Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Pozzzzzzz Drugari,evo i mene iako je proslo skoro mesec dana kako sam uzeo auto i vec sam dosta komentarisao po raznoraznim temama...pa evo da predstavim i ja moj auto...

Elem,uzeo sam stila jer mi se taj auto svidjao jos pre par godina,ali nikada nisam ozbiljno razmisljao o kupovini...

E sad kad je doslo vreme da se menja auto,krenuo sam u potragu za istim,isao na oglase,po placevima,ono sto sam ja nasao,to je bilo uzas...sta ljudi prodaju i koje pare traze,ma to je uzas...

I tako slucajno naletim na ovaj moj...

Odmah mi se svideo,na oko...pa kad sam usao u njega,jos vece odusevljenje jer je sve na svom mestu sto je meni jako bitno...volim da sve radi,da sija sve sto treba da sija...

Sta znam,ima ugradjen alarm i ugradjen zeder...ja licno ne bi nikad ugradio zeder jer nikad nisam ni razmisljao o njemu,alarm bi morao jer zivim u kraju gde su lopovcici cisto da ti naprave stetu...

Kupio sam ga od prvog vlasnika...Uvezen je 2006godine,lepo je odrzavan,presao pravih 160000km,uradjen veliki servis pre 7hiljada...radi kao sat...Ma milina!

Do sada sto sam uradio je.

Zamenjen nosac ispod akomulatora i ociscen egr ventil... Toliko od mene...

IMG_20121013_064836.jpg

Za sad jedna slika a sutra vise...

Pozzzzzzzz :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uživaj sa stilom u Stilu, i neka te lepo izvoza.

Najače su ti tablice. Čekaj ponedeljak ili od srede, biće sunčano pa ga lepo slikaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tablice su vrh...tako sam ga kupio,i kad sam primetio tablice,odusevio sam se...

Za sad sam prezadovoljan i nadam se da ce me sluziti kako dolikuje :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam,ima ugradjen alarm i ugradjen zeder...ja licno ne bi nikad ugradio zeder jer nikad nisam ni razmisljao o njemu,alarm bi morao jer zivim u kraju gde su lopovcici cisto da ti naprave stetu...

Video bih te u kozi coveka koji ga je uvezao 2006, kada je kostao min 8500 EUR ;). Svoj sam uzeo 2007, a imam i alarm i Zeder. Doduse prvo sam uzeo Lavlju kandzu, cisto da imam neku zastitu ispred zgrade cim sam ga uzeo, pa sam ubrzo ugradio i alarm. Kandza me je smorila vrlo brzo, pa sam je vratio uz doplatu za Zeder. Tako, da malo opravdam prethodnog vlasnika (i sebe :p)... Danas mi naravno (kao i tebi) ne bi padalo na pamet da ugradjujem Zeder, s obzirom da je postao narodni auto vec od 2 soma EUR.

Da te lepo sluzi i da se slatko navozas !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo da se sit navozas...

predpostavljam da zivis u testerama :ninja::police: (preko puta sumica)? :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam,ima ugradjen alarm i ugradjen zeder...ja licno ne bi nikad ugradio zeder jer nikad nisam ni razmisljao o njemu,alarm bi morao jer zivim u kraju gde su lopovcici cisto da ti naprave stetu...

Video bih te u kozi coveka koji ga je uvezao 2006, kada je kostao min 8500 EUR ;). Svoj sam uzeo 2007, a imam i alarm i Zeder. Doduse prvo sam uzeo Lavlju kandzu, cisto da imam neku zastitu ispred zgrade cim sam ga uzeo, pa sam ubrzo ugradio i alarm. Kandza me je smorila vrlo brzo, pa sam je vratio uz doplatu za Zeder. Tako, da malo opravdam prethodnog vlasnika (i sebe :p)... Danas mi naravno (kao i tebi) ne bi padalo na pamet da ugradjujem Zeder, s obzirom da je postao narodni auto vec od 2 soma EUR.

Da te lepo sluzi i da se slatko navozas !

Slazem se sa tim,ali kazem ti,ja nikada nisam razmisljao o zederu,mada sam vidim da je jako korisna stvar...,

Lep stilo da se sit navozas...

predpostavljam da zivis u testerama :ninja::police: (preko puta sumica)? :smoke:

Da,da...tu sam cesto....

Hvala svima...ja sam za sad zadovoljan sa autom,samo jos prednji znak da nadjem i stavim i onda je sve kako ktreba :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale ubaci jos koju sliku! Dobre ti tablice BG BG... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tablice sam se bas odusevio...

