Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Neighbours from Hell

Recommended Posts

Primate me u praćka club ?

Pravimo Praćka forum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kerove vec unutrasnjost prostorije u kojoj se nalaze sexnet manijaci

Hardvet mogao bi u neku posudu (koja naravno dobro moze da se zatvori) da prikupis malo one opojne tecnosti iz pozadinske zlezde pasa pa da je drugarski prosledis ljudima koji imaju pomenute probleme

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani gospodine Mijailovic sve sto treba da uradite je da pomenutu gospodju ispratite kada hrani ili cisti prostoriju sa podstanarima i onda je lepo zakljucate unutra, da se kiseli neko vreme recimo 6 sati.Usput bi bilo pametno skinuti osigurace struje njenog stana i na vratima ostaviti prikladnu poruku zasto nije lepo imati takvu stenaru u urbanom naselju.

Ako ne urodi plodom ponoviti proces vise puta uz dodavanje novih detalja terapije tipa iskluciti i vodu u zgradi pored struje na par sati.

Terapiju ponavljati dok ne urodi plodom u svim prilikama i na svakom mogucem mestu (podrum, lift, tavan itd.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari i molim vas bez formalnosti!

Medjutim , nisam pristalica ovako radikalnih mera ! Ja sam vise za neke suptilnije rabote po mogucstvu legitimne i efikasne.

Naci cu nacina da se licno sto manje uplicem u sve .

Postoji valjda neka sluzba koja ce preuzeti na sebe ove aktivnosti?! Pa nije valjda sve otislo u ... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda zovi ponovo KP.

Objasni in tačke 8 i 9.

Takođe im objasni da će se vrlo skoro formirati nova gradska vlada u drugom sastavu,

te ih podseti da su svi oni zapošljeni kao partijski kadar i da će se to što se ne mešaju u svoj posao ozeti u obzir,

a ti slučajno znaš relevantne činioce koji će će imati velik uticaj kada se to bude razmatralo. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jednoj reči nardljao si :2guns: . Walter braća očekuju isporuku praćki i vreme ja da se pripremiš za jedine efikasne i priznate metode. Jer niko ovde ništa neradi tj svi sve rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakon o držanju domačih životinja na teritoriji grada Beograda

član 25.

Zabranjeno je:

1. držanje pasa koji lajanjem ili zavijanjem ometaju mir u stambenoj zgradi i susedstvu;

2. držanje pasa i mačaka na balkonima, terasama, zajedničkim dvorištima i prostorijama (tavanima i sl.) stambenih zgrada;

Vidi i jos i ovo

http://www.veterinab...%20Beograda.pdf

Mada verovatno si sve to iscitao vec.

KOmunalna mora da je nadlezna.Ako ne zele da izadju na teren trazi napismeno od njih da ne zele da izadju na teren ili ih prijavi nadzornom organu.

Ima li vasa zgrada skupstinu stanara?

Mozes i da tuzis komsinicu,verovatno ces morati da platis izlazak vestaka,itd,itd...

Sve su to kulturni nacini.

Mada najjednostavnije je otrovati gamad....Ali onda mozes i zatvor da zaglavis ako se sazna.

Sve sami ljubitelji zivotnja na tudji teret i muku.I smrad :2guns:

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

U realnosti moze da se izgura da se psi sklone iz neadekvatnog prostora.

Jesam okoreli ljubitelj zivotinja, ali ne po cenu da se ljudi iseljavaju i crkavaju od smrada.

Sve redom inspekcije ukljucujuci i komunalnu, nesto mora da upali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U realnosti nista ti radikalno nisam predlozio vec sam samo obrnuo situaciju.

Sve sto ta zena radi psima i vama vi treba da uradite njoj, da bude zatvorena bez vazduha i u sopstvenom i tudjem smradu, bez struje i bez vode.

Ja bi to resio u cetri oka veoma normalno (radikalno) u zatvorenom prostoru bez svedoka i bez kompromisa po nju. Da ne pisem sada u detalje ali ne bi mogla da me odbije.

Inace obozavam zivotinje imao sam dobermana 16 godina i znam sta je potrebnom svakom psu da bi ziveo normalno.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto ti ljudi misle da cine uslugu zivotinjama takvim postupanjem. Na stranu sto je to van svih mogucih propisa( ali sta su to zakoni u Srbiji...).

Za taj slucaj konkretno, ne mogu da kazem nista jer nisam video licno. Ali u kakvim azilima sam bio i sta sam video, to recima ne mogu da opisem. Pa tim psima je XXX puta bolje bilo da su na ulici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma malo izmrvis pivsku flasu i resis problem :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas me u 4 probudi zvuk onih okorelih narodnjaka, pogledam kroz prozor, a ono neki džovani u nekom Polu i stali ispred prodavnice, odvili muziku do daske, vidim kako jedan po jedan izlaze na prozore probuđeni... Rekoh sebi, idealna prilika da se oproba praćka... Uzmem kuglicu od lagera i zategnem praćku, sakrijem se u mrak da ne vide sa kog je prozora, nacentriram i čujem da je šibnulo u krov od auta i istog trenutka se muzika gasi i vozač izlazi iz kola i kao "Alo seljaci, šta gađate auto", a mislim se u sebi dal neko može da bude veći seljak od tebe koji si odvio narodnjake u 4 sata noću, jbm ti debile... Uglavnom tako će da prođe od sad svaki koji me probudi, pošto sam video da sam dobar nišandžija :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rade, ali samo subotom, a ovo nedelja, treba čovek ujutru odmoran da ode na posao, a oni ti ne daju da se naspavaš... Bolje u auto, čoveka bi probušio sa ovom praćkom :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zatekoh gledajuci kroz prozor sledecu situaciju, pa rekoh da iskoristim veliki digitalni zum svog fotoaparata

untitled.jpg untitled1.jpg

untitled2.jpg untitled3.jpg untitled4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...