Jump to content
FAS Goran
Bokili

Gde ugraditi (održavati) plinski uređaj?

Recommended Posts

E.. posle skoro godinu i po od ugradnje kod Endrea u NS ja samo opet da ga pohvalim jer vidim da ga neki popljuvase ovde...nikakvi problemi sa uredjajem.... vec se otplatio sam.. eto toliko...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Trebala bi mi jedna informacija, imam fiat punto sporting 1.2 2001 godiste uvezen iz Italije sa vec ugradjenim plinom. Plin je marke Romano i zadnjih par dana imam problema sa njim, tj trza mi u voznji i na leru. Da li neko zna servis u Novom Sadu ili okolini gde bih to mogao da resim, jel gde god da nazovem niko ne radi Romano. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prethodni auto sam, u martu ove godine, ugradio gasni uredjaj u Gas servisu, Milic na Mirijevu, full secvent, AC Stag 200 ECU, Valtek dizne (bezsumne), Tomasseto instalacija, Atiker-ova toro boca (Turska)...cena 420 eura. Prezadovoljan sam bio. Daju i na rate. Prezadovoljan sam bio, samo da se malo saberem finansijki eto mene opet kod njih. Sve je gotovo za jedan dan i 10.000 km koliko je auto bio kod mene, nikakvih, ali nikakvih problema nisam imao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sa Rasom i sa Lukom koji je ovlasceni za Landi. Kod Rase vise ni frezu ne bih oterao da mi ugradi plin, jer imam mnogo loseg iskustva kada su u pitanju servisi na zeninom Jugu. Kod Luke sam ugradio u Fiata prosle godine u februaru i za sada sam prezadovoljan i ugradnjom i servisima koje sam imao do sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to Raša koji je meni nešto servisirao na Z101 (nije mi on ugrađivao), onda je stvarno loš. Jer od tada, od kada mi je on zamenio neki deo i čačkao, auto nije mogao ni u mestu lepo da radi, da pali i sl. I stalno sam se vraćao milseći da će da sredi to što je "zagrebao", ali jok. Pa sam morao da se navikavam da vozim sa sve tri pedale istovremeno :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja opet da pohvalim Endrea.Uradjen servis zamenjeni filteri i korigovana mapa.Otklonjeni sitni nedostaci,uredjaj radi besprekorno.Sve pohvale jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace glavno sediste Eko-luke je u kg-u i on je glavni uvoznik za Landi za Srbiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam stvarno, bila je neka sitnica na pocetku, par dana posle ugradnje ali je Vlada to odmah ispravio, maltene me smarao da dodjem da mi to ispravi, nije od onih koji uzmu pare pa ih boli uvo :thumbdown:

ajde predstavljaj makinu, drago mi je da nas je sve vise i vise

Edited by cane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko moze nek da neki pametan savet...zasto isti plinski uredja u AC RASIĆ kosta skoro 200EURa vise nego u AC BABIĆ. (AC STAG 300 isa-2).

Jel to ona priča...poznati su pa su zato skupi ili stvarno mozda ugradjuju nesto bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iskustva sa Marjanom u Kumodražu. Nosim se mišlju da ubacim plindžu u Pandu 1.2 benz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam stvarno, bila je neka sitnica na pocetku, par dana posle ugradnje ali je Vlada to odmah ispravio, maltene me smarao da dodjem da mi to ispravi, nije od onih koji uzmu pare pa ih boli uvo :thumbdown:

ajde predstavljaj makinu, drago mi je da nas je sve vise i vise

A kakva ti je potrosnja plina? Gradska? Mesana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...