Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne fali ništa. Ima i previše...

Jedino sto si prevideo da mu fali Stilov vitalni "anti-beep,beep,beep" deo - poklopac akumulatora i kutije sa osiguracima i konektorima :lol: . Ili je mozda i on u fazi styling-a...

Meni se na "ovome" svidzaju :) samo felne.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Ljudi zar ne vidite da su relei razlicite boje? Da je ona ruzna crna zastita na mestu onda se ne bi videla sva ta sarolikost koja daje posebnu atraktivnost na ovom primerku tuninga :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači mi je komentar na kraju "slike govore sve", on verovatno smatra da mu auto odlično izgleda :wallbash:

kkk3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci,a ne zpalakati,jedino one gume i felne,na slikama,ali kada nisu na autu izgledaju ok. :rofl::w00t::rambo::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ali jos sto je isekao lim napred, malo ima viska levo, pa desno malo zafalilo, a i super je isekao oko farova!

Ves masina je sigurno, pogledajte iznad tablice ona ispupcenja :wallbash: , u svakoj masini postoje ta 3 ako se ne varam!

Za respect je i mrezica na rukodrzacu, al menE se svidja i zica sto je oblozio stopaljke.

Ajmo da licitiramo, ipak slike govore sve :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

u vezi totalnog fula na ovom puntakiju, da vas pitam jel ove felne, to su bese sporting cini mi se,

postoje 14'' :question: .

Vidjao sam 15'' , al bas bi mi pasovale ovak'e 14 za mog braaaava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ma ovo je sigurno "preteklo" neprodato, pa stoji u salonu vec neku godinu, zato je malo i jeftiniji.

Pretpostavljam da je to u pitanju, ali sto ti kazes, za branike, pomislio bih da je polovni auto,

da je bio lupan pa vlasnik nije uspeo da nadje branike u boje i stavio ove crne.

http://polovniautomobili.com/oglas1971027/peugeot_206_14_hdi/

sve mogu da razumem, ali ovaj spojler "sa dva sprata" nikako

ad4e8a31b57e_640x480.jpg

zaboravio je da napise,sporcki :thumbsup: - sedi i vozi!

Mora da je hteo da ga namunji kao Peugeot 406 iz Taxija :veryangry: ,

felne su mu boli glava, a meni se i sedista bas svidja'u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntic mi bas i nije za ovu temu "Strahote iz oglasa"? To je jednostavno ona najjeftinija, najogoljenija verzija (cak i bez ratkapni, sa crnim branicima i retrovizorima) koju je podosta ljudi menjalo za svoje stare Keceve, Jugice, itd. uz subvenciju. Ali zato mu se ona prednja srebrna maska bas istice i sljasti za medalju.

Imam bas jedan takav ispred zgrade, komsija u godinama ga preko nedelje obilazi, licka i povremeno upali, auto se mrda eventualno za vikend. Ima i parcice cebeta ispod Lavlje kandze kada je postavljena :thumbsup:

Sto se Peugeota tice, kao sto Integralac rece, pokusaj pokusaja kopiranja WRC verzije. Ima cak i grbu iznad soferke, verovatno fake. A sva ova plastika, spojleri i cuda na nejaki eko-motorcic od sezdeset i kusur konja ("HD" zeleno "I", u slengu Vagenovaca).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...