Jump to content

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

FAS Euroauto Goran Vlada
Dovla

Istanbul

Recommended Posts

svaka cast Ivana,ekstra slike,znaci sjajno si se proveo u Instanbulu,a ja sam imao zabranu ulaska u Tursku 5 godina,jos 2004te jos

Interesantno je doziveti razlicitu kulturu, na licu mesta slusati o takvoj istoriji i videti kako dise grad sa oko 10 puta vise stanovnika od Beograda... Po meni vredi posetiti, svakako neobicno iskustvo. Pri tome nije toliko daleko za put autom, povoljan smestaj, sa gomilom sadrzaja i mesta za razgledanje, kao i odlicnom klopom :) .

Ostajem "duzan" jos za slike Topkapi palate koje sam ostavio da proberem za poseban post, posto ih imam prilicno. I to bi bilo to od mene, za ovaj putopis...

svaka cast Ivana,ekstra slike,znaci sjajno si se proveo u Instanbulu,a ja sam imao zabranu ulaska u Tursku 5 godina,jos 2004te jos
Mora da si pljuvao Lineu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Silenci za.eban ko kratko ćebe

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

nisam ni pola kao ti Mico.a kad sam bio nije ni bilo linee,samo albea,meni i dan danas lep Fiat.A viza bila mesec dana,mi ostali 34 dana,zbog toga trebali platiti kaznu 70 eura,sto smo odbili kolega i ja,a viza bila 10 dolara,pa nam u pasose lupili zabranu u tursku 5 godina

11 hours ago, silenci said:

samo albea

Ima ih jos poneka prezivela na taksiju :) . Linee se jos voze, a uveliko ih smenjuje Aegea (Tipo), 99% u sedan varijanti (kacio sam i fotke ;)).

Posted (edited)

Ja sam posetio Istanbul 2015. i planiram opet. Tada sam uglavnom bio skoncentrisan na stari deo grada. Grad je fantastican, ljudi takodje, bas mi je ostao u lepom secanju ;)

Ova varijanta autom i nije tako strasna kao sto se cini. Vec mi se mota po glavi da odem na slican nacin do kraja godine.

Edited by Semi