Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Ipak kad bi se malo reda uvelo i po auto otpadima bilo bi drugacije ... a ne ovako covek rasturi jedan auto, a ima 3 enterijera, 14 farova i 56 guma sa felnama na lageru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sećam se da sam ja gledao ranije ispovest nekog lika koji se bavi krađom automobila i koji je pao, pa su na televiziji puštali intervju sa njim, kaže da je golf dvojke obijao ispod 10 sekundi i da je najlakši auto za obijanje... Vezano za Nidžovu priču, a ne vezano za temu.. Pre punta sam vozio bordi Daihatsu Applause, jedan od 3 takva auta u Trsteničkoj opštini i jedno jutro nakon što sam kasno došao kući onako sanjiv i mamuran krećem na posao, a keva sa mnom da je prethodno odbacim do pijace i ja na parking iza zgrade, vidi se samo desna strana od auta i ja idem ka autu i gledam ga, a ono cela strana oguljena, pokidane lajsne na vratima, vrata ulubljena, što kažeš predinfarktno stanje, izlazim pravo na parking i gledam i moj komentar "auuu jbt, neko me udario" a keva se smeje, rekoh "šta se smeješ čoveče, pogledaj kakva su mi kola", aman suzu što ne pustim, a kaže mi ona "pa to nisu tvoja kola, eno su tvoja onde", a ja pogledam u registraciju i pada mi kamen sa srca, parkirao sam tri mesta odatle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njih trojica su ladno maknuli 51 ''punto''.

Kaze Ticma da ove starije od 5 god niko ne dira. Ja mislim da ovi nisu birali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to uređaj koji su koristili, pominje se i u ovom tekstu i onom iz Blica što sam ja ostavio? Vjerovatno neki skener kodova.

Žrtve krađe mogu samo da se uhvate za glavu i plaču. Nikad od ovih neće dobiti naknadu štete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I najgore od svega je što će da ih osude, da ih zatvore, oni će za par godina da izađu i da nastave dalje sa krađom, pošto su se i ranije bavili time, a onih 50 ljudi što su ostali bez auta, njih ko 'ebe... bem ti zakon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jedino zbog toga gotivim Ameriku a to je sto mozes kulturno da mu presudis na licu mesta i gotova stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sapa i neko skriveno dugme, to jedino moze da pomogne! Inace punto znaju i deca da otvore bez kljuca naravno, istom lakocom se otvara kao i jugo, samo se malo postupak razlikuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u kraju preksinoć tri auta zapaljena, na dva parkinga udaljena oko 600m. Izgoreo Clio 2 i delimično BMW 3 (oko 2003), verovatno ga potkačila vatra sa francuza. I oko 600 metara dalje izgoreo Focus MK1, 2000 i kusur godište. Celu noć se čuli neki klinci i neka pucnava. Kad ujutru ima šta da se vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa paljenjem kola je postala uobičajena stvar na Novom Beogradu. Da li je zbog konkretnog razloga ili se samo neko igra sa pogrešnim stvarima, zaista ne znam, ali mogu da zamislim kako je kad ustaneš ujutru i vidiš uljenisan auto :realmad:

Inače, video sam u Zemunu pre par meseci poptuno demolinu neku Ladu, ono je da zaplačeš, spušten krov do sedišta, vrata počupana, hauba skroz ispresavijana, sve gume izbušene, volan otkinut...bukvalno auto ni za otpad više ne valja, ne znam koji su razlozi da se to uradi sa kolima, ali je stvarno užasno kad vidiš. Od tad ne parkiram kola uveče blizu zemunskog parka

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511

Razlog je jednostavan...lopovi kada ne mogu da startuju motor (vlasnik ugradio neku zastitu) ili kada nema goriva u rezervoaru da ga izvade, demoliraju auto "za kaznu". Jednom mom komsiji su ostavili napisanu opomenu da sledeci put kada dodju i obiju mu auto se slucajno ne desi da ne mogu da startuju motor...covek ih nije poslusao i zapalili su mu auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su meni napisali opomenu cekao bi ih nocima pa kad se pojave pucao bi po njima vise nego Rambo. Onda bi zvao muriju i rekao da me bas briga jer je zakon go ku*ac pa mi se moze da pucam. Iako vise volim hladno oruzje kao recimo veci noz,maceta,cekic,samostrel i slicno. Radije bi ga malo istranzirao nego upucao ali sta da se radi.

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da ga vidim samo da mi pipne auto, ruke bi mu polomio, a da mi napise tako nesto, napisao bi mu pare za gorivo sam ti ostavio u piksli, pa kad bi ga uvatio ne bi znao sta bi ga snaslo, nek ide da krade od lopova, navalili na sirotinju svi redom sve im je*em

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAĐITE KRADLJIVCA! Čitateljka Telegrafa obratila se redakciji sa molbom za pomoć u otkrivanju lopova koji joj je ukrao automobil ”pežo 206″ sive boje u Ulici Nikolaja Gogolja na Banovom brdu 14. novembra oko 11 časova ujutru.

Na video-snimku, koji nam je prosledila, vidi se kako vlasnica parkira i zaključava vozilo, a zatim i momak u kariranoj jakni koji šeta oko automobila i nakon toga stavlja kapuljaču, ulazi i odvozi “pežo”.

Prema njenim rečima, kradljivac je ušao u automobil tako što je podigao sa trotoara ključeve koji su joj, nakon parkiranja, ispali iz torbe.

Ono što lopov, verovatno, nije znao je da su ceo događaj zabeležile sigurnosne kamere jer se u neposrednoj blizini nalaze banke i hotel.

Krađa je prijavljena policiji koja poseduje snimke na osnovu kojih traga za lopovom i ukradenim vozilom.

Kako bi pomogao u otrkivanju počinioca, Telegraf objavljuje video-zapis krađe automobila i apeluje na čitaoce da, ako primete osobu sa snimka, odmah obaveste policiju.

Lopov.jpg

http://www.telegraf....dana-video-foto

Lopov vratio auto http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/437062-pobeda-telegrafa-lopov-vratio-auto-ivani-arbutini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas oko 1h čujem neke sumnjive zvuke, što me odma asocira da iskočim da proverim auto, pogledam na prozor, bela Panda kockica, radi na leru i ugašena svetla i tri klinca odnekud iza zgrade, van mog vidnog polja trče i unose neke akumulatore u gepek, jedno 4 komada su uneli i ja vidim da se radi o nekoj ilegali i dreknem sa prozora malo dubljim glasom "Alo bre, šta radite to" i oni se brzinom svetlosti nabiše u kola i gas i pobegoše.. Sumnjam da nisu napipali da je to stojalo na nečijoj terasi na prizemlju, pa su možda odatle to maznuli, uglavnom mi je krivo što nisam na vreme uzeo fotoaparat da im zumiram u tablice, pošto nisam mogao da vidim okom...

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511

Razlog je jednostavan...lopovi kada ne mogu da startuju motor (vlasnik ugradio neku zastitu) ili kada nema goriva u rezervoaru da ga izvade, demoliraju auto "za kaznu". Jednom mom komsiji su ostavili napisanu opomenu da sledeci put kada dodju i obiju mu auto se slucajno ne desi da ne mogu da startuju motor...covek ih nije poslusao i zapalili su mu auto.

U ime oca i sina i svetoga duha, amin, ovo je da se covek krsti i levom i desnom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno kad bih naleteo u trenutku kad mi obijaju auto ili skidaju tockove, sigurno bih zaglavio robiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zivimo u americi ovo se ne bi desavalo. S obzirom koliko imamo kraci fitilj od amerikanaca, i uzimajuci u obzir njihove zakone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...