Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

53 minutes ago, stefankmn said:

 


Jok cekacemo 200godina na fiat dodje do tog nivoa pa cemo se onda diviti autu :o

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

 

U Fiatu ne jure taj nivo jer imaju i Alfu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, vagenovac said:

Izgustirao ga, ima i rs5, rs6...

 

...pa golf 1 gti, pa neki golf 2 cup, pa vw transporter onaj stari itd.

Ovo mu valjda visak, sta li, ko ce ga znati :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je Jaguar, meni se isto svidja taj starinski dizajn. :)

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to sto ne radi moze lako da se popravi vec bi on to sam sredio, ne boj se.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je i super, ali brate kad vidim ovako nešto u opisu:

 

Quote

04.10.2016. U NEMACKOJ U OVLASCENOM SERVISU JE NAPRAVLJEN VELIKI SERVIS (RAZVODNI KAIS, SPANERI, VODENA PUMPA I SVI PRATECI ELEMENTI ZA VELIKI SERVIS) I MALI SERVIS (ULJE I SVI FILTERI), KOCNICE, DISKOVI, AMORTIZERI (MOGUCNOST PROVERE PO BROJU SASIJE U OVLASCENOM SERVISU)...RACUN OKO 2500 EURA!!!

 

 

Odmah mi nije dobro. Mislim, ja tolike pare nisam dao ukupno za uredno održavanje Fiata tokom 5 godina i pređenih 230.000 km. E, to ti je Nemac.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego to je nemacka, evropa i nadasve ovlasceni servis, ako mislis da je za italijana jeftinije grdno se varas jer za moju alfu neko platio cca 1700 prednje/zadnje kocnice, egr i mali servis, pitanje je koliko je i kod nas jeftinije u ovlascenom (a ovaj gore passat je jos menjao i amortizere i v.servis) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam razumeo dal se on žali da je nemac skup za održavanje, ili pohvalno priča o nekom Nemcu zato što savesno održava auto

Sent from my iPhone 8 plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma skup je za odrzavanje, a ako mislite da tamo svi bas obavezno idu u ovlascene servise varate se. Idu dok moraju zbog garancije.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока


Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, nesa 169 said:

Lep je i super, ali brate kad vidim ovako nešto u opisu:

 

 

 

Odmah mi nije dobro. Mislim, ja tolike pare nisam dao ukupno za uredno održavanje Fiata tokom 5 godina i pređenih 230.000 km. E, to ti je Nemac.

 

 

Čim vidim Caps lock znam sa kim imam posla. Čudo nije napisao "auto ide na ime kupca", obavezna rečenica nepismenih preprodavaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najjači oni koji napišu "NOV NOV NOV!", a prodaju auto 2001g na primer. 

P. S. 

Haha nikada,  nisam razmišljao u tom pravcu da auto ide na ime kupca umesto na primer na benzin.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Čim vidim Caps lock znam sa kim imam posla. Čudo nije napisao "auto ide na ime kupca", obavezna rečenica nepismenih preprodavaca.

Da, i to s capsom si dobro primetio. Odaje agresivan nastup.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh juce da okacim jedan oglas, ali nisam mogao preko telefona da trazim ovu temu.

Sad ga nema :(

 

Retko se nadje u oglasima taj auto, Mercedes 560 SEC

Nasao sam oglas, istekao https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9413389/mercedes-benz-s-500-560sec 

 

Za mene je ovo prava meckica i da imam viska para kupio bih je, da se provoza za vikend malo. Vrednost ce mu samo rasti.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj SEC je jedan od vječnih automobila, bio je Cool kad se pojavio, Cool je i dan danas, i biti će Cool uvijek. Volio bih ga posjedovati, je da je besmisleni petmetarski Coupe, ali kako samo auto izgleda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrhunski auto i dalje je ekskluzivan i redak i kome se ovo nesvidja taj nema pojma o autima

a ona mica sestica je brutalna,da je kupimo i odmah idemo da vozimo WRC:D

ceda brkic je davno vozio ovakav jedan al imala je oko 300 konja i bio je smesan,hibridi su ga prestizali za citav krug na uscu

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako nekoga zanima .Mozda nije prelep ali je zanimljiv iz razloga jer poznajem coveka koji ga prodaje i verujem da je sve sto je napisao tacno .

E sad jel vredi toliko ne znam .Na oglasu je 3400 ali znam da bi ga dao za 3000 e.

Ovo sam postavio cisto onako , jer verujem da je auto 100 posto ok pa eto prilike da jedan dobar stilo zavrsi kod nekog naseg clana.

Inace bio mi je menadzer u firmi i imam samo reci fvale za njega sto ne mogu reci za nijednog vise .Jednom covek i jednom pedanterija .

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9631611/fiat-stilo-8v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo na oko izgleda, sto se moze videti na slikama, verujem da je tako i odrzavan kao sto je navedeno sve ovo u opisu, ali po meni, daleko je to od gore navedene cene. :) Nikakva oprema, nista posebno sto bi privuklo i opravdalo tu cenu. To je neko moje misljenja, srecno sa prodajom svakako. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...