Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove tablice / male tablice / obaveznost prednje tablice / bez tablica? / tablice po želji?

Recommended Posts

e bas veselo u novoj godini,nove saobracajne,nove vozacke,a sad i nove tablice :wallbash:,a gorivo kao ce pojeftiniti,sta je sledece.nasa drzava je u krizi pa moramo da nekako pomognemo nasoj domovini :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je lepo kada se gledaju naslovi, ali znajuci ponasanje nasih bizmismena dok ne vidim ne verujem. :D

Za mene bi bilo dosta da nam daju kvalitetno gorivo za pocetak, da mi se ne desava kliktanje ventila kad sipam na NIS-u greskom i takve stvari...

Od 2011 ce sve da poskupi samo ce gorivo da pojeftini...Aj da vidim i to cudo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo se iznerviram na ovakve situacije. Ali se ne iznerviram na vlast jer njih razumem i prosto i ja kada bih imao ovakve ovce kao što smo mi drao bih ih i lagao jedno 5x više nego što ovi rade nama sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji rade na izradi novih saobracajnih dozvola kazu da krecu od 17 januara. Kao i tablice i kompletna prica sa uzimanjem para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu u dnevniku da ce ukupno za tablice,novu saobracajnu,novu dozvolu i registracionu nalepnicu trebati oko 4000din.

Ako im je verovati: tablice 2000 din, vozacka 1200 din, saobracajna 800 din i nalepnica 400 din.

Sve ukupno 4400 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam cuo Dacica koji je rekao da se prve godine placa 4400 za komplet : tablice, nalepsnica i saobracajna, a da ce svaka sledeca trosak biti 400 dinara. Vazenje je 7 godina. I cuo sam da ce promena adrese, zahtevati komplet promenu dokumenata, a ne kao u LK samo promena u cipu. Ne znam zasto, ali je to mnogo glup sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jutros registrovao auto i uzeo nove tablice, nikad brže i lakše (Mup u Savskoj). Sinoć sam završio tehnički i uplatio ukupno oko 25.000 din na 12 uplatnica (10.800 osnovno osiguranje, 1.650 tehnički i još oko 12.500 raznih dažbina za Stila 1,6 105 KS).

Nema više popunjavanja nikakvih obrazaca u Mup-u, potrebne su samo uplatnice i izveštaj sa tehničkog pregleda. Umesto saobraćajne dozvole sam dobio potvrdu, a tek za mesec dana ce mi dati novu.

Tablice su naravno veće od starih tako da moram da kupim nove okvire. Hologramska nalepnica sa brojem registracije i datumom isteka se lepi u donji desni ugao.

Edited by Bukira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja su ti poslednja dva slova na tablicama? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam zato što nisam video nijednu novu tablicu bez Č, Ć, Đ, Š ili Ž :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da će da se izigraju do 24. decembra pa da dobijem neku normalnu kombinaciju tipa BG 000 WC :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da ovo sa WC bi bilo zanimljivo :) Danas sam video tablicu da na kraju ima HI ili IH nisam bas siguran. Verovatno svaki MUP dobija neku kolicinu pa sta kome zapadne?

edit: Togo meni istice 23.12 pa mozda ubodemo stvarno ove sa WC :lol:

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja su ti poslednja dva slova na tablicama? :whistle:

Kod mene su poslednja dva slova AZ, ali sam juče video neki kamion koji ima slovo Đ na kraju.

Edited by Bukira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan razlog za povod za... Pa morace oni opet da uskladjuju to nesto sa evropskim trtmrt... :realmad:

Svakako ocekujem neke promene u buducnosti jer ovo je ocigledno svesno (namerno) uradjeno zbog eventualnih dorada (promena) pa "uzgred" da se uzmu pare ! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...