Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Iz Cacka.Od jednog otpadasa,znam ga,na kolima su mu pa sam cak i probao auto da vidim dal mi se svidja :D Uglavnom idu oko 200e oba,al moze recimo na 180e da se napravi.U mom slucaju ja dajem moje pare,pa smo tu jos nesto sto se kaze prebili ,pa zato nije merodavno da kazem :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno i znate,al ajde da napisem.Ako se neko odluci za kupovinu xenon fara,obavezno neka proveri kakvi su projektori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e danijele bio sam u cacku, ali sam bio u guzvi i noc je bila, mislim da sam ti video bmw u nekom trznom centru u garazi, lep je skroz ako je to taj tvoj karavan, jbg zurio sam pa nisam zagledao tablice...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Verovatno i znate,al ajde da napisem.Ako se neko odluci za kupovinu xenon fara,obavezno neka proveri kakvi su projektori.
Uglavnom je vecina projektora kaput. To tek skontas u sumrak/kisica po mrkloj noci. Ja bih pre isao na ubacivanje projetora nego kupovinu polivnih.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima jos jedan crveni karavan al od 136ks u Cacku :D Tako da ili je moj ili je taj drugi :D Zunto bas sinoc  oko 8 pola 9 sam probao taj auto sa projektorima,bas lepo svetle.Inace covek sto prodaje te delove kaze sedi u ovaj bmw,ja seo katastrofa,nista se ne vidi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce je ne znam sad jbg, ali jedno znam, a to je da sam imao vremena zadrzao bih se ja u cacku pet dana.

u toj garazi sam video takvu tetku matoru, ma ne zgodna, prezgodna, da nisam zurio tacno bih se vratio u kola da osamarim macora gledajuci u nju dok pakuje stvari u gepek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 a brate ja sam samo iskreno napisao sta bih uradio...bruka tetka, stvarno cu morati u cacak na par dana...dobre domacice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

N8je to ni do tetke ni do Čačka. Izgleda da je to do manjka altovnosti u vasem slučaku gosn.Kole ili sto bi mi na jugu rekli "Zagoreo si brate ko četnički tiganj"

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PKma jok, nisam zagoreo. nego mi se nekako svidele njihove teke, jake zene, prave zene, a i taj trip u kolima kao amerikanci, sedis i samaras macora, a tetka ti pridje, on prede, ona te gleda...aj de netrolujemo, ali jbg takav je izgleda cacak i svi bre tamo uglavnom pretenduju kola u crvenoj boji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo si kinki sto bi rekli u americkom fazonu

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, MS PK said:

Malo si kinki sto bi rekli u americkom fazonu emoji3.png

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

eeee moj brate da ti znas moje misli i moja mastanja...dva tri drugara u kolima i samaramo svi u nekoj javnoj garazi, nekog trznog centra...tetke nas gledaju, a mi usplahireni svi...fuuuuu evo i @dekirs bi to voleo, rekao mi je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je brate dobra stvar, zato ako uflekas sedista, skines presvlake i bacis, cao zdravo. kupis druge presvlake i opet u akciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...