Jump to content
FAS Goran
kole

Fiat Stilo - šuspleh

Recommended Posts

Zanima me da lisu te plastike identične za benzin i dizel model Stila...posebno me to zanima za desnu stranu.

 

 

Thx,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za modele 2001-2003

suspleh.jpg

M1 1.2 16V

M10 1.6 16V

M20 1.8 16V

M30 2.4 20V

M40 1.9 JTD 58KW/80CV

M50 1.9 JTD 85KW/115CV

------------------------------------------------------------------------

Za modele 2003-2007

sus.jpg

M5 1.4 16V 95HP/70KW

M6 1.4 16V 95HP/66KW

M10 1.6 16V

M8 1.6 16V METAN

M20 1.8 16V

M30 2.4 20V

M55 1600 PDA 16V 105HP/77KW

M40 1.9 JTD 58KW/80HP

M45 1.9 JTD 8V 100HP/74KW

M50 1.9 JTD 85KW/115HP

M60 1.9 JTD 103KW/140HP

M61 1.9 JTD 16V F3 126 HP/93KW

M62 1.9 JTD 16V F3 136HP/100KW

M83 1.9 JTD 8V CF4 90 HP/66KW

M87 1010 JTD CF4 8V 115HP/85KW DEPOT BELGIA

M88 1.9 JTD CF4 8V 120 HP/88KW

M92 1.9 JTD CF4 16V 150HP/110KW

Srednji deo i onaj ispred suvozaca su isti za sve.Znam da se ovaj ispred vozaca razlikuje za benzinca i dizela.

To je ono sto ja znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante kako su se pokazali ti od PVC jel su bas losi, inace ovaj link sto si okacio taj sam i gledao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plastika je plastika...ja moj sus pleh originalni sam jedva uspeo burgijom i busilicom da probusim...kao da u sredini ima sloj nekog savitljivog lima. O tome se radi...i zato ovaj kosta 2000 dinara, a ovaj verovatno x4 toliko

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante kako su se pokazali ti od PVC jel su bas losi, inace ovaj link sto si okacio taj sam i gledao :)

 

Ma ok su.Vrse posao.Da sam bio malo pazljiviji sa prvim sigurno je mogao jos da traje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni su ti mala privreda pukli na jedan. Nikako nisu savitljivi, krti su i bacanje su para po meni. Bolje lepo odmah uzeti polovne ali original. 

Jos je stilo nizak bas bas, i lako se zakaci sta hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je naci polovan original a da je manje-vise citav.

 

Brat mi se bavi rasturanjem automobila za delove, ja jos ne videh da je neki dosao sa susplehom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ta plastika koja se 10 god grejala ispod motora nije vise tako elasticna kao kad je bila nova. :)

 

Jos je stilo nizak bas bas, i lako se zakaci sta hoces...

 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da napisem-ne znam sta prodaju ovo novo, znam da je ovo originalno sto je kod mene toliko savitljivo da bas moras da budes sivonja da bi rukom slomio. Uopste nije obicna plastika, veoma je elasticno, nesto kao da je presovano od dva ili vise materijala u slojevima. Ovo PVC ako samo cist PVC onda je sr@nje, al verujem da je malo bolje od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj se savija jer mu je oblik takav i on je najmanje na udaru .Problem su bocni sa onim krivinama koje su najblize zemlji i koje su najvise na udaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bočne još uvek imam original pa ih neću dirati. Imam i ove aftermarket jer sam kupio komplet. Stajaće u rezervi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovorio sam se sa kolegom drazenbgd da uzmem od njega levu i desnu zastitu ostaje mi samo jos centralnu da nadjem :) zvao sam indjiju nema a maki iz sabca se ne javlja.

Edited by Lazoramix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Stila 1.8 16v Dynamic edicija i nema suspleha da lije spao ili skinuli ne znam. Doduse nije imao ni podkrila plasticna sa jedne strane pa sam naknadno kupio i postavio.

Edited by tasicss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda tvoj auto konkretno nema,ali posto Punto 1.8 ima,siguran sam da je i Stilo 1.8 izlazio iz fabrike sa sus plehom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drug juce zvao Euro018 s namerom da kupi suspleh (ja ga ubedjivao da nadje polovne original negde, al on jok, oce novo) i znam da su cene otprilike 1300 za bocne i 3000 i nesto centralni, ili komplet 5000 i nesto. Naravno, oni od krute, nikakve plastike.

 

Kad ono medjutim :D
Zove on mene i kaze "aj pogodi kolko su?"

Ja sad razmisljam, znam da su oni mahom poznati po jeftinijim cenama pa reko sigurno mu rekli manje, 3000 komplet :D

 

Kaze jok, 10.000 sva tri :D

3000 je samo jedan bocni, centralni mi nije koliko je, ali sva 3 u kompletu su 10k :D

 

Sad moguce da imaju neke, da ih nazovem original, nemam drugo objasnjenje za tu cenu :)

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...