Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da ne kačim link oglasa, pošto auto nije strahota, ali je strahota kako je povezao ekrane pozadi

6d06d871d9c3_640x480.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel on za ovo trazi 3500 evrA?????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ljudi su poceli sve masovnije da se drogiraju :whistle: :whistle:

Edited by ivansd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam danas video golf 1 kabrio, 85to (moje) godište, stavio čovek cenu 4.000e i kao može zamena za noviji auto :w00t:

Prešao 133.000km za ovih 27 godina, što znači da je vožen u proseku 410km mesečno :wallbash:

Izgleda očuvano, ali te pare ne verujem da će da uzme nikad...

http://www.polovniautomobili.com/oglas2006426/volkswagen_golf_1_cabrio_carman/

a20d7848ad38_640x480.jpg

ne kažem ništa loše, dobar je primerak, ali ima ih mnogo sa golfovima starim po 20 i kusur godina koji traže po +2.000e za auto... Jbt za te pare može da se kupi Punto koji je mladji +10 godina u vrh stanju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne drogiraju se masovno,vec jedu drogu iz kutlace,ne kasike.

Onaj golf2 ,je blagi uzas tri puta bolje bi izgledao sa njegovim farovima,sada je kao da si stesao golfa 4,pa postao uzi! :(

Bas me zanima sto li je sve slikao po mraku,verovatno je u top stanju,one farove mogao je bar da stavi u ravni,a ne onako jedan gore,jedan dole.

Ona jedinica kabrilet,ne treba komentarisati cenu,sve drugo i moze da se prica..

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim Vas pravite razlike izmedju strahota i klasika kao sto je ovaj Golf kabrio ;)

Cenu ne komentarisem, a kabrio je odlican :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ljubitelj golfa, ali ovaj kabrio je lep, a i kilometraza smatram da je prava, jer nemoguce je da kod nas ne postoji ni jedan auto sa pravom kilometrazom a da na satu nije 458956 predjenih, po nekoj zdravoj logici vozen je samo kad je lepo vreme, koriscen kao drugi auto i sve sto ide uz to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za golfa 2, sve govori zadnja slika!!!

Ne omalovazavam nijedan kraj ove nase Srbije, ali te Ere umeju da budu takvi kulovi :wallbash:

Golf 1 kabrio je super, pretera ga dasa sa 4 soma, al sta ces, mozda nadje nekog ko je oduvek zeleo bas takvog golfa, pa ga uvali...

Nek im je sa srecom obojici....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vau ovo neki djavolak,meni je drago bilo,kada je ortak imao punta mk1 gt,sa najvecom konjazom fabricki,pa kad oplete neke budaletine po gradu sa tako nekim djavolcicima od automobila,bas kao i sto martini rece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au rode, sta ga je kreativnih ljudi u ovako maloj zemlji, strasno, krene da te obilazi matori bmw i dok te obidje malo se podmladi, koliko kapiram prednji deo je od kockice, a zadnji od serije posle nje. zanimljiv poduhvat, ali ne bi seo u ovo da se vozim, a krov ne smem da pogledam jos jednom plasi me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo cak i nije tako lose uklopljeno... samo eliminisati ove retrovizore i zadnji spojler, promeniti felne i uraditi krov kako valja... bio bi jos i gotivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel on to natakao zadnji deo od kompakta? Ima jako kratak prepust iza zadnjih točkova, a ja sve vreme tražim uzrok nesklada na slici iz profila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste od kompakta kraj,ne znam sta reci,svaka cast na trudu,ali delo mi nije nesto,mozda kad se gleda od pozadi ,ovako felne uzas,krov..

za Korsu nemam komentar,nije losa,ali joj opet nesto fali,ne znam sta,svaka cast za vas momci koji nalazite ovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...