Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Verujte mi da jako malo više racuna o detetu.

Pa ne znam još ništa... što je najgore. Trenutno nemam šta da stavim na kola. Ili mi treba jedna 17 guma ili jedan točak 15.

Sutra cu sve da vidim kada ga doteram kuci. Ništa ne znam da sada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu a da ne kažem da je ova priča prilično tužna.

Ako dete već nema pažnju, neke stvari radi da bi skrenulo pažnju na sebe.

Ne znači da je dete loše.

Nisam pisao ranije, ali evo da podelim.

Jedan moj rođak je 80ih uradio sličnu stvar.

Ukrao je ćaletu auto i sa ortacima krenuo put Nemačke, do tetke.

Stigao je do granice Jugoslavije i Italije. 300km je prešao, niko ga nije zaustavio.

Bio je vrlo problematično dete. Mom ćaletu je jednom probušio sve 4 gume kada im je bio u gostima.

Da ima nade za tvoj sestrića govori činjenica da je moj rođak danas normalan čovek star oko 40 godina, ima svoju firmu, porodicu i sve je kako treba.

Porodica je najbitnija da od deteta postane čovek.

Ne bih da vam se mešam u porodične odnose ali ne odustajte od tog malog.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro je kad se sve zavrsilo bez tragedije, posto su roditelji ravnodusni, mislim da bi i njima dobro doslo samaranje i ispostavljanje racuna za stetu, a mali ce valjda nesto da nauci u zivotu posle ovoga 

E tu se vracamo na ono sto sam juce rekao.

Ako mu samo "ocitaju bukvicu", malo ga izgrde i kazu da to nije lepo on ce ponovo nesto slicno da uradi... Trebaju da ga istamburaju po dupetu, 7 dana da ne moze da sedne pa ce sledeci put da se zapita da l' mu se isplati da ponovo nesto slicno uradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi odustao nikada...ali ko sam ja u celoj priči. Imam i ja dvoje dece o kojima moram da vidim računa. Ima roditelje...ali njih bas i nije briga. Danas sam peicao sa surakom...prosto više ne zna šta da radi. Trebalo je da ide u Knjazevac...tamo je valjda taj neki dom otvorenog tipa...

I tamo bi bio do 14...ali su oni sve to nešto odlagali...misleći da će se smiriti...ali on ide iz problema u problem. Evo danas je pobegao policiji i ko zna kad će se pojaviti.

Valjda ce ga naći. Ne znam ni sam šta da misllim. Ali za njega teško da ima nade.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, dobro je da si pronasao auto.

Sto se tice malog... da je dobio nekad samarcinu ne bi bio takav, roditelji su iskljucivo krivi. Nije on mogao da bude takav da nije razmazen, i da mu nije dopusteno. Dve-tri samarcine, pa da vidis kakav ce da bude posle toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je najgore...mali je pojeo bi se batina nego hleba...ali eto...nešto nije bilo kako treba. Negde se pogrešili...a sad mislim da je kasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema kod zdrave dece "fabrički".

Džaba su batine ako mu ne pokažeš pravi put i ne uložiš u njega.

Ako raste u sredini gde nema pažnju, nema ljubavi i svako juri svoje, ni sve batine sveta neće pomoći.

Mićinim rečnikom, svako dete je JTD 8v ako mu redovno menjaš ulje, radiš trap i radiš preventivne servise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu do sutra da ga biju,al tu batina odavno ne pomaže,možeš samo da rizikuješ da izvadi nešto i da te izbuši jer ga eto prevaspitavaš,a u domu će da bude samo još gori i u još gore društvo da upadne.Moj ti je savet da ne pokušavaš da ga prevaspitavaš već da to ostaviš onbome kome je to posao/obaveza juri ti njegovog ćaleta da ti nadoknadi štetu.

 

Batine pomognu u početku kad još ima nade da će da se uplaši od istih,a sad samo izbegavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...tek sam juče kasno uzeo auto. Pula sreća se dogodila juce. Zove me drugar...kaže evo ga mali sa još dva drugara u parku u Južnom Bulevaru...ja tako bre vataj ga...nedaj da pobegne.

