Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@ SikterBre

Batice, odakle ih vise vadis :unworthy: ?

Mis'im, mozes li i nama smrtnicima da odas tajnu koje parametre pretrage obicno koristis :pc: ?

Sporcki pozdrav :lol:

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj sa mecckom me podseca na onog cara sto je prodavao golfa,

a stavio sliku sa svadbe. Pri tome se na slici

uopste ne vidi auto nego mladenci i harmonikas,

ovaj sa meckom je bar ubacio i auto... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Peugeota tice, kao sto Integralac rece, pokusaj pokusaja kopiranja WRC verzije. Ima cak i grbu iznad soferke, verovatno fake. A sva ova plastika, spojleri i cuda na nejaki eko-motorcic od sezdeset i kusur konja ("HD" zeleno "I", u slengu Vagenovaca).

Da je malo jaci motor unutra, ove plastike bi verovatno poispadale, tako da dovoljan je i 1.4 za poziranje i nevericu slucajnih prolaznika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bavim se internet prodajom i deo posla mi je da većinu dana provedem na netu i onda otvorim fejsbuk, otvorim forum, otvorim polovne automobile, i još po nešto u zavisnosti od interesovanja, ali ta tri pod obavezno, i pratim šta se dešava :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono je momački auto, a on se oženio ili još bolje: mercedes mu našao mladu ;)

"Da ne bi ostao večito sam, kupi ovaj SLK i napravi u ženskim srcima dar-mar" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiker je kralj! AhahahahPezo 206 je dobar,ali ga ruzi to sto ima jako male tockove nasprem branika,da je nesto veliko,sa niskim gumama i spusteno bio bi vrh.

Onaj sa mercedesom,blagi uzas,a i kao sto neko rece verovatno nije imao druge,a mozda se zato i udala mlada za njega.

Sto se tice punta,to je tako zvana klot verzija,zato je takav kakav je,sa Z10 je bila druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je sto mi ne radi print screen dugme, pa nisam mogao da slikam opis, decko je verovatno popio lekove, stanje mu se poboljsalo pa je brze bolje skinuo onaj vic sa interneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Siktere svaka cast, j'bote ovo je taman doza smeha za dobro jutro. Ja bih ga uzeo jer je ostalo dosta plina u boci a i u fullu je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc link nije radio, a i sajt je zezao, otvori par stranica pa zakaze

Pogledaj ti sta on trazi u zamenu, astru G, golfa 4, skodu, forda, a nece ni dinara da doplati, lepo mu pozarevljanin uspostavio dijagnozu, lud i glup u isto vreme

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj je definitivno lud!! mozda mu je ovo pocetna cena pa ko da vise pa se nada da ce da dostigne cenu golfa ili oktavie.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je zajebancija ili greskom mu da liotpusnu listu u nekoj ustanovi gde rade sa takvim slucajevima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zajebancija, meni bilo dosadno pa sam ga zvao, nudio mu punta KARAVANA dizela da se menjamo, on kaze moze ali uz doplatu jer je baja u nekim dugovima,inace auto je ubica kako mi je rekao ponosni vlasnik, jos je ludji preko telefona sa ubedjivanjem i kad krene da valja neke price.

Prosto ludnica place za ovakvim primercima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...