Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

nego?
sta volis? lazes da nisi za tetke, pa to je svima nama decacki san!!!

aj idemo u neku akciju da samaramo macore zajedno u nekom trznjaku, evo ti danijele, ja i @dekirs mozda bi i @rkoma1986 sa nama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e  deki, a cika mica meni ovo ono zagoreo, a garantovano sada i sam masta o samaranju macora negde na takvom mestu, vidis da ga nema da mi kaze da sam kinki @MS PK

:D

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili kakav si sa otvorenim parkingom i da ti pridje neka ovakva...

 

078_1000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis mogli bi od @tottija da uzmemo nekog dzipa, da nas stane sto vise unutra i svi za cacak da peglamo... :D:D  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ce da vozi?

ja bih ipak sedeo negde u sredini i u toku puta ka cacku samarao macora...jedemo kokice, samaramo, gledamo kroz prozor u tetke u kuliramo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Lindi su ok kokice
A parking mesta su im lepo kulturno široka, a ne kao ostali. Može kombi na kant da stane

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg mico kad nismo u danijelovim godinama, onda cemo sada u krizi srednjih godina... :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bolje ikad nego nikad, nego da me apse sad pod stare dane il da mi neko ispravlja grbinu.. ne ide bre...mada , opet, ima to neku svoju draz, priznajem.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...