I tako i bi...uvati on njega a i te momke. Ja došao...torbica kod njega, ključevi od pola tu što mi je skoro pa najbitnije..a i lična karta u novčaniku. Odatle sam zvao inspektore..dodjose i otišli u 12tu. Tamo sam bio sinoc do 9...jedva otera auto. 2 sata ne mogu da pomere njihov kombi da bi ja izašao. Mali je prešao sa kolima preko 200 km...da ne poverujete.

Sad sam u potrazi za jednom gumom 17.

Danas cu po danu da slikam auto i da postavim.

A mali..pa mali je propast...kada ga ispitivala inspektorka...pa to je čudo sta malo sve moje radio.

Ja sam se zabezeknuo...za nešto sam znao...ali za većinu ne. Danas idem u Savsku u uvidjajno da vidim nisu li oni uzeli dokumenta jer malo kaže da je sve ostavio na suvozacevom sedištu. Nadam se da jesu. Videcemo pa se javljam.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11.4.2016. at 8:49 PM, Sale2810 said:

Verujte mi da jako malo više racuna o detetu.

Pa ne znam još ništa... što je najgore. Trenutno nemam šta da stavim na kola. Ili mi treba jedna 17 guma ili jedan točak 15.

Sutra cu sve da vidim kada ga doteram kuci. Ništa ne znam da sada.

 

imam obe varijante i 17 i 15

0605550007

javi se pa da se dogovorimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 205/40 ako ti treba dacu ti na poklon.

Imam i samo gume 195/60. Samo kazi sta ti treba ako mogu ikako da ti pomognem.

Strasno sta balavander klinac moz ti napravi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najiskrenije, nisam ga pipnuo...ali sam mu obećao da će za svaki sledeće selo dobiti od mene batine da će ih pamtiti.

Ljudi...hvala vam. Samo malo da se iskombinujem i javljam se.

Moram akomulator da zamenim danas jer je onaj kaput...ne znam sta mu je radio ali ne valja. Našao sam neki od 72 ili 74 ampera...idem posle da ga uzmem. Pa cu i da slikam auto.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

au brate sta si ti prosao zadnja dva dana,nedaj se,samo polako bice sve kako treba i od buduce malom nedaj ni kapiju da ti otvara,al za kaznu omandaj suraku zenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne manda je ni on...otišla sa drugim..nema od nje vajde.

Ma bice bolje...planiram za vikend da ga teram kod drugara o da ga ostavim da ga radi. Ima posla pa polako.

Bitno je da i na neki način sve ok. Da malo nije napravio neko vece biiip . A auto cemo da popravimo.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sacuvaj boze,eto odakle je poteklo ludost i nenormalnost kod malog,neodgovorno vaspitanje,prepustanje samom sebi,bezanje od realnosti,jer ako je otisla kod drugog ,nisu imali skladan brak,a ti samo opusteni,sve ce srediti na autu,samo da  je sve u redu proslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu jedna velika katastrofa što se tiče deteta...ma samo da nadjem dokumenta...danas idem kod nekog što je bio sa njim. Danas će mali da me odvede. Da ne moram da vašim saobraćajnu i vozačku. Licnu kartu sam našao...ali ostalo je izgleda uzeo taj neki mali koji se vozikao da njim. Videcemo.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...da li je moguće da mene sad jure...mislim znam da je moguće...ali da su policijske stanice tako ne povezane, to ne mogu da poverujem. Jure me da sam pobegao sa lica mesta...danas zvao Savsku...oni su radili uvidjaj gore na Trosarini i tada u tom trenutku vode kao NN lice...ali posle toga valjda treba da znaju ko je u kako vozio...ali jok...sam mene jure i dolaze kući da me traže..

Danas sam zvao Savsku i sutra treba da odem dole da razgovaram sa policajcem koji je radio uvidjaj.

Ladno mi bili kuci i tražili me jer sam kao pobegao sa lica mesta. Bruka...

Ja išao u 12tu...i kažem tražili me...oni nemaju pojma...ma kao šta te briga. Tačno da te traže da ubistvo...a da oni tu nemaju potragu...opušteno te puste.

Bruka...

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da nisi prijavio policiji ceo slučaj ajde dokaži da ti nisi vozio auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...