Jump to content
FAS Goran
dellas

Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Audi A3 Sportback

1.9tdi 105ks

2007 god

162k km

 

Oprema:

koza, klima, lamperija :), tempomat, parking senzori...

 

U moru BMW modela, ovo je drugi A3 koji imam, prvi sam vozio jako kratko 2003 god je bio cini mi se, onaj stariji model zadnja godina 130ks. Za ovaj je plan da se puno duze zadrzi, tacnije kada dodje vreme za neke promene on ili delta ostaju, a mislim da ce to biti on (barem za sad mislim :)).

Ono sto je presudilo da ga uzmem, je sto je auto jos od 2008 kod mojih najblizih rodjaka i znam ga tako reci od prvog dana i naravno kilometraza od 162k sto je zaista smesno za ovaj auto. Ima malo posla oko estitike i nekih sitnica ali sa zadovoljstvom cu to odraditi jer ovaj auto to zasluzuje.

Prvo u planu je neka dobra multimedija, kasnije neke felne za letnji set pa cemo videti za dalje :)

Nemam neke slike za sad, bice uskoro...

 

584-B0-B48-C57-A-41-B4-A3-EB-3332952-BA8

64-BB8866-CF8-D-47-CB-AB27-8-CC87-C2-D68

705-AB2-D7-1415-4927-B13-F-60-BF51-EC7-C

 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama, videcemo nista nije zakucano i zapisano, ali audi ima veliku prednost u udobnosti i lezanju na putu, posebno me je lezanje iznenadilo bukvalno sam to samo kod bmw serije 1 osetio od hachback-ova, doduse ona je rwd pa je ipak nesto drugo. Mislim da su bas u tom lezanju, vesanju ili sta god napravili razliku izmedju skode, vw i audija (osim naravno nekih materijala). Dovezao se oktavijom 2016 koja stvarno fino lezi ali kad sam seo u A3 za dva koplja bolje, auto obozava krivine (cak i na 16icama). Sto se tice delte ona tu ima jedan bitan adut , a to je dizajn, po meni audi nema sta da trazi pored nje i dimenzije su vece kada imas malu decu npr (velika vec lupaju glavom u nebo pozadi. Trenutno mogu da uzivam i u njenom dizajnu i u njegovoj voznji, prodaja nije blizu pa ne treba zuriti sa odlukama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A3 udobniji od delte? Za lezanje mi je normalno ali ovo nisam znao

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dellas:

Ne znam zašto se čudiš po pitanju ležanja na putu? Tvoj A3 ima multilink pozadi, a ta oktavia je verovatno sa torzijom, sem ako nije RS verzija. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao, ljudi pricaju sve ti je to isto samo drugi znak i malo lepsih materijala, a nisam neki poznavalac grupacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mene pitaš, najjači HB na svijet :) kompaktan, ušuškan, sportskog dizajna... Jedino bi ove 'drvene' elemente prelepio folijom, ili neki brušeni aluminijum varijanta, ili piano black.. (prva varijanta je kod kuma u kolima, druga je bila u mom autu, tako da znam da obe lepo čučnu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam razmisljao o lamperiji slicno ali mi nekako ne smeta, svakako bih probao piano ali me sprecava rucica menjaca koju nikako ne bih mogao da uradim folijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne farbanje u piano boju?Boja te izadje negde oko 1200-1300din za sve lajsne.Zar je toliko neudobna delta?Kad je a3 mnogo udobniji od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim da mi neko ne upropasti lajsne i rucicu, ako bi neko prvofi odradio zasto da ne. 

Sto se udobnosti tice, delta je nesto ispod ocekivanja , a ovaj auto nesto iznad, tu se napravila ta razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima sportback-a 2.0tdi,gume 17.Pre njega je imao G5,rekao bih da je audi primetno udobniji. 

Ja sam odradio pripremu lajsni sam i farbar sa kojim odlicno stojim mi je izasao u susret i ofarbao.Mada to je izuzetno mali posao za njih,tako malo se casti i trebalo bi da hoce da urade svi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dilemu veliku, hteo sam da uzmem multimediju nasao na netu odusevio se izgledom i bukvalno zakazao ugradnju...Medjutim tog modela vise nema niti ce biti, a drugi mi nekako deluje kineski...(iako je i prvi kineski naravno).

 

Sta vi mislite po ovoj slici:

Multi.jpgimage hosting sites

 

Gornji model sam hteo, a donji jedino ima. Pitanje je kako vam se cini donji?

 

Ovako izgleda na autu:

image.thumb.png.f1b5f99f6b087ad2576a1686fc8f340d.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji ljepšu majka mu stara. Zamisli tek uz lamperiju kako će donja da ide, popićeš ban jbt

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece bre, Nesa ce namerno da ga ostavi, za primer.
Meni sa slika izgledaju super a ovako sa donje slike, onako, vidi se da nije original al mozda moz da prodje :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorio sam se ko plovak kad sam video sliku :(  Spremio lovu i krenuo da zakazem ugradnju...ima i fabricka za neke slicne pare ali ne znam da li je plug and play i iz iskustva su fabricke malo zastarele iz tog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabrikana je verovatno najlepsa prica, ali isto tako je zastarela, mislim (nisam siguran 100%) da bi trebala neka aktivacija.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na prinovi. Ja glasam za fabricku, iako je malo zastarela :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima preporuku ko radi lepljenje folija u enterijeru, hocu lajsne da prelepim u piano black necu da ih farbam preveliki mi je rizik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je blackglass najsigurnije. Rade presvlačenje i automobila. Raspitaj se koliko bi bilo presvlačenje tih parčića 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...