Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa kakve veze ima gde sipas gorivo, totalna glupost, gorivo sipano samo na jednoj pumpi, ne bitno za prodaju automobila. Mogao je napisati i koliko puta je usisavan auto i koliko puta je prosao kroz baru dublju od 2 centimetra :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ga i prodaje jer se renovira pumpa pa nema gde da sipa :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

osim sto je auto zdepasto neprivlacan ne bih ga stavio u strahotu

mada kakvo vreme dolazi pisacemo mi da je sipano dobro gorivo po oglasima

da bi prodali vozilo, gotovo polovina ljudi koje znam sa cr dizelima

sipaju lozaka u zadnje vreme, cak su i mnogi u fazoni da je to dobro

"sta ce da mu fali" :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi nece biti jasno zasto ljudi budze automobile sa motorima od 1.0 1.2 .. kubika kad da nisu dovoljno slabi nego ima nakace jos 30 kila palstike da ih jos uspore, ali sreca pa je uradi cip tuning pa je dobio cela 2 konja vise!!! :wallbash: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi nece biti jasno zasto ljudi budze automobile sa motorima od 1.0 1.2 .. kubika kad da nisu dovoljno slabi nego ima nakace jos 30 kila palstike da ih jos uspore, ali sreca pa je uradi cip tuning pa je dobio cela 2 konja vise!!! :wallbash: :wallbash:

Pa bas zato. Da imaju brze i jake automobile, ne bi ni razmisljali o tome :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoše ljudi pre mene, nemojte ovo u ''strahote'':

http://www.polovniautomobili.com/oglas2006426/volkswagen_golf_1_cabrio_carman/

a20d7848ad38_640x480.jpg

ne kažem ništa loše, dobar je primerak, ali ima ih mnogo sa golfovima starim po 20 i kusur godina koji traže po +2.000e za auto...

Pričamo o automobilima, a ne o ljudima. Ovo je tema za automobilske strahote, a ne ljudske, tj. to što je neko od prodavaca napisao ovaj ili onaj komentar uz auto ne treba da bude odlučujući faktor da se pojavi ovde u temi, jer ne komentarišemo ljude već automobile... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg, onda se izbor znatno suzava :lol: .

Meni cak ovi brutalni opisi vlasnika deluju mnogo interesantnije od gomila sporCkih i esteCkih budzevina na slikama.

Dole Nesa, beli_Punto ili SikterBre za preCednika :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od honde bi uzeo gume, alfu bi prodao kompletnu, ne bi nista dirao, samo sto dalje od mene, vectru sam video u Vrscu, donosili mi secer i vodu da se povratim, pezoa vidjam po Smederevu, i njega bi prodao, koliko ko da, a ovaj bravo 206 je prica za sebe. Gledajuci ovu stranicu, shvatio sam da kakav je auto, takav je i vlasnik, nema neke razlike velike. Pogledas slike, sve ludo, procitas opis jos ludje, pozoves vlasnika i padnes u nesvest kad krene da ti prica bajke o autu starom 20 godina koji izgleda kao da je izaso iz fabrike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta fali na ovoj temi da se ostavljaju, ispod teme pise sta se sve kod nas prodaje... i kako, samo ako je opis u pitanju neka se iskopira opis i link, ako je nesto skarabudzeno onda moze i slika :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako lep sporting unakazen lajsnama i nekim skrgama

b94d185308d8_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas2027569/fiat_punto_sporting/

Evo jos jedan punto najblaze receno unakazen, lik me je jedno vreme smarao na fb, kako ima ekstra sredjenog punta, kad mi je pokazao slike, pao sam na dupe

b94d185308d8_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1658114/fiat_punto_19jtd_elx/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak daje i garanciju na auto star 11 godina :thumbsup: Zar nije bilo lakse auto preparkirati negde nego ovakve monalize da postavlja na oglas :harhar:

Edited by Boki87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj sakso i onaj punto narandzasti blagi uzas,a jugo je dobar,samo ne znam da li je mazen sa onim motorom i auspuhom itd,verovatno je to ubacio da bi se vozikao po kraju ,ahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...