Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Integralac: To je benzinac, 1.6 103 ks,samo sto ovaj prodaje ne zna sta vozi :D

@fantomx: Imamo mi jednog u ZR,u isti auto je stavio plin, zalio se kako mu svaki treci dan treba 100e za gorivo... Seljak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porsche je na pogresnom mestu. Ne vidim zasto je ovo strahota. Seljak vlasnik ili ne taj auto ima vrlo razmumne performanse na TNG. Radio sam gas u jednom. Trosi oko 25 litara gasa a benzina oko 20. Pa sad vidi racunicu na predjenu kilometrazu. Ne vidim zasto bi neko bio seljak (ukoliko ga neke druge osobine ne cine) ako vozi na TNG pa makar to bio Ferrari ili Yugo. Usteda je usteda i mene ne bi bilo sramota da se vozim duplo jeftinije u bilo kom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno se mislilo ima love za Porse, a nema za gorivo. Ne vidim ni ja razlog zasto neko ne bi ugradio TNG i u takav auto ;) Kao sto kaze Martini, usteda je usteda :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martini:

Kako mu radi taj plin, pošto koliko ja znam ima FSI motor. Pored plina troši i benzin, jel tako. Nije li bolje rešenje traktor varijanta :) Video sam prošle godine jednog Golfa 5 R32 sa plinom, pa se pitam kako to radi. Da se razumemo, nemam ništa protiv plina, ali kada pljuneš 25-30000€ i više za auto i nemaš para da ga tankuješ, e to mi nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martini:

Kako mu radi taj plin, pošto koliko ja znam ima FSI motor. Pored plina troši i benzin, jel tako. Nije li bolje rešenje traktor varijanta :) Video sam prošle godine jednog Golfa 5 R32 sa plinom, pa se pitam kako to radi. Da se razumemo, nemam ništa protiv plina, ali kada pljuneš 25-30000€ i više za auto i nemaš para da ga tankuješ, e to mi nije jasno.

Mislim da nije FSI. To je motor kao u starom tuaregu. Onaj sto sam ja radio je V8 4,6 atmosferac.

Edited by Martini

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dejan_Zr

libra.jpg

znam druze da je to 1.6 16v sa 103 konjica i verovatno je covek pogresio al eto zanimljivo

zamislite nekog neupucenog kako bi se odusevio ko kuce u liftu kad bi video da auto ide na SVE

evo jednog koji porucuje "samo vas posmatram"

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/799660_Fiat_Punto_2001_god

tuniranko.jpg

mozda je ovo auto nekoga od nas ovde ne znam ali bar ga prodaje tako da nema veze

Edited by Integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji je sramota voziti na plin ali nije sramota voziti celave gume,neispravan upravljacki mehanizam i neispravne kocnice !!!

Ovom porscheu jedino su ruzne bling-bling felne a plin bi mu "oprostio " ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dejan_Zr

libra.jpg

znam druze da je to 1.6 16v sa 103 konjica i verovatno je covek pogresio al eto zanimljivo

zamislite nekog neupucenog kako bi se odusevio ko kuce u liftu kad bi video da auto ide na SVE

evo jednog koji porucuje "samo vas posmatram"

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/799660_Fiat_Punto_2001_god

tuniranko.jpg

mozda je ovo auto nekoga od nas ovde ne znam ali bar ga prodaje tako da nema veze

eto!

ima nas raznih.

zadnja dva slova registracije sve govore! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martini: Seljak je u tom smislu da ima da pljune kesh za nov Porsche, a nema da ga tanka... Ne razumem to nikako... :S

@Wickerman: Nije sramota voziti na plin, ja bih takodje vozio da imam neki benzinac,ali kad bih vec imao da iskresiram Porschea, ne bih mu plin nikad stavljao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto!

ima nas raznih.

zadnja dva slova registracije sve govore! :rolleyes:

Da nije malo ukrivo? :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wickerman: Nije sramota voziti na plin, ja bih takodje vozio da imam neki benzinac,ali kad bih vec imao da iskresiram Porschea, ne bih mu plin nikad stavljao ;)

Iskreno,ja bih u Kajena.. U 911 ne bih,jer ne bi imao gde da stavim bocu zbog atesta... ;):D Vise plin nije samo stednja,ja licno znam par ljudi sa automobilima od 50+ k evra koji su ugradili TNG samo zbog ekologije... pare im nisu bitne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise plin nije samo stednja,ja licno znam par ljudi sa automobilima od 50+ k evra koji su ugradili TNG samo zbog ekologije... pare im nisu bitne :)

ma naravno bitna im ekologija :harhar::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,bitna im je ekologija... to sto neko (npr. ti ) ne razmisljas o tome, ne znaci da ni drugi ne razmisljaju... ;) Doduse,ne cudi me da ima ljudi koji za ekologiju nisu culi...

A ,da, coveka koji ima milione , i zaradjuje vise nego sto i mozes da zamislis,bas briga za par hiljada evra godisnje za gorivo ... vise od toga potrosi na carape :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ekologiju misle vecinom besposlicari,ovi drugi nemaju vremena da uopste razmisljaju,tuzno je,ali je tako.A cisto sumnjam da likovi koji voze ovakve dzipove vole da im iz auspuha smrdi na kuvani kupus,nego su na ko zna koji fazon kupili to i sad je frka kad dnevno treba nasuti 50 evra goriva.

I da,nesto ne vidim da se po evropi ubijaju da ugrade plin,teraju dosta benzince,ali plin vidis cesto k'o i k**u na tv1000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respekt za trud, što se trabanta tiče, vidi se da je dosta uloženo vremena i pažnje, izgleda on za medalju, ali smešno je što je to auto sa 26hp koji troši mešavinu... Znači kad staneš na pumpu sipaš u balon običan i kupiš dvotaktol ulje koje dospeš u taj balon, pa tek onda sve to u rezervoar... A već menjač da ni ne pominjem, posle njega je i jugo mercedes...

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se za Trabonju, jedini je sređen s nekim ukusom i merom, mada je smešan auto šta god da mu uradiš :lol:

Mešavinu ne praviš u balonu, nego sipaš dvotaktol u rezervoar. Cvaja rulez :thumbsup:

A inače Trabantov menjač je oličenje preciznosti za Yugo :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Radosave, pa sta je bre ono!!!!

Kakva ideja za Skodu 120 sa onim otvaranjem vrata.........a jos sto pise na sper ploci na vozacevim vratima "prednja leva" :wallbash:

Pezo 205 mi je ocajan, Kadet Nexia :crybaby: , neverovatno ali kadet mi je celog zivota bio sra....

Al Trabant nije skrbav uopste, odradjeno je "tuninga" na njemu po meri, jos i KN filter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...