Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

8 hours ago, Bingodalton said:

Ajd dobro :)

Admineeee napravi temu obicni automobili koji se nekima dopadaju ;)

Ja ne vidim u cemu je tvoj problem? Opet ponavljam,sta sam trebao da okacim u ovoj temi,auto kao ti od 25.000e i da svi kazu dobar je? Sam naziv teme govori lepi i zanimljivi primerci iz oglasa. Sve je stvar ukusa,sta se kome svidja,ti si okacio golfa 7 koji izgleda bas super,i okacio si VW bubu koja bi kod mene mogla samo da bude ovavka
igracka-metalni-auto-vw-buba_1293374995.png
Na polici negde... Mozda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije problem :) Nema tu ljutnje niti ne znam kakvog zanovetanja. Rekoh i ja lep Passat iznutra, sedista. Ali mi nekako nije za ovu temu. Ne znam da li me razumes, nema veze sa tobom i samim izborom, vec sa temom u kojoj po meni treba da se nadju automobili koje ne vidjamo svaki dan i kojih nema brdo na oglasima. Nisam ja ljubitelj Bube, ali eto, zanimljiv auto i nesvakidasnji, kao i Golf GTD. Gledano iz tvog ugla sad bi svako trebao da okaci auto koji mu se svidja, bez obzira sto je to obican BMW 3 serije, Merc E, Jaguar X i slicno, jer Boze moj toj osobi je lep.

Ja sam tako shvatio temu, okacis nesto sto drugi mozda nisu videli, nisu nasli na oglasima, a posebno je. Scirocco "R" koji je na oglasima ili Audi TT u nekoj bud varijanti TTRS. Moze i Passat, nemam nista protiv njih, i mislim da je bio jedan R Design koji se retko nadje na oglasima.

Nemoj da se ljutis. Ja sam samo iskazao svoje misljenje o datom Passatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa cena od 22.000e ali svakako primerak vredan paznje.

Screenshot_2016-10-18-11-38-48.jpgScreenshot_2016-10-18-11-38-30.jpgScreenshot_2016-10-18-11-38-14.jpgScreenshot_2016-10-18-11-37-58.jpgScreenshot_2016-10-18-11-37-39.jpgScreenshot_2016-10-18-11-37-25.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodje mi da im za ovog abarth-a dam ovo moje sokocalo za 1500 evrica + bubreg i da skoknem do Rumunije, onaj auto-put kroz plnine, da me zelja mine za brzom voznjom....

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vid Sport Boost dugme :)


Nisam znao da to ima, kazu da volan malo oteza i dobija 11% vise snage u nizim obrtajima. To je to. Vecina ce ga tako i voziti.

A recimo nema city servo. Sto meni dodje zapravo to, samo obrnuto, podesavanje volana i verovatno neki overboost na nizim obrtajima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sport dugme i bravo sa 150Ks....

Kada imaju dugme onda i na tabli ima pokazivac pritiska turbine

 

Quote

pressing the sport mode button alters the throttle response and also gives an increase of about 10 per cent in torque, taking the peak down to 3,000rpm for more punch.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj GP od special edition ima alu felne i veliki .I. od opreme...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...