Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Radio blizu 2min i isao lagano na 2k obrataja uz brdovit teren.Kad budete imali bmw onda pricajte.Auto postiže radnu pre toyote,vw,audia i svakog italijana provereno.Inace RIP tristar zadnje gume.Rasece mi zadnju levu nesto na magistrali i nema joj spasa.

To sto je radio u mestu,radio je u garazi ta nepuna 2min.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, danijel55 said:

Nepuna 4min voznje -9,postigao radnu,pri tome nista nije vozen juce.

20190127_093743.jpg

Koji si ti trol :lol:

Izložiš nas da je auto stajao na - 9C, a ono spavao je u garaži :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne ,ja sam mislio u voznji da je bilo -9. :D Nismo se sporazumeli. Danas ga patkiravam,radi malera.Na ibarskoj kamen da mi rasece gumu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da spoljna temp uopste nije toliko bitna ako je auto bio u garazi. Naravno ne mislim da ce se istom brzinom zagrejati na -9 i na +9, ali da je mnogo bitnija temp u garazi koja ti verovatno nije ispod nule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da se kladimo da nije klasična garaža u pitanju, nego da je ima i smedereca u njoj, nešto kao letnja kuhinja, ili mu je tamo kotao. Jel imaš još i podno grejanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da se postigne ta temperatura kad je u garaži preko 10 stepeni..Al kad prenoći napolju na minusu ne moze ni staklo da se ogrebe za 4 min..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/26/2019 at 5:14 PM, vagenovac said:

:Dffe42c7b8ff6dcfc279f181a7134116a.jpg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Da si ovde stao sa f10 pitanje je sta bi uradio, manuelni menjac je skroz druga prica iz mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, DraganUS said:

Ko nije vozio 1.8t vw/audi/seat ne zna sta je grejanje i brzina kojom postigne radnu. 

Vozio 1.8 (bez t). Za radnu se ne secam koliko mu je trebalo, ali grejanje je moglo da se upali jako jako brzo. Secam se kad je drugar prokomentarisao nesto u fazonu 'Kad pre jbt' 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vozio 1.8 (bez t). Za radnu se ne secam koliko mu je trebalo, ali grejanje je moglo da se upali jako jako brzo. Secam se kad je drugar prokomentarisao nesto u fazonu 'Kad pre jbt' 
Sreca pa to nije prokomentarisala "drugarica". :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga kakav promašaj.

Felne su lepe, ali nećeš sigurno uzimate takve, niti ćeš zalepiti ovako odvratno i neupotrebljivo auto za zemlju, tako da ne vidim kako ista od toga ide u prilog crnim lajsnama?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sa lajsnama bi bio promasaj da bude crvene,nekako monotono.Inace naravno da ne bih,jer sta bih radio po nasim putevima. Al evo nesto za tvoju dusu.

20190129_205639.jpg

20190129_205620.jpg

20190129_205720.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto si onda kacio sliku te nakaze, ako je za moju dusu. Slika sa felnama koje nikad neces staviti i spusten kako nikad neces spustiti auto kao argument protiv monotonih lajsni, a ne ne, to si stavio zato sto je kao napucan, a ima crne lajsne, pa kao eto dobro izgledaju lajsne, inace si mogao okaciti sliku tvog bmwa slobodno :D

 

Inace i ja volim da auto bude pre svega upotrebljiv, ali da se vozi sto bolje, u nekom momentu su felne jednostavno prevelike, ali mnogi izgube meru jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...