komplet od četiri maski. Što je i logično, jer to su samo četiri parčeta kineske plastike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da ima u NS-tuning shop, ali koliko ti se isplati da tamo kupuješ razmisli jer su prilično skupi za sve. Možda neku nađe bolju opciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam video vise puta, Darko slabo ima te "styling" automobile i delove, ne isplati se (mada nista ne kosta proveriti). U svakom slucaju moze da uzme dzabaka neku razbijenu masku, isece "krilca" sa nje, pa da izbaci znak, prepravi i prefarba svoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugari ovako. Kupujem one nalepnice sa škorpijom abarthov znak, ko ima da proda neka mi se javi, a može i zamena, imam crni čep za prednji branik Fiat- Stilo, pa može trange frange!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...