Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lep je stilać :thumbup:,a što se tiče merenja visine metodom prstiju nisi jedini,i mene komšiluk čudno gleda :lol:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, Aleksa.

Da te i dalje sluzi bez kvarova, to je najbitnije. Kad auto ne jede pare, sminka je zadovoljstvo i dodje sama po sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Ivco, za sad sve pare koje je pojeo spadaju u redovno odrzavanje, ostalo sprcao u estetiku malo, jer jelte ipak je ovo petoodvratni. :lol: Jedino sto spulna+ablender krasi policu u sobi vec dugo. :D 

 

16 hours ago, nstyner said:

Lep je stilać :thumbup:,a što se tiče merenja visine metodom prstiju nisi jedini,i mene komšiluk čudno gleda :lol:!


Dobro je, mislio sam da sam jedini. :D Ja sve to krisom, ali ko zna odakle me neko nisani. 

 

14 hours ago, YUgisa said:

Ajde da ga merimo :D

CAM03424.jpg

Ovo samo po parketu da vozis. :D Ja se usudim i na trotoar da ga penjem. B)
 

13 hours ago, m1hajlo said:

Stilisa, koja ti je ruta do posla, mozda sam te video jutros u guzvi kod sajma? :)

To jutro nisi sigurno, jer sam jutro pre toga prosao, mada ja obicno prodjem pre jutarnje guzve. A rute su mi svaki dan druge, tako da ne idem istim putem uvek. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se javim da kazem koju lepu rec za Stilka....:wub:
Castim ja njega-sluzi on mene. Jos jedan u nizu mali redovni servis, drugi put vec sipam dobro poznati Syntium, bez ikakvih problema ga przi. :D 
20160707_180655[1].jpg
Ovaj put uz zamenu ulja, zamenio sam prednje diskove i plocice napred-nazad. (Jurid) Zahvalio bih se jos jednom @ivan.ik sto je organizovao i korigovao cenu. :unworthy:
20160708_142503.jpg

Napunio rezervozar, proverio pritisak u gumE, i brmmmm do brace crnogoraca. :D U povratku sarao malo po Srbiji, i ubio nekih 1500km ukupno. Auto odlicno sluzio, plombe sve tu, kamen u bubregu nije pokrenut jos. B) Valja pomenuti i potrosnju koja je po bordu 4.9, a cep-cep 5.0. Nekad se zanosim da bih ga menjao za nesto boljeee, i kad se vratim tako sa puta kazem sebi narani prasici i ne diraj dugmici jos neko vreme....pali, radi, ide i mogu da ga redovono odrzavam. :whistle: Par slika samo....
20160710_175642.jpg20160711_033857.jpg20160716_114453.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzavan i utegnut dizel Stilo je milina voziti, a i odrzavanje je prilicno povoljno.

Ne napisa kol'ko repa diskovi i plocice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je tebi dao :D ?

Inace odlicna cena za diskove i plocice. Samo prednji diskovi "Delphi" su oko 7500, "Galfer Standard" 10500 (obe cene su bez forumskog popusta), "Galfer" plocice 4000, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@axic - Bajo moj, cuj preporuku, ko me odveo tamo? :D Hvala. ;)

@Ivan- pratio sam cene malo koliko se krecu, ove spadaju u tu neku kao srednju klasu, sta znam....praticu kako se ponasaju. Ako nista, nekom cu napraviti kupe od kola. :D :D @totti- ne kleveci, ne bi .ik zeznuo. :D On samo za ulje oce da zezne, ubedi me za jedno, on sipa drugo.

@Sikter- Hvala Pero, i ti uskoro da spustis malo Alficu, sve 147 su povisoke, pogotovu pozadi se vidi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Ivan said:

A ko je tebi dao :D ?

Upravo ti medju prvima, samo da se ovo ne izvuce iz konteksta. :lol:

 

@Stilisa Bajo moj van radnog vremena odemo i zavrsimo sve u 2 minuta. Nego za*ebi s ovim namigivanjem na kraju recenice, poceo si k'o Buca. :secret::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo Bajo vec ode u screen shoot :D

Ma preko tt mi slab izbor smajlija, oni preko kompa su zakon. :) Primljeno k znanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodje 3 godine i okrenuh 50 000km, mali jubilej, pa cisto da pribelezim. :animier::fun:
Slika nije bas neka reprezentativna, ali bolje trenutno nema. :ermm: 
20160818_091307.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...