Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mislio sam i ja ovog da bacim na zid placa, ali nisam imao vremena,sad kad je vec tu da kazem i ja nesto za javnost, branici su zanimljivi, felne su ok, sto se tice kilometraze, pogledajte volan i sve vam je jasno, opis je biser koji redovno citam kod ovih napacenih prodavaca, sve u svemu, pisanje u gace :rofl: :rofl: :rofl:

Sto, sta fali volanu :whistle: ?

To je od sunca, dugo je stajao, bilo jako sunce i bas je sibalo po tom delu volana, zbog toga tako izgleda :thumbsup:

Edited by ivchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam i ja ovog da bacim na zid placa, ali nisam imao vremena,sad kad je vec tu da kazem i ja nesto za javnost, branici su zanimljivi, felne su ok, sto se tice kilometraze, pogledajte volan i sve vam je jasno, opis je biser koji redovno citam kod ovih napacenih prodavaca, sve u svemu, pisanje u gace :rofl: :rofl: :rofl:

Kad procitam "sporcka" sve mi je jasno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^To da vozilo otkriva vlasnikov karakter je u potpunosti tačno, čim mu je najbolja opcija za zamenu golf 1.9 dizel, od kog će verovatno da napravi još goru karakondžulu od ovoga :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^To da vozilo otkriva vlasnikov karakter je u potpunosti tačno...

To bi značilo da je onaj što je divljao po Ustaničkoj mentalni brat svih drugih vozača Stila, na ovom forumu a i šire? Ne bih se složio, a verujem da se još više ne bi složili drugi vozači Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je mislio na nivo "sredjenosti", odnosno izgled automobila, a ne na sam model B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim od izbora automobila, pa preko stajlinga, načina vožnje, sve do samog ophodjenja prema autu...

Ne mislim da je isti vozač standardnog Stila koji redovno radi servis, polira ga i sredjuje po nešto kad god za to ima vremena i održava ga u fabričkom stanju bez obzira na kilometražu koju prelazi, i vozač Stila koji je nabudžio sto kila plastike i kilo dioda na njega i vozi kao zadnji džiber ne misleći na druge ljude i učesnike u saobraćaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isti karakter recimo mene koji vozim Punto i lika koji je na ovaj način rešio auspuh

8090ded6b250_640x480.jpg

originalno nema sta, pa i majstor kad izvlaci dimnjak na kuci to lepo obradi i oblikuje :rofl: :rofl: :rofl:

@ ivchy jesi ti musko ili zensko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sikter bre SikterBre, musko sam, pise mi i u opisu na mom avataru :yes ispod Captain Slow-a!

Pozdravljamo Ve anyway :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isti karakter recimo mene koji vozim Punto i lika koji je na ovaj način rešio auspuh

8090ded6b250_640x480.jpg

Nije moj, majke mi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moj pojam i nije ovo strašno toliko, malo ga upropaštavaju ove mrežice, kako vreme prolazi sve mi nekako izgledaju sve više očajno, a i ove sličice su mi nepotrebne, mada čovek verovatno voli tako... Da je greota-jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Stilo...skinuti nalepnice, ofarbati grilove u crno i eventualno zamenitii zadnji branik i auto bi bio super! :)...mozda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne fali ništa. Ima i previše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...