Jump to content
FAS Goran
dellas

Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Otpada GTI ostaje A3 nazalost ili srecu prodavac je odustao...idemo dalje

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ti sudjen i ko zna zasto je to dobro, pazi 9naj gire na ravnotezu.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kazem smorio sam se zestoko juce, smo se i na ceni koja mi odgovara ali nije se dalo, ko zna zasto je to dobro. Definitivno auto koji donosi mnogo radosti, a moze i u crno da te zavije kvarovima ili ne daj boze nekim picvajzom jer ne moze normalno da se vozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebe sam se setio juce, vozio sam 525d e60 saltung chipovan na mislim 210ks, prvi utisak mi je bio jbt kako je trom i spor, sto naravno nisam rekao vlasniku :D 

 

Presao sam nekih 30ak km sa njim, zavrtao ga do 4500rpm i skapiram da je zbog menjaca, kada se zaleti bas dobro puni, ali je bas nekako inertan, treba mu da se zaleti.

Alfa 147 150ks stock na potapanje gasa na 1500-2000rpm iskace par duzina ispred bmwa, pa onda prestaje da bezi, pa 525d chipovani stize i prestize, ali razlika u eksplozivnosti drasticna.

 

Super je auto, ali mislim da uzimam opet e60 da bih vijao zf6.

Malo me pukla nostalgija za mojim e60, ima neki "smek" :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZF6 je odlican, moj je isao blago preko 7s do stotke sa sve manom startovanja automatika koji nema LC. Posle toga naravno nastavlja da puni dobro...

Naravno, “kultura” voznje 6cyl se oseti i bas prija...dobar je to auto, a sve vise gubi na ceni, uskoro ce bas za male pare moci i dobar da se kupi ja mislim.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites
ZF6 je odlican, moj je isao blago preko 7s do stotke sa sve manom startovanja automatika koji nema LC. Posle toga naravno nastavlja da puni dobro...
Naravno, “kultura” voznje 6cyl se oseti i bas prija...dobar je to auto, a sve vise gubi na ceni, uskoro ce bas za male pare moci i dobar da se kupi ja mislim.
tesko da ce se naci dobar e60, sve les do lesa. Uzduzni sestak je nesto najlepse sto sam vozio i tesko da postoji motor sa kulturnijim radom.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos uvek dobrih e60 ali je verovatnoca kao da igras tombolu :) Ja sam svoj prodao za 7000 prosle godine i smatram da sam ga dao jeftino, to sto ljudi misle da mogu da uzmu dobar za 4000 je velika greska. Drugar prodaje izuzetno dobar 535d isto 2004 god za 7000 i nema kupaca, a ulozio je u taj auto oko 6500 da ga dovede u stanje u kom jeste i naravno 3 godine konstantnog blejanja po majstorima , jer je kupio primerak koji nije bio 100% ispravan. Ne postoji deo koji nije zamenio osim motora, ali ljudi misle da ce u onaj od 5000 uloziti 500 eur i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/21/2020 at 9:50 AM, dellas said:
Drugar prodaje izuzetno dobar 535d isto 2004 god za 7000 i nema kupaca, a ulozio je u taj auto oko 6500 da ga dovede u stanje u kom jeste i naravno 3 godine konstantnog blejanja po majstorima

Nadam se da se ubuduće izvedu neke pouke iz ovoga... ili je u pitanju mazohizam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportback je pred prelaskom u druge ruke, samo da odlucim u koje jer je nekoliko ljudi iz okruzenja zainteresovano...

Trazice se verovatno ili neki zanimljiv hatch (A1 tfsi, G6 gti) ili nesto klasicnije, a mladje...videcu jos.

Ono sto mi je trenutno bitno (iako su to nekad bile samo felne ili jos 30hp i sl :( ) je da je limo dobio jos jedan gepek, na 410l jos 400 bas dobro dodje :) 

7-D8-E819-C-11-F4-4972-A310-94-D5-CC719-

D0-C25-A37-EC9-C-4512-9-BF3-7-B45-A978-D

ED5-EA90-D-5665-4-F17-B967-0-C39898-EB0-
Preporuke za Hakr sto se mene tice, deluje bas kvalitetno, mada nemam puno iskustva sa koferima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece tu biti mnogo munja i gromove samo fabrika i fokus na detalje :) Na 20+ god starim vozilima umetnost je uklopiti sve , a da ne bude pohabano istroseno i sl.

U pregovorima oko jednih elektro koznim sedistima sa lomljenjem naslona (redje od jednoroga) pa ako se dogovorimo spremanje tih sedista ce biti projekat za sebe :) 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/28/2020 at 1:01 AM, dellas said:

...U pregovorima oko jednih elektro koznim sedistima sa lomljenjem naslona (redje od jednoroga) pa ako se dogovorimo spremanje tih sedista ce biti projekat za sebe...

 

Ovo nije finalizovano? Mada bi trebalo u temi o 5ici da pitam ali ovde piše  :whistle:

Interesuje me zato što bi ja sad sedišta u X-u da malo refresh-ujem pa mi treba pomoć šta, kod koga, kako, zašto da ili zašto ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, PremieRacing said:

 

Ovo nije finalizovano? Mada bi trebalo u temi o 5ici da pitam ali ovde piše  :whistle:

Interesuje me zato što bi ja sad sedišta u X-u da malo refresh-ujem pa mi treba pomoć šta, kod koga, kako, zašto da ili zašto ne...

oDpalo :)

Kom X-u ? Ajd' u inbox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...