Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

@silenci samo sa Musavom :). Za ovaj auto, donji nosac motora neces naci kod nas, kao ni za Ideu 1.9 :). Inace, za grad, oba sjajna.

Tj ista su, samo sminka drugacija

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/5/2016 at 11:35 PM, marko.jovanovic said:

...

pazte ovo:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9233023/lancia-lybra-20-intensa-89000-km

Da li vredi 3690€ ako je prešla zaista 89000km, i ako je prvi put registrovana 2010g? Koji će joj đavo plin onda? Da ga nisu ovi sa placa ugradili da bi lakše prodali auto?

 

Ovo stvarno izgleda extra i ako je tako kako pise, ja bi rekao da vredi. Iako nema ni jedne slike sedista  :huh:

 

Ali mi nije bas jasno zasto je izmenjano "sve" na prednjem trapu? Mislim da su kugle i sileni iz prve ugradnje bolji od onih koji su kupljeni kod nas... bez obzira na godine.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8831787/fiat-grande-punto-19-mjet

 

111.jpg

 

Lep!

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, čitaš mi misli. Jedino ako su se raspali zato što je auto dugo stajao, pa je počeo da se koristi posle 6 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STILO GORE (budzen) ovo treba stisnuti mu...da i kupiti , nema klimu pise a ima displej klime na slikama (iscupani ventilacioni otvori) - prirodna koza pise a presvucen eko kozom itd , itd , itd --- znaci FRANKESTAJN od auta , kaze ne postoje 2 ista auta , u to sam siguran jer ovo je strasno ---- ponudite dogovoricemo se,za kes extra popust -- covek hoce da se resi bede .............. :sofa:. E MAJKO SRBIJO .....................

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, bole-stilo.jtd said:

STILO GORE (budzen) ovo treba stisnuti mu...da i kupiti , nema klimu pise a ima displej klime na slikama (iscupani ventilacioni otvori) - prirodna koza pise a presvucen eko kozom itd , itd , itd --- znaci FRANKESTAJN od auta , kaze ne postoje 2 ista auta , u to sam siguran jer ovo je strasno ---- ponudite dogovoricemo se,za kes extra popust -- covek hoce da se resi bede .............. :sofa:. E MAJKO SRBIJO .....................

Samo motor dobar, mada u kojem je stanju to se ne zna.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, PremieRacing said:

Jel' ovo neki nas clan (mada ne bi rek'o)?

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8502226/fiat-stilo-abarth-20-20v-turbo

 

111.jpg

 

Interesantna vikend igracka...  :thumbup:

 

 

I na oglasima je...pa koliko ja znam, jedno 2 godine...realno ne vreujem da bi ga iko uzeo i za 1000 evra

 

9 hours ago, PremieRacing said:

 

Menjaju mu slike svakih 15 dana, ali da je dobar - dobar je....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao. Znam da ih je uzimao Opel za Omegu, a onda analogno verovatno i Cadillac za Kateru, što je američki naziv za isti auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11.12.2016. at 1:28 PM, PremieRacing said:

 

Ovo stvarno izgleda extra i ako je tako kako pise, ja bi rekao da vredi. Iako nema ni jedne slike sedista  :huh:

 

Ali mi nije bas jasno zasto je izmenjano "sve" na prednjem trapu? Mislim da su kugle i sileni iz prve ugradnje bolji od onih koji su kupljeni kod nas... bez obzira na godine.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8831787/fiat-grande-punto-19-mjet

 

111.jpg

 

Lep!

 

Auto kuca koja prodaje puntica je auto vremeplov u Borci preko puta benzinske pumpe.Drug je kupio ovde Alfu 147 pre 3godine i posle 800km je radio generalnu na motoru i menjao jedan prag.Posle je kupio kolega stilo jtd i poceo da taksira njegov cale sa njim i posle 6 meseci motor je zavrsio karijeru.Tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, nesa 169 said:

Nisam znao. Znam da ih je uzimao Opel za Omegu, a onda analogno verovatno i Cadillac za Kateru, što je američki naziv za isti auto.

 

To je 2.5, a ovo je pre toga 2.4, samo godinu dana je trajala saradnja, verovatno je bio debakl:D

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Dragomir m said:

Auto kuca koja prodaje puntica je auto vremeplov u Borci preko puta benzinske pumpe. Drug je kupio ovde Alfu 147 pre 3godine i posle 800km je radio generalnu na motoru i menjao jedan prag. Posle je kupio kolega stilo jtd i poceo da taksira njegov cale sa njim i posle 6 meseci motor je zavrsio karijeru.Tako da...

 

I vidi se na slikama da je neki otpad u pitanju ali taj nema problem da za svaki auto daje garanciju na motor   :huh:

Eto koliko garancija vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, aleksa_indjija said:

 

To je 2.5, a ovo je pre toga 2.4, samo godinu dana je trajala saradnja, verovatno je bio debakl:D

 

I ja tako mislim. Dizeli u USA ni sad nisu bog zna kako atraktivni, a tad pogotovo. Gorivo nekoliko puta jeftinije, šta ćeš.

3 hours ago, PremieRacing said:

 

I vidi se na slikama da je neki otpad u pitanju ali taj nema problem da za svaki auto daje garanciju na motor   :huh:

Eto koliko garancija vredi...

Ne videh ja nikakvu garanciju za taj Grande Punto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...