Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Na spreju samo piše "Car Restorer". Slikaću ti sutra ako želiš. Ne bi trebao da bude skup pošto je dobijen gratis. A marker valja za ogrebotine koje su dubine kao kada bi uzeo čačkalicu i iz sve snage vukao po kolima, za sve preko toga se ništa ne dešava. Ja sam probao na jednoj baš dubokoj ogrebotini koju je prethodni vlasnik zaradio za parkiranje i oštetio sam marker.tj izgrebao ga :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha nema mi druge. Da znam nekog poštenog limara u blizini stvarno bih rešio ove ogrebotine, ali nešto mi se ne ide kod jedinog lika za koga znam da radi jer mi je zadnji put popravljao ogrebotinu 1x1cm na braniku na Astri i držao mi auto sigurno 12 sati kod sebe, zaboravio da popravi i ogrebotinu pored koja je bila površinska i na kraju još naplatio 4000din, sreća pa nisam ja plaćao nego onaj ko je napravio :laughing: Bilo me i sramota da kažem koliko je već sam morao čoveka tamo da odvedem, verovatno i sad misli da sam se dogovorio sa limarom uzeo deo para za sebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da nadjem poklopac sijalice fara za Dobla 2009 god far je ne taknut sve funkcionise i motorici za nivelaciju nema mane. medjutim izgubio sam taj poklopac i stalno ulazi prasina i vlaga i unistava mi far iznutra. Dal zna neko neki otpad da ima takve delove. Koga sam god zvao oce da mi proda ceo far :D A to mi nikako ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ uglavnom sve radnje sa auto opremom, mozda ne bas takva, ali sve je to slicno. Malo ti je daleko, ali na bubanj potoku imas boja i modela koliko hoces :) takodje limundo/kupindo...

=============

Da li se neko susretao sa ovim. Gledao na netu i kod nas ne mogu da nadjem (Kanibal, Mikroprinc, Kelco, Elementa...)

15aminibladefusetaphold.th.jpg 15aminibladefusetaphold.th.jpg

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bocnes na mesto osiguraca koji ostaje u funkciji, ali dodajes jos jedno kolo direkt iz table. Ne moras da seckas i nastavljas zice. I postojece i novo kolo imaju posle po osigurac posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na ebay ima poručiš, to je sitno neće biti carine a stigne za 2-3 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nasao na ebay, ali rekoh da ne cekam :) Iz USA i UK stigne brze, ali ne mogu da nadjem od 15-20amp. Kod kineza ima, ali se ceka i mesec dana (dok stigne zaboravim sta sam hteo da odradim :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde mogu da se nabave oni plasticni poklopci u kabini nazad gde se skida zadnje stop svetlo za obe strane? Punto.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde moze da se nabavi tapacirung poda za punta sa 3vrata u ok stanju ili nov i koliko kosta?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

pre par meseci sam ugradio sekvent plin u Stila 1.6 16v...plinski ECU je neki OSCAR-N...za sad radi sve ok...posto volim da capkam oko autodijagnostike zanima me kakav adapter treba za kacenje plinskog ECU-a na laptop, i gde bi to moglo da se kupi (ili jos bolje-napravi)?

Hvala unapred na pomoci.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde imaju da se kupe mali silen blokovi za Lanciu Kappu 2.0 20v 1996 godiste?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad zovnes Deltu onda ti kazu da ne postoji, jer ide samo u kompletu sa viljjuskom. A inace ima po ovim radnjama sto prodaju Fiat delove. AP Sport, Euro 07, Kit komerc. Sta ti se inace desava sa silen blokom? Propao ili skripuce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricke viljuske na Kappi peglaju i do 400.000km. Mali silen jos nisam video da je nekom stradao, ali na 021-444-908, Auto Italija N. Sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...