Ocu,mozda ga cak i danas slikam...Veruj mi,to sam slikao juce ujutru oko pola sedam,on onako rosan,padala kisa,ja ga upalio i cekam da se malo zagreje,zapalio cigaru i stojim i gledam ga,lep...ja reko da ga slikam...

Ocu,naj verovatnije danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi kod Boleta ("boleabarth") na forumu za prednji znak, znam da mu je ostalo par amblema za razne modele Fiata na stanju (uzimao sam sebi onaj zadnji okrugli), mozda mu je ostao i neki prednji. Originalni su, a dosta povoljnija cena.

Imas njegovu temu u oglasima, u "Clanskim pogodnostima".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti Boletove teme:

http://www.fiat-lanc...showtopic=54656

Daj jos slika :)

Alo ti sto trazis jos slika, nemoj da ti stignu kompromitujuce slike od sinoc :harhar: (izvinjavam se za off, ali bilo je jace od mene).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno za off...Bive jos slika...ali ne stizem, i ja bi voleo da imam malo vise vremena...ali na zalost, nemam...Nasao sam temu i kontaktirao ga, cekam odgovor... Hvala jos jednom!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se izvinjavam za off,brate mira je rekla,ubicu vas po 4,5 sati sedi i visi na forumu,znas sta to znaci....

Taj znak je oko 3500din iz originala u ovlascenom servisu....eto da imas i tu cenu...

i jedan veliki plus zato sto je sa 5 .vrata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moj originalni uzeo vise nego duplo jeftinije, eto da imas i tu cenu :laughing: .

@Bane23

Nisi ti nju nesto dobro cuo, rekoh ti da smanjis sa alkoholom: po 4-5 sati pre podne i po 4-5 sati popodne :p .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je sve dok zena ne izbaci iz kuce...

Cuo sam se sa Boletom pa cu naj verovatnije sa njim napraviti posao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas kupljen blutut za kola...moze da se montira gde god vam zgodno!!!! po meni jako korisna stvar, samo sto ne valja da se prica kad ima nekog u kolima, jer se sve cuje!!!!!! Inace za mene jako korisno, sobzirom da mnogo pricam telefonom...

A uskoro stize i xcarlink....Kada povezem javljam utiske!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si ti odmah junacki udario po gadget-ima :unworthy: .

Dobra stvarcica je XCarLink. Jesi li uzeo nov kod Chikija ili si ubo neki polovan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam uzeo nov...njega sam kontaktirao na pm...ali mi nije odgovorio...tako da sam ovde na forumu nasao polovan za neke pristojne pare...Ma vrh...muziku volim i uzivam u njoj!!!!! Ma bice jos toga...vec sam gledao parking senzore...ali polako!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra stize xcarlink...bas sam :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Ali mi malo muka jer bas i nisam siguran kako da skinem kasetofon...

Cuo sam da moze sa iglama za heklanje ili nekom jacom zicom,kako cu to da izvedem,nemam pojma,ali moram ;) ;)

I jos jedno pitanje...njega cu da stavim u zamrzivac...kako ga neki zovu,e sad,ima li neka rupa kroz koju bi provukao kabal ili ja moram da busim tj.majstorisem...

Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i ovde po forumu, samo 4 zice do kraja u one rupe da oslobodis osigurace i povuces radio ka sebi. Ja sam sebi napravio od zica za bajs 4 komada i stoje mi u alatu.

Ako ces u onu gornju kasetu ispred suvozaca, moraces negde da probusis otvor za kabal u onom zadnjem delu, bar sam ja tako radio kod sebe kada sam izvlacio kojekakve cipurije :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,u hladnjak onaj,gornja kaseta...znaci ipak cu morati da busim,pa dobro...

Da,kod tebe sam video cini mi se da si pisao vec o tome da si iskoristio zica sa bajsa...ako nisi onda se izvinjavam....

Moram to sutra da uradim cim dodjem sa posla...

Nego,jel si ti ugradjivao multi volan kod sebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:yes i sebi i kod par drugara. Nole je najsrecniji zbog toga, nasmeje se i dan danas kad se setimo (kod njega smo zveknuli onaj sa 11 dugmica za navigaciju, lep detalj u enterijeru, pogotovo nocu). Ako si zainteresovan, pitaj sta god te zanima, a imas i moju posebnu temu o ugradnji (verovatno si vec video).

Vrlo verovato da sam vec negde pisao za zice sa bajsa za skidanje, gde da se setim posle toliko vremena i postova :stuart: .

Jesi li se dogovorio sta sa Boletom za amblem?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...