Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Svaka mu čast kad je uspeo da radskanta 1.6 dizlo. verovatno tripuju da su Šumaheri pa mu dušu vade.
Onaj moj bravo dizel je prešao 240000km pravih, sa tim 1.6mjtd, radio kao satić.
A ovaj 5 godina mlađi prešao samo 180000 km i shebao motor.

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja, moj mehanicar na Bravu 2007 otvarao 1.9 8v 120ks...nije verovao da ce to ikad raditi ali eto...pocetnici svaki radni dan 3b pri 100km/h do posla..to je na oko 3000 o/m...jbg, pored takvih 1.9 nije vecan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj je vise provristao od muke, od AliExpress dodataka. Ne moze crnjo da izdrzi vise, sta imenjak sve moze da smisli i napakuje :P .

16 minutes ago, knezevic76 said:

Svaka mu čast kad je uspeo da radskanta 1.6 dizlo. verovatno tripuju da su Šumaheri pa mu dušu vade.

Cim vidis fake Abarth zalepljeno svuda po autu i naglaseno u naslovu oglasa, sve ti je jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, knezevic76 said:

Svaka mu čast kad je uspeo da radskanta 1.6 dizlo. verovatno tripuju da su Šumaheri pa mu dušu vade.
Onaj moj bravo dizel je prešao 240000km pravih, sa tim 1.6mjtd, radio kao satić.
A ovaj 5 godina mlađi prešao samo 180000 km i shebao motor.

Послато са 2203129G помоћу Тапатока
 

Lik je klinac koji ne zna nista o kolima, njemu je pukao i cureo hladnjak a on to nije primetio, ja ne znam jedino ako je i instrument tabla neispravna pa da covek ne vidi da mu auto pregrejava, i opet cak i tad... on je u vise navrata dok nije shvatio... tako da tako je unistio motor

Kapiram da je cak i video al ga bilo briga jel nije znao kakve posledice mogu da budu, ne znam drugcije kako bi objasnio to, svakako za izbegavati i to je to

Edited by Stiletto

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, Ivan said:

Ma taj je vise provristao od muke, od AliExpress dodataka. 

Bas gledam juce sta sve Kinezi prave od karbona za Stelvia i razmisljam da ako bih ga uzeo da bih imao prvog Stelvia gedoru na forumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511

Za Bravo ne prave od karbona, ali je imenjak napakovao bas jaku konfiguraciju :D .

Ali dzaba ja to sve pokusavam da docaram. Sto se kaze, najbolji efekat je kada se sve to vidi uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja nešto razmišljam,a dobio povoljnu ponudu za Tonale dizel,dal ga uzeti ili ne-ma muči me kakav je taj motor.Ali valjda će izdržati 10 godina bez problema

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, MiloshBg said:

Ma vecan je, sumnjam da je stradao od takve voznje.

Probio dihtung glave motora. Odrzavan srednje no ko zna sta je bilo sve uzrok. Samo znam da je uvezen kad i moj, maltene sam mogao da biram taj i ovaj koji sad imam. Taj o kom pricam je i manje presao. Lik koji ga vozi je poput ovog za GPja o kome pricamo...2 blage nema a ni ekseri mu nisu pri ruci. 

 

5 hours ago, Ivan said:

Ma taj je vise provristao od muke, od AliExpress dodataka. Ne moze crnjo da izdrzi vise, sta imenjak sve moze da smisli i napakuje

Moj se vala kortlja jos a Aliexpress samo stize :) Mada i Lajdl uzima primat :P

 

A da ne prave od karbona...niste u toku kolega, samo je vec rasprodato :lol:

Screenshot_2023-09-05-18-05-17-732_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.529cc7d4e66fdb0736b42fe91d8259da.jpg

 

Treba pitati pravog AliBravo® guru mastera, a ne ove izdajnike u francuskoj tehnici :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno kako se to desilo ovakvom poznavaocu :D :

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još da ih je stavio na metalik Lajku (jer nemož' ona nemetalik, će mu se smeju), nebo bi bila granica i oranica!

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, knezevic76 said:

A onda komentari podrške

Cudi se da se zimske vise trose i mekse su na letnjim vrelinama... Na kojima btw ne bi ni trebale da budu :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve vise pocinjem da mislim da imaju vlasnici koje treba izbegavati, a ne vozila :D 

Dolazim jutros na posao i kroz traku za levo prolazi bus kroz crveno i Rav4 iza njega se zalece na ocigledno pola crvenog, konta da ne prolazi, leze na kocnicu, skripi auto, uleze se, buka, haos.

I onda 20s kasnije pun gas pri kretanju.

 

I sad da se pojavi na oglasima hibrid, do 2-3 godine star, sve super, a vlasnica znala samo za on/off gas. I posle ce neki mucenik da kuka kako je auto razdrndan vrlo brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

Ja sve vise pocinjem da mislim da imaju vlasnici koje treba izbegavati, a ne vozila :D 

Dolazim jutros na posao i kroz traku za levo prolazi bus kroz crveno i Rav4 iza njega se zalece na ocigledno pola crvenog, konta da ne prolazi, leze na kocnicu, skripi auto, uleze se, buka, haos.

I onda 20s kasnije pun gas pri kretanju.

 

I sad da se pojavi na oglasima hibrid, do 2-3 godine star, sve super, a vlasnica znala samo za on/off gas. I posle ce neki mucenik da kuka kako je auto razdrndan vrlo brzo.

i auto razdrndan sav a i vlasnica još više razdrndana:D

Malo je dobrih auta da se nadje ,pogotovu auti sa Bg asfata,nijedan nije kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...