Jump to content
FAS Goran
kole

Fiat Stilo - šuspleh

Recommended Posts

Imam oba bočna NIKAD koriščena i potpuno nova šuspleha za Stilaća. Kupljeni su na Banjici od čoveka koji ih pravi i od poliestera su. Danas su u servisu uspeli da centralni postave na stare bočne, tako da su mi ova dva viška. Ako ima zainteresovanih, nek mi pišu privatnu poruku. Cena je pristupačna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su bitne te zastite tj shus plehovi? Imam bocne ali nisu bas najsjaniji a srednji mi fali? Neki majstor mi je rekao da je bitno da imam desni taj je jedino bitan. Pricam o 1,9 JTD. Hvala

Edited by neshaoct
spojeno by Dante Bg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bitne su sve tri. Ne bi bile tu da nisu bitne. :) Stite motorni prostor od svih spoljasnjih uticaja. Nije neka cena za komplet sus pleh,stavi ga da ne razmisljas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bilo ono nevreme pre neku nedelju ja sam bio jako srećan što imam šuspleh :) Ispred mene je jedno 5-6 vozila na spustu sa autoputa završilo sa ugašenim motorom pi prolasku kroz poveću baru, a ja sam se lagano spustio uz prijatan zvuk traktora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u AP Sportu mislim da je nesto preko 3000din. Ja kupio kod njih pre dve godine i jos je ja mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako posto mi nije bilo srednjeg sus pleha kad sam kupio stila, a nema nidje po cg da se kupi ja odlucim da ga napravim. Naso pvc tablu debljine oko 4mm, napravim onu krivinu i podvucem ga pod branik i zasrafim ga, sad me interesuje mora li imati na njemu neke otvore za ventilaciju ili slicno

Edited by ~eon~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj moj ima samo napred mali otvor širine možda 4-5cm i dužine 2x 20cm ako me sećanje ne vara. Ako hoćeš slikaću ti kroz haubu kako izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala vam momci. :thumbup:  Ova tabla je dosta cvrsta, a ne bih zimus da ga izbrusim ali moram i lijevi ponijeti kod plasticara malo fali pa da nesto navari, zadovoljan sam sa ovim sto sam odradio i estetski nije ruzno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čvršća je od fabrike sigurno ako ima 4mm. Jedina dobra stvar kod fabričkog je što je dosta elastičan tako da malo teže puca, ali što se čvrstoće tiče stvarno nije nešto

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovaj je elastican ima sitne komore kao lexan ali je cvrst to sam nabavio iz pivare ne znam za sta im sluze te table

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo pre jedno 2 nedelje u shapcu na onom otpadu pre mosta. 50e su sva 3 i nova i polovna. novih uvek ima, polovnih kako kad. ja uzeo nova jer u datom trenutku mu je falio desni polovni. posle mi majstor reche da je bolje uzeti polovne, jer em imaju zvichnu izolaciju, em se lakshe montiraju

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 2

Edited by zlig0r

Share this post


Link to post
Share on other sites

juche popodne smo konachno majstor i ja stavljali ove nove gore pomenute shusplehove! ljudi, koja je to muka! od svih rupa, mislim da su svega 4 bile na pravom mestu. pa negde prekratka plastika, negde predugachka...vuci, guraj, bushi, mincaj...posle sat vremena jedva mi to nekako nategnuli da sve bude kako treba...em shto su kalup napravili kao da su radili nogama, em je plastika mnooooooogo tvrdja i krtija...ove koje sam ja kupio su made in EU (Warszawa),ali zaboravih ime firme...

 

Summa summarum, ako kupujete prvo vijajte polovne i za 15min su montirane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, jel isti suspleh za stilo JTD 85kw i 59kw?
Pretpostavljam da jeste, al' sta znam. Mozda je neko mislio isto kao i ja pa se zeznuo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srednji deo i onaj ispred suvozaca su isti za sve.Znam da se ovaj ispred vozaca razlikuje za benzinca i dizela.

To je ono sto ja znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to znam i ja. Ali svuda kad pogledam za koje je sve verzije, od dizela stoje samo JTD 85kw i Mjet 103kw

 

Trebalo bi da je isti

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za modele 2001-2003

 

suspleh.jpg

 

M1     1.2 16V

M10   1.6 16V

M20   1.8 16V

M30   2.4 20V

M40   1.9 JTD 58KW/80CV

M50   1.9 JTD 85KW/115CV

 

------------------------------------------------------------------------

 

Za modele 2003-2007

 

sus.jpg

 

M5  1.4 16V 95HP/70KW
M6  1.4 16V 95HP/66KW
M10 1.6 16V
M8  1.6 16V METAN
M20 1.8 16V
M30 2.4 20V
M55 1600 PDA 16V 105HP/77KW
M40 1.9 JTD 58KW/80HP
M45 1.9 JTD 8V 100HP/74KW
M50 1.9 JTD 85KW/115HP
M60 1.9 JTD 103KW/140HP
M61 1.9 JTD 16V F3 126 HP/93KW
M62 1.9 JTD 16V F3 136HP/100KW
M83 1.9 JTD 8V CF4 90 HP/66KW
M87 1010 JTD CF4 8V 115HP/85KW DEPOT BELGIA
M88 1.9 JTD CF4 8V 120 HP/88KW
M92 1.9 JTD CF4 16V 150HP/110KW

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkačila mi se zaštita ispod motira centralna, skoro pa da se vuče po podu, čujem je na neravnom putu, kad upadnem u rupu, na ležećem policajcu ili kad idem malo brže a aut ose ljulja tako se i ona struže dole, zanima me da li ima neke velike razlike da je skine i vozim bez toga ima li neko da vozi bez toga ili je to obavezno?

Edited by neshaoct
pismo foruma je latinično & spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...