Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Kako lopovi protiv sebe da napišu i usvoje zakon. Od tog posla nema ništa.

Samo ako turci ponovo dođu, doduše ponovo bi se vratili džepni satovi (svi bi ostali bez ruku).

Sve te krađe se dešavaju oko 2-3 ujutru kad svi spavaju čvrstim snom, naravno i policija spava.

Treba uvesti kamere kao u engleskoj i svako ćoše osvetliti. Nikom poštenom kamere neće smetati, Veliki Brat i onako sve zna.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve kamere,noc, svetla?!?

Prijatelji vec 2 puta pohvatali lopove u podne u ogradjenoj njivi! Policija lopovima uzela samo podatke i pustila ih a jos ih je pitala da li su ih vlasnici njive koji su i pozvali policiju ne daj boze tukli, jer da jesu njih bi priveli i na sud!?!?!

Prema tome samo Texaski zakon nam moze pomoci! Ubijes skota koji ti nesto petlja oko TVOJE PRIVATNE IMOVINE i zoves policiju da ti odnese smece od lopova koga si utepao!

Svatko moze pajserom da ti unakazi auto i pri tome ostane potpuno nekaznjen pod uslovom da nije napravio stetu vecu od 20 000din!

Uhvati lopova koji ti je izvukao 40 litara benzina iz rezervara i besan sto nema 50 litara razbije i staklo na autu, ti ga uhvatis i izlomis sa njegovim pajserom sa kojim ti je malocas milovao auto! Pozoves policiju i ona pusti lopova a tebe privede jer si ga tukao!

Ovo je nas zakon i nasa realnost!

Svi sitni krimosi znaju za to i to koriste i mirni su (ako ih uhvate) sto se policije i suda tice dok ne ukradu nesto sto je vredno vise od 20 000din.

Jedino sta mozes protiv lopova je samo privatna tuzba a to ti znaci samo trosak, gubljenje vremena i zivaca! Dakle najbolje je da sve zaboravis ili eventualno nakon par meseci ili godinu dana (dok posten lopov napravi jos nekoliko sitnih ili krupnih kradja) platis maskirane batinase da ga izlome ako ce ti taj trosak predstavljati satisfakciju. Ukoliko stvar preuzmes u svoje ruke i posten lopov te prepozna i onako izlomljen prijavi policiji onda si sam sebi potpisao nesto mnogo gore od smrtne presude. Uz pomoc bilo kog advokata ces mu placati dozivotnu rentu!

Ljudi zakon je takav i jasan je prema tome na neki nacin i povecan broj kradja je po zakonu! :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam ovo i samo se nerviram...onda kada lopova uhvatis na delu polomis mu ruke i noge i bacis ga u obliznji kontejner...mozda ga to opameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u onaj metalni, po mogucstvu prazan, pa ga onda pustis nizbrdo niz neku kaldrmu...radi ugodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih voleo da se nikome tako nesto desi,ali posto je steta manja od 20000din,neka oni izvade iz kase,pa nek ti daju,posto je to za lopove sitno,oni to nemaju ili tako nesto i slicno...blagi uzas ,to znaci da bukvalno,mogu da nastave sa kracom po starom,samo ih stimulise...ma uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopovi=pravnici

Pravnici=lopovi

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saznao sam što su onome razbili Mondea, bio kod švalerke, neka koja drži kafanu u blizini, navodno pretpostavlja i on o kome se radi :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će njegova žena (ovaj bi ga prebijo ili platio nekom da ga umlati), samo žene znaju gde najviše boli. Mada jaka kad je skinula felne i dogurala stenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će njegova žena (ovaj bi ga prebijo ili platio nekom da ga umlati), samo žene znaju gde najviše boli. Mada jaka kad je skinula felne i dogurala stenu.

Mora da je bila mnogo jaka(velika) kad je varao :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povećana potražnja delova, pa se tržište snalazi kako se snalazi. Ništa čudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi mala pomoc,maznuli si mi nocas cep za gorivo sa punta (fabricki,otvara ga isti kljuc kao i ostale brave na kolima) ,znam price da se ranije tako krao Clio,da naprave kljuc po uzorku sa cepa pa verovatno nesto muljaju oko kodova preko obd-a,da li ste culi da je nekome tako otisao Punto?Ista stvar se desila nocas meni na HGT- u i drugaru na JTD-u,na istom parkingu samo sto njemu navodno fali nesto goriva a meni ne,ali smo obojica ostali bez cepa i nema ga nigde oko kola itd,ne kapiram sta ce im sem za ovo sto sam pitao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad za tako nešto nisam čuo da se desilo, ali ima logike to što pričaš. E sad, sve brave rade samo na "izgledu" ključa, dok paljenje radi preko koda tako da ne znam koliko je izvodljivo to napraviti sa jednom bravom. Dekodiranjem menjaš kod, ali ključ i dalje ostaje isti tako da ne znam koliko bi to rešilo situaciju. Da ti auto nije bio na rezervi pa nisu imali šta da izvuku i onda otišli ili ih je nešto drugo sprečilo? Promeni parking, pazi ga neko vreme i ne bi trebalo da se desi da ode, ja bih pre posumljao na klince koje je preplašio neki auto pa su pobegli u pola posla, a i po pravilu oni koji kradu te sitne stvari to rade jer nemaju hrabrosti da uzmu ceo auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mogu da naprave ključ koji otključava kola, lepo noću otključaju i odguraju-odšlepaju auto i lagano se bave dekodiranjem ili rasturanjem. Oba auta da li imaju alarme ? I gde živiš ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno slušam na NBG da rade svašta sa kolima, posebno oko okretnice tramvaja gde je i najveća žurka za sve te koji hoće da zarade na tuđoj muci. Slučajno sam imao priliku da vidim par ljudi koji se bave vađenjem goriva iz kola, uglavnom su to klinci koji nemaju pare ni za šta pa onda gledaju da zarade kako god stignu i pojma nemaju o krađi, tako da često bez razloga oštete kola koja čačkaju.. Ako imaš nekog rođaka van grada i nije ti hitno da voziš auto ovih dana, oteraj ga tamo čisto na neko vreme za svaki slučaj. Zamenu brava ti nisam ni spomenuo jer je mnogo skupa. E sad na Jugu je bila fora da se zamene samo obloge brava i to je koštalo za njega 20ak evra, sad ne znam da li bi mogla ista stvar da se odradi i na Puntu..I stavi mu i LK ili tako nešto ako imaš od nekog da pozajmiš, bar da mirnije spavaš ovih dana jer verujem da ti sad nije prijatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzmi desetak udica lepo ih uvezi na 10cm i na kraju vezi za sediste sa strane i kada parkiras auto lepo

ih samo bacis na sedalo pa da vide sta je seks kad im se zabode u bulju pa jos krene da ustane.

Pazi samo da se ti ne zajebes.

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...