Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Neighbours from Hell

Recommended Posts

To je baš bezobrazno. Aj ovog komšiju od Mijailovića i da razumem u neku ruku. Ako je bolestan pa i da shvatiš, ali takav otvoren bezobrazluk me zaista nervira. Ali takvi smo mi ljudi, šta da se radi..Evo danas šta mi se desilo, nije baš od komšije, ali je u komšiluku..Odvezem mamu do lekara na neki pregled i čekamo 3 sata. Izlazi doktorka i kaže da nema više kartona kod nje i ja odem do sestre na šalter da je pitam da mi da karton i kažem "Izvinite, molim Vas dajte mi karton na ovo ime da bih odneo sestri pošto već 3 sata čekamo i zaista imam i druge obaveze. Hvala" i sestra mi odgovara "Alo bre balavče, nemoj ti da me učiš da radim svoj posao!" :wallbash: I šta tu čovek da uradi? Odem opet do doktorke, ona još finija nego pre, a sestra samo što mi oči nije iskopala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka s jogurt to je šaltersko-medicinski rečnik. Ja sad telefonom naručujem doznake, zakazujem i sve može.

A onaj Mijailovićev šampion u pljuvanju kako nije lud da siđe niz stepenice osmotri i udari glazuru. Svi oni znaju šta rade samo se prave ludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

recept za mijailovica zaledi kuglice i izbusi rupu na vratima pa kad krene da pljucka ti ga upucaj ako on opet onda nije lud nego glup!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko će da hebe krvavu kurvu. :harhar: :harhar: . Sjebao im zanat.

Extra stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od nedelje sam ponovo u Kragujevcu, tako da problemi sa starim komšijom koji sluša fotošop tutorijale do 3 sata noću nisu prestali... Prvo veče sam izašao na prozor i razderem se "Utišaj to bre", na šta iz njegove zamračene sobe čujem da mi nešto odgovara, ali nejasno, što sam shvatio kao provokaciju... Sutra dan ista priča, ja dohvatim praćku i moje kuglice od lagera, i počnem da roštiljam, ali nikako da čujem da pukne prozor i iskreno se razočaram u svoje nišanske sposobnosti, na gađanju sam u vojsci sa kalašom imao najbolji rezultat u kasarni, ali mi ova praćka nešto ne ide... Sinoć ista priča, lik ne odustaje, ja opet uzmem praćku i počnem da gađam i čujem da je puklo u oluk tik do njegovog prozora, on lik proturi glavu kroz prozor i pogleda levo desno i vraća glavu unutra i ne smanjuje i dalje, ja vidim da je budala u pitanju i odustanem, kontam naleteću negde na komunalca i prijaviću budalu... Jutros otvaram prozor i bacim oko na njegov prozor, kad imam šta i da vidim, tačnije, nije baš da sam se ispromašivao

IMG_1753.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,ti si lud,sledeci put kada nanisanis fotoaparatom imaces povratni,ubice te neko si lud bre....koji si ti kralj...,,cccc,a ona komsinica,to ti i nije losa ideja,hahaha,uceni je slikama,mozda dobije i cerku :),tj mozda cerka hoce svojevoljno da se slika ,hahahahh

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i oluk si ulubio, u pravcu donjeg pogotka u staklo :fun:

za komsinicu ti necemo oprostiti ako je ne nahvatas kako treba u hd rezoluciji :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće baš veselo ako problematični komšija uzme neki Fiat i odluči da se posavetuje na internetu (koji izgleda po ceo dan koristi) o svom vozilu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće baš veselo ako problematični komšija uzme neki Fiat i odluči da se posavetuje na internetu(koji izgleda po ceo dan koristi) o svom vozilu :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre kucaj u Google-u SikterBre pod slike i vidi šta će da izbaci. Nidža u pravu.

Nemoj metalne kugle lobanju ćeš mu probušiti. Razmišljaj i o rikošetu, gledaš Džeki Čen filmove.

Nabaci još slika komšinica.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahha,sve u svemu ivan ik bi slike o komsinice,reci odmah,nemoj tu sad nesto levo desno itd,kao ubices ga i slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to zbog tebe Bane, da te imenjak neotkine od zajebancija. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mi ne igra ulogu uopšte, nisam od tih koji se plaše gugla, ko će da vidi šta sam napisao, sve pišem svesno, ne krijem tablice kada kačim slike svog auta na net, a sa ovim nickom sam učlanjen na par foruma i malo ko sa tih foruma me poznaje lično, sve u svemu, svuda se vodim da sam iz Ts-a... Voleo bih da mi zakuca na vrata, pošto evo trenutno i dalje trpim torturu i slušam tutorijale o fotografijama, ni razbijen prozor ne pomaže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...