Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 

Idu na euro4 normu, ne euro5.

 

Koliko sam ja čitao euro5 se planira kao sledeća norma. Čak i ima smisla donekle. Dosta je bila Srbija deponija za stare automobile.

 

Kupili bi ljudi bolje da imaju novaca... ovako samo mogu da se što dulje vuku sa lešinama koje imaju ili da se zadužuju, što bi značilo više Dacija na putu ili više ljudi u javnom prevozu.

 

Videćemo, ali realno, stanje može biti samo gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Tacno si pogodio, Upravo zato sam te i pitao ali otisao je dok sam se ja okrenuo.... pricao sam sa covekom, proverio serv. istoriju u Masteru Ns, Doduse presao je na zadnjem servisu u 7 mesecu 193kkm, sto je oko 40000 vise nego sto je sad imao na satu....ali boze moj auto je tad imao kompletno uradjene sve servise, kocnice , trap itd...... ali ode...... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja čekam da vidim čega će da se doseti naša država tj gde će da nas klepi pa da menjam auto. Bebac je na putu pa sam počeo da zagledavam i po koje karavanče . Megan 3 mi ispadne najlepsi od svih i jos da je benzinjara, mmmm...

A mozda bude i jeftinih folcika :D koje ne zagadjuju puno

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da ne uporedjujem s nijednim TURBO dizelom :). Ali dobro si me podsetio za potrosnju, kolega vozi 1.6 ali 5 vrata pa cu ga pitati koliko pije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorio bi se opasno kad bi seo u to.

Dok sam vozio Stila, jednom prilikom sam provazao i Megana sa tim motorom i imao sam utisak da je podignuta rucna. :-)

Ne sumnjam ja to pouzdan motor, posto se vec godinama ugradjuje, ali da bar trosi manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Renault Megane 1.6 16V 100  2008 - 2012 5 vrata

 

Performance:

Top speed:190 km/h
Acceleration 0-100 km/h:10,9 s
Urban consumption:9,0 l/100km
Extra-urban consumption:5,5 l/100km
Average consumption:6,7 l/100km
 

Renault Megane 1.6 16V 110  2008 - 2012 5 vrata

 

Performance:

Top speed:195 km/h
Acceleration 0-100 km/h:10,5 s
Urban consumption:9,7 l/100km
Extra-urban consumption:5,6 l/100km
Average consumption:7,1 l/100km

Share this post


Link to post
Share on other sites

U praksi je teško naći benzinca od 1.6 lit zapremine da troši manje od 10 lit u gradu. Uglavnom je više od toga. Otvoreni put je već neka druga priča, ali kao što sam više puta naglasio, meni je najbitniji grad. Nisam od onih koji auto pale samo vikendom i za praznike, tako da me otvoreni put skoro uopšte ne zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi šta vi očekujete od benzinca, pa moj 1.2 trosi 8 po gradu...

 

Ti ga baš teraš po gradu, ha? :)

 

Pa da troši manje, ide bolje, poteže jače ali to ne biva...............zato i vozimo dizele!

 

Pa poteže iznad 3000-3500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos + kvalitet goriv kod nas :)

Meni su za sada favoriti za auto posle taj Megan III i C4 kao sto deda vozi i Delta. Pa sad, za sta budem imao kesha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...