Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Aha,mislio sam da je zbog sinoc :D Nista,odlaze se onaj bilijar sto smo pricali za neki naredni vikend! :D 

A ono vece smo osvanuli dole,ispratili smo gazde na spavanje,steta sto niste ostali duze :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm,znam te ptico :D Pevacica samo zagleda Lybru,snimio sam ja iz coska to :D  
E dobro,sad si javno napisao na forumu,nemoj da te nema! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa razmisljali smo Aleksa i ja da dodjemo sinoc,da se parkiramo tu,ali posle pricamo,zauzeo je to 'armonikas da bude upadljiv,inace da nas je videla pevacica,napustila bi vas u sred svirke :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha :D Video si onu sto je bila u cosku tamo sa mnom,kad je videla stila kad smo se rastajali,rekla je da ce i forum poceti da prati :D  Tako da moram da budem pazljiv sto se tice pisanja,ne smem bas sve detalje da iznosim,da ne procita :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilisa pozajmi ovom 2/3 jtd-u 20ks pa da moze i on da dodje na skup :D

inace bas lepo izgleda stilo ovako spusten :happy:

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega, trudimo se. B)

U medjuvremenu kupljeni zadnji silen blokovi. Cene se krecu od 1500 do 2500, zavisi od marke/prodavnice. U ponudi su mi bili "Akron" i "Mejl", oba su po 1800 din. Odlucih se za ''Mejl'', navodno uvoz iz nemacke, a i po recima majstora bi trebalo da su dobri. Na tu cenu ide i cena ruku, koja se krece od 30ak evra, pa nadalje. Sve u svemu zamenih, mislim da ce sledeci put menjati to buduci vlasnik. 

Skinuli ceo zadnji most, izbili stare i ubacili nove. Kad se ovako kaze deluje kao da je to caskom, ali ima tu da se radi...

56efebaee8c2e_20160312_1611301.thumb.jpg56efec3d5f93d_20160312_1611401.thumb.jpg56efec0ee17ef_20160312_1713531.thumb.jpg

U medjuvremenu kupljena dva tigrica u dimenziji 205 50-17, sa kojom sam zadovoljan. Nekao mi najbolji odnos velicine/cene/ponasanja auta. "Visina" se "gadja" sa dimenzijom 225 45, ali posto su blade felne sirine samo 7", bile mi sire, samim tim malo krofnaste, a i trag bi bio siri za po 2cm. Vise sam za to da stavim po distancer od 10mm, da smanji malo fabricki ET. 

56efebdb03689_20160314_0711281.thumb.jpg

Posto mi je zadnji kraj bio nizi nekih 15mm u odnosu za prednji nakon stavljanja drugih opruga, napravio sam plasticne prstenove koje sam "podmetnuo" ispod zadnjih opruga dole u mostu gde se uglavljuje. Taman toliko je i falilo i sad je svuda visina ok, 2.5 prsta. :D I sad imam obicaj gde god stanem, merim koliko ima od ruba do gume metodom prsta, zagledam, verujem da prolaznici svasta pomisle....
56efea5c31537_20160312_1535571.thumb.jpg

I na kraju, kao glavnu stvar, odradio reglazu trapa, podesio nagib napred, i sad je top top top. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno razlicito razmisljamo, ja bih napred spustio tih 15mm :lol:

wheelgap2.jpg

 

Mislim da cemo za par godina, svi voziti te Tigar Prima/Syneris, jako dobar odnos kvaliteta i cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, LazarGP said:

Alexa, fali ti kuka! :D

 

Eeee ti mu kazi! I ti vozis traktorcinu k'o i svi mi. :harhar:

 

Aleksa,dragi,pa nisi napisao najbitniju stvar! Gde,tj kod koga si menjao silen-blokove? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahaha :D DzETEDE ! :D Nekako stilu sa 5 vrata stoji kuka :)

 

Edited by LazarGP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedlicu dragi, glavnu stvar nisam rekao, u pravu si. Glavni i odgovorni majstor Bure. :)

Laki,kako je krenuo drug Sedla, isplati mi se i prikolicu da nabavim, uuu buuurnnn. :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaaaoooo,sto je ovo nisko biloooo!!! Pa:rant: *ebacu te ruzno za ovo! :2guns:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziv je, ziv jee. B) U medjuvremenu se nista nije desavalo, sipaj-vozi-peri, sipaj-vozi-peri, pomalo dosadno. <_< (znam da sam ovom izjavom prizvao kvar)
Planova nekih imam, ali nikako da odradim sto zbog manjka vremena, sto zbog lenjosti. Vise ovo drugo.:ermm: 
Ove lepe slike je napravio @stefankmn i ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem. :thumbup:
DSC_0009.JPGDSC_0014.JPGDSC_0017.JPGDSC_0022.JPGDSC_0025.JPGDSC_0028.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preljep je. Najlepši Stilo u celom Mirijevu i Aranđelovcu.

Drugi po lepoti na opštini Zvezdara. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti tvoj po neverovatnoj ceni. :D Hvala Josi. :cheers: Malooo jos da ga spustim napred da bude malo poboden i bice top. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...