Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Neighbours from Hell

Recommended Posts

Vazdusnu ,ali 4,5mm ,nemoj m.k ili vaz.5,5mm,.ubices ga :p

Ma prijavi policiji,resi to kratko,sta ima,da se svadjas sa budalom i slicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, sad se tek setih da sam najludje zaboravio, u Trsteniku imam iznad sebe isto raspuštenicu sa dve ćerke, mada jedna se udala pre tri godine, pa kao što je Ivan pomenuo, ima dete koje ona dovede rano ujutru, obuju mu klompe i puste ga da trči po kući i dere se, a njegova baba nosi štap i nije mnogo pokretna da se juri sa njim i dere se, "Ogi? Stani Ogi! Pazi Ogi? Ogi?" a ja se prevrćem po krevetu i vrišti mi se... Takodje, mladja ćerka je 87mo i ne prodje dan da je keva ne bije, ali to kada počne, ume da traje vriska i dreka po kući i po par sati... Tako je bilo i sa ovom što se udala isto, sreća njena pa je pobegla na vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre, pa sta cemo, eto nam istog problema :laughing: , kod tebe se jos i klompe umesale... Ja sam fine metode dovoljno ispucao, komunalnu da zovem kao zenica mi je truba, izgleda da cu morati da predjem na grublji pristup.

Sto se tice ove '87, cuj keva je bije, pa da li je gledala "Klip" :p ? Ako ti ona pravi probleme sa vristanjem, mozes i sam da je prevaspitas, sto i nije tako lose...

kolektivno stanovanje da bi bilo komforno svima, podrazumeva nažalost viši stepen vaspitanja.

:unworthy: , naravno, a ovo bi trebalo stoci predociti pre pocetka bilo kakve price... Mada sumnjam da to njihovog mozga, ako ga i imaju, moze da dopre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha meni je interesantno da ljudi govore da se pozove policija... Ja ne znam kako je kod vas, ali u SU najcesce nece ni da izadju kada pozovete da ste pokradeni a ne da ce izaci jer neko galami... A nisam cuo da komunalci rade nesto sem sto se vozaju stalno u kolima i smaraju ljude zimi sto ujutro u 9 nije ociscen sneg koji je napadao preko noci a sto par stotina metara je grtalica na pesacku stazu narugrala par tona snega nikom nista... Jeste malo off, ali je i povezano sa temom posto ja licno ne poznajem nikoga ko je uspeo nesto da uradim sa ljudima kojima je imao problema preko neke drzavne sluzbe...

EDIT: Naravno ne racunam ako je povucena neka vezica...

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao jednog ispod što puštao neki psiho(trese zgradu), i to isključivo posle 1 sat noću, svaku noć. Slali policiju više puta, mi sami zvonili, lupali na vrata...ali džabe kad neće da otvori...jedino da mu provališ u stan, a danju ne možeš da ga sretneš nigde, valjda spava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha meni je interesantno da ljudi govore da se pozove policija... Ja ne znam kako je kod vas, ali u SU najcesce nece ni da izadju kada pozovete da ste pokradeni a ne da ce izaci jer neko galami...

Za krađu se ne zove komunalna policija.

Komunalna policija u svakom gradu ima slične obaveze i zaduženja

Na osnovu člana 16. Zakona o komunalnoj policiji (''Službeni glasnik RS'', broj 51/09) i odluke gradske uprave grada.

Jasno stoji recimo za Zr:

obezbeđivanje poštovanja kućnog reda u stambenim zgradama

obezbeđivanje poštovanja radnog vremena ugostiteljskih i drugih objekata čijim se radom može ugroziti mir i spokojstvo građana;

Verovali ili ne funkcioniše. Prvo ide opomena, zatim mandatna kazna, za uznemiravanje je to mislim 5000 din.

Represija, pokazalo se ima efekta, oseti se po džepu.

Ja sam imao jednog ispod što puštao neki psiho(trese zgradu), i to isključivo posle 1 sat noću, svaku noć. Slali policiju više puta, mi sami zvonili, lupali na vrata...ali džabe kad neće da otvori...jedino da mu provališ u stan, a danju ne možeš da ga sretneš nigde, valjda spava.

Nemojte zaboraviti da se glavni osigurači struje za njegov stan nalaze u hodniku. Imali smo taj slučaj, nestalo mu je struje (kluč od strujomera kod predsednika KS).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ne govorim da za kradju se zove komunalna policija nego obicna pa nece da izadje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, ja sam zvao pravu policiju za petarde za novu godinu, kada dete nije moglo da spava. Valjda ova deca nisu doživela nijedan rat, a za Srbe je to malo neobično, pa im je potrebno malo muzike za mlade uši. Uglavnom, policija me je iskulirala i rekla da nisu nadležni, da zovem komunalce. Ja sam pozvao komunalce, oni su rekli da nisu nadležni, da zovem policiju... I tako, niko nije nadležan izgleda kada ih stvarno pozoveš.

Bar su obećali da će da provozaju patrolna kola pored zgrade, to je jedino što sam uspeo da izboksujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova godina je vanredno stanje u Srbiji.

Taj ko je tada ugrožen je kolateralna šteta sveopštem narodnom veselju.

