Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

lybra1.jpglybra2.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1887645/lancia_lybra_19_jtd/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1886640/lancia_lybra_19jtd/

ne vidi se ali i na drugoj slici pise da je originalna kilometraza

znaci kupio ga za 3000, oterao do kuce koja je udaljena 68000km i prodaje za 3600 :question:

a da

i registrovao se uzput u decembru kad je bila hladna zima :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prosecnog Srbina

dva oglasa, jedan sa pravom kilometrazom (priblizno tacnom) a drugi sa "originalnom kilometrazom" ili ti od prvog vlasnika koji je vozio samo vikendom a trebao mu bas SW jer ima vikendicu na obodu grada pa je godisnje prelazio oko 15000 km

Edited by lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa strašno, malo čukanje po gradu :wallbash: ja sam svoj prvi auto kupio u Zemunu, isto malo čukan po gradu, al nema gde nije bio ogreban, oljušten, ulubljen i sl, ali jbg mene povuklo ono ispod haube, posle sam muku video dok sam sve to ispravio izgitovao, ošmirglao i prefarbao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam te slike od tvog auta, napravio si bombonu od njega posle ... ali realno ko kod nas ima para da ulozi taj nece da kupi nesto ovako malo cuknuto, tako da covek mora da bude lud da bi kupio auto koji planira da vozi a kome nesto fali, osim ako nije neki redak primerak, odltajmer ili neki ferrari za male pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bio Ghia :lol: ? Pa ovo moze da se proda samo na kilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I još piše da je klima automatska, da je boja plava, levi volan, menjač sa 6 brzina. Čudo nije napisao da li su elektropodesivi retrovizori, i elektro podizači stakla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta znaci na fordu to Ghia,

ovaj verovatno nije mogao da upali dizela ovih `ladnih dana pa ga polio benzinom i on upalio ... ima i alu felne, sta se bune pojedini :rofl:

ovakve ljude i one koji za golf 2 traze 2000 evra nikad necu moci da shvatim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghia na Fordu je oznaka da je u fulu kao kod Mercedesa Avangard

Jeste Ghia nivo opreme kod forda ali ne najači već prvi sledeći. Najači paket opreme nosi naziv "titanium"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da je najjaci vec sam naveo primer kao kod Mercedesa naziv opreme.Mislio sam na to da ima dosta opreme nisam se dobro izrazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresite za oznaku GHIA, to je tjunersko dizajnerska kuca koja radi karoserije raznim proizvodjacima automobila a ne samo Fordu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://polovniautomobili.com/oglas1894749/yugo_55_a/

7d3d07ab0566_640x480.jpg

okvir od alfe, a unutra fiatov znak :unworthy:

Znao sam da mu je instrument tabla crvena, cim sam video oglas ! INpresioniran sam sa svim onim saticima i lampicama iz kamiona :rofl: !

Ala ga je sklepao :wallbash: bruka, pa uzeo za ovu masku pozadi izmedju stopaljki lim sa poda iz gsp-a/

Nego sta je ono kod zadnjeg stakla sa leve i desne strane, lici na spojlerice, to za 35 godina nisam video!

I za kraj dodji, sedi i vozi... pa ovo ne bih pozeleo ni da mi poklone za 1.auto kad polozim vozacki,

nemam nista protiv jugica, svako se pruza koliko moze, a i tasta mi vozi juga pa ce mozda da cita ovo :welcome:

Edited by ivchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ SikterBre, nemo' tako, tih 20KS bas dobro dodje, a i 7 litRA i sporCka sedista su, sto bi rekli neki REFRESH, hocu reci RESPECT!

Za kilometrazu se pretpostavljam zeznuo i progutao jednu 0,

felne su mu stvarno mrak, ukusi su razliciti,

ja licno ne volim ovoliko budzenja sa limarijom, felne, sedista i pristojna muzika

su sav dodatak koji bih ja "uturio".

nek mu je sa srecom sa prodajom, trebace mu :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam i ja ovog da bacim na zid placa, ali nisam imao vremena,sad kad je vec tu da kazem i ja nesto za javnost, branici su zanimljivi, felne su ok, sto se tice kilometraze, pogledajte volan i sve vam je jasno, opis je biser koji redovno citam kod ovih napacenih prodavaca, sve u svemu, pisanje u gace :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...