Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Kako bre sa 12 godina zna da vozi kola kroz grad???
I da ih je vozio neki stariji njegov drug morao ih je ovaj klinja prvo odvesti negde, do tog ili negde vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Milutin-NS said:

Kako bre sa 12 godina zna da vozi kola kroz grad???

 

Moj drugar je znao i sa 8-9 ako se sećam.

Ćale mu prevoznik / kamiondžija pa naučio malog čim je mogao da dohvati pedalu gasa...

Nauče ih matori pa se posle hvataju za glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako bre sa 12 godina zna da vozi kola kroz grad???

I da ih je vozio neki stariji njegov drug morao ih je ovaj klinja prvo odvesti negde, do tog ili negde vec...

I meni to delovalo cudno, ali kad sam preracunao da je to 6. razred onda mi nije vise bilo, posto su mene tada prvi put uhvatili, uveliko sam tada sam vozio ficu.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da niko nije stradao / povređen, opet nadam se da nema velike štete.

Sad vaspitno pedagoške mere sa sela iz 19 veka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuvalja

Ne znam...mene deda sa 17 na yugu ucio da vozim kroz selo, secam se da sam bio preplasen i da pojma nisam imao. Ovaj vozi stila kroz grad, opet kazem, mozda ga je i neki gilipter od 18-19 vozio, ali opet kontam da ga je klinja morao bar do negde odvesti ili ko i zna...

 

Sve u svemu bitno da nije napravio neku katastrofu da citamo u novinama o tome
Dobro je...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 god je puna kapa. Ja sam sa 7 vozio kultivator po selu, a kola vec cim sam moga da dohvatim papucice :D Po gradu tipa 2kruga ili do perionice redovno, pa sa 15god sam imao Gsi-a :D

Klinac od drugara kamiondzije sam stojeci je vozao kamion po selu, sporim brzinama naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je to godina i ja sam naucio da vozim cim sam mogao da dohvatim pedale i to sam redovno vozio kad krenemo u selo po 15 tak km u jednom pravcu na tom delu nikad nije bilo milicije i cale mi je davao da vozim ali nikad mi nije palo na pamet da uzmem kola bez njegovog znanja :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, MS PK said:

... pa sa 15god sam imao Gsi-a :D

Da nije kum imao, mozda si nesto permutovao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mića prvo naučio da vozi, pa onda progovorio. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stignes okaci neku sliku toga sto je mali zakacio (kad stignes) i NE ODUSTAJ od onoga sto smo razovarali ako klinca volis. Ulica nikoga ne voli to zapamti. Drago je i meni da nije ispao neki veci karambol ........ ;). Za roditelje svaka cast - nemam reci :( ,  znas nasta mislim jer ih ja imam troje i sve je OK - ne moze malo dete da se pusti niz vodu , sto su ga pravili ....... :angry:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Vidis ti sta su malogradjani neveruju.Kad rastes u maloj sredini gde nema policije sve se terai.Ja sam 12-13 godina vozio i traktor i auto i vecina mojih drugara su vozili tako da mi nije cudno sto mali vozi.Problem je sto je ukrao coveku auto..b

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 god je puna kapa. Ja sam sa 7 vozio kultivator po selu, a kola vec cim sam moga da dohvatim papucice Po gradu tipa 2kruga ili do perionice redovno, pa sa 15god sam imao Gsi-a

Klinac od drugara kamiondzije sam stojeci je vozao kamion po selu, sporim brzinama naravno

Brate, ti kad lažeš stvarno nemaš meru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina je zanala da vozi kao klinic,alda odeš da se voziš po gradu gde ima soabraćaja i da nikog ne udariš a imaš 12 godina :huh: ja kad sam prvi put seo kad mi naišao jugo u susret toliku sam procenu imao da sam bežao od njega sve dok me kanal nije zaustavio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi moji...

Evo sad sam došao kuci...

Nisam ni uzeo auto...nisam imao snage...ostao je dole u 12 toj.

Pa ću sutra...

Ja koliko sam skapirao, mali je išao iz Kumodraza prema Peri Zderi...tad su ga spazili panduri i krenuli za njim.

On kako je počeo da beži...tako je valjda i zakačio u autobus. Tu je ugasio auto i izašao napolje...koliko sam ja skapirao,pandur je potrčao za njim i uhvatio ga ali malo ga šutnuo i pobegao...da ne poverujete.

I kasnije se auto sam zaključao jer je takav alarm. Uradili su uvidjaj saobraćajci i posle toga ga oterali u voždovac. Trebali su na nbgd. Ali jelte pošto znaju za malog i znaju da sam ja ovde...oterali ga dole da bude blizu.

Bio sam tamo...čekao da oni urade uvidjaj, da uzmu otišla i da slikaju.

Ja pokušao da ga upalim ali neće...ispraznio se akumulator...jer ko zna koliko je svirao dok su ga vozili u sup.

Tako da sam ostavio to za sutra...nisam imao snage.

Ionako moram da sipam gorivo jer je u mrtvoj rezervi...a i da ponesem akomulator da ga upalim na kablove. Nema druge .

Inače u autu je izrovareno sve što je moglo...otkinut srednji retrovizor.

Prednja desna felna savijena kao kugla i zadnja desna fina iscepana i vozena tako. Inače...napred je ispao da stavi copavac što mislim da nije sam uradio što govori da u još neko bio sa njim. Videcemo...uzeli su otiske.

Inače desna strana je blago izgrebana i pomalo ulubnjena od prednjeg do zadnjeg branika. Baš sam se onako smorio.

Ali kada malo bolje razmislim...ispalo je sve kako treba...mali je ok...nije nikoga ubio a ja opet kako tako imam auto.

Pa sredicu ga...šta drugo da radim.

Moram sutra samo da vidim da li može da se vozi...jer je izgleda udario u nešto čim je felna iskrivljena.

Pa pišem dalje detalje a slike cu sutra jer nisam slikao ništa.

Hvala vam ljudi...

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

au Sale bas te oce ova dva dana,al eto dobro se zavrsilo,nasli auto,a sve ces srediti na autu,samo boze zdravlja i polako

nije on sam bio,imao je drustvo on,a kad ga budes video zalepi mu samarcinu jednu 

i samo opusteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je kad se sve zavrsilo bez tragedije, posto su roditelji ravnodusni, mislim da bi i njima dobro doslo samaranje i ispostavljanje racuna za stetu, a mali ce valjda nesto da nauci u zivotu posle ovoga 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro ke da je sve proslo ovako...da nije neka veca steta načinjena i njemu i autu.

Sutra ću da ga upalim i da ga oteram. Da izmenjam gume pa da vidim sta dalje.

Izbacicu slike pa ćete da vidite.

A suraku sam već rekao da sprema pare...nema druge.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...