Ne želim da branim instituciju policije i komunalne policije svestan svih njihovih manjkavosti i aljkavosti, baš zato mora postojati inicijativa i istrajnost onih koji od njih pomoć traže.

KP radi 24 časa, u gore navedenom zakonu i pravilniku tačno piše šta je njihova nadležnost, prioritet noću nisu pogrešno parkirani automobili. Svaki građanin ima pravo da im se obrati i insistira na njihovom dolasku i reagovanju, pa makar poziv bio bez osnova. Ako dolazak izostane za to treba imati adekvatno opravdanje. Formalno pravno to tako izgleda, ako neko hoće da istera stvar do kraja ne želeći da ide linijom manjeg otpora.

Da su pametniji bili bi mnogo ažurniji, jer dakako postoje i mnogi drugi efikasni nemaštoviti i maštoviti metodi rešavanja sličnih problema svojeručno, tzv uzeti pravdu u svoje ruke.

Ovi nemaštoviti metodi se uglavnom završavaju prekomernom uporebom sile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preksinoć sam malo paparacovao dotičnog komšiju koji dahće noću, prvo je uradio vežbe, pa je onda otvorio prozor i seo za komp

image.jpg image.jpg

image.jpg Untitled.jpg

Oduvek sam se pitao kako izgledaju likovi koji plaćaju sajber seks, e sad znam i da ih imam i po komšiluku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praćku sam kupio kod kineza za 100 kinti, odrađena je do daske, ovako izgleda

Untitled.jpg

ali juče sam došao u Trstenik i biću celo leto ovde, a ovde mi je prozor ispod jedine prodavnice u gradu koja radi non stop i često se dešava da dodju neki pijani debili i da ostave muziku do daske u kolima i tu izadju svi iz okolnih zgrada i počnu da ih napušavaju, e praćka će tu da učini svoje :smoke: Samo ću da odem do radionice da uzmem zalihu kuglica od starih lagera (kugličih ležaja), ubedjen sam da može da ostavi veće posledice od vazdušne puške :turned:

p.s. Nisam džabe kupio fotoaparat sa 12x digitalnim zumom, ove slike komšije su inače slike koje su izvadjene iz snimka, zato su ovako lošijeg kvaliteta, a i noć je... Imam i neke snimke od komšinice ako koga zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ta praćka može da ubije, mnogo je jača od vazdušare. Ako nemaš kuglica probaj sa maticom M8 ili M10, teže su :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je teško, neka šestica bi bila potaman... Probao sam kuglicu od lagera, na 50 metara gde nanišaniš ima pad od metar otprilike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti to, davno još smo se zezali kod ortaka u dvorištu, imao je neku olupinu od moskviča, sa par metara sam gađao poklopac gepeka koji je bio dignut, kuglom prečnika oko 9-10mm. Pa napravila je poluloptu, sa druge strane je izašla oko 4mm pa ti vidi. Jok i ne može da ubije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao klinci je drugar imao praćku, napravio sam.... Sa kamenom je napravio na staklu od učionice rupu, nije se uopšte razbilo, samo rupa pravilna.. Ne nameravam da gadjam čoveka nikako, ako smeta u prozor, pa neka kupi nov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad ovamo!

Stanujem u zgradi a u krugu zgrada postoje garaze koje formiraju kvadratnu celinu sa objektima stanovanja. :geek: Unutar te celine se nalazi mali parkic zasadjen u ime jednog cike koji je harao ovim prostorima a imao je petokraku zvezdu! :laughing:

Sve bi to bilo lepo da se pre nekog vremena , tacnije nekih dve (2) godine, jedna sustanarka nije odvazila na izvesTnu humanitarnu akciju zbrinjavanja pasa Odlutalica :help:u svoju garazu! :ball:

Mos'te misliti kakve sada komsije imam na samo dvadesetak met'ri ?!

Broj novih sustanara ne prelazi deset(10) za sada ali smrde za pedeset (50) a galame za ... !

U ovom periodu ne mogu ni prozor da otvorim ako je vetar nepovoljan ! :crazy: Ovih dana sam malo oko auta prckao (c sa kvrzicom) :hrhr: pred odmor a imao sam i problem sa inercionim prekidacem pa dok sam skontao :sick: ...

Probao sam i kod komunalniG cika pilicajaca ali oni kazu necu, nije to nasa nadleznost iako po tackama 8 i 9 jasno kaze ...bla bla . Moze se naci koga zanima!

Sta sada ?! Kakvu pracku ja da nabavim? :coffee:

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praćku imaš kod nekih bolje snabdevenih kineza, a imaš je i na kupujem prodajem, ali je tri puta skuplja, dakle 300 dinara :turned: uopšte nije šala, praćka je stvarno ozbiljna igračka..

Kad pomenu led, pre neki dan, na onoj najludjoj temperaturi, sam čistio frižider i da malo požurim situaciju, uzmem nož da ostružem i ono se stvori snega za dobru grudvu... Na trenutak sam se zamislio da li da hedujem komšiju kroz prozor, mislim da nikad u životu ne bi rešio misteriju odakle je grudva snega doletela na +35

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunce ti j.bem pa ovde sve potencijalne ubice ili prave....

Gde SikterBre kupi onu praćkicu, nahvatalo se malo leda u frizu

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...