Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Milutine, ako vec neces ono cudo na haubi da stavljas onda razmisli kako bi leglo na krovu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pun mi inbox, interesuju se ljudi da li bi prodavao, i Beli je bio zainteresovan, pa ako mozemo dobro da zaradimo videcemo sta cemo...mada prirastao mi je za srce, ne znam kako bi se odvojio od toga... dezurni spremio pop nitne i brisilicu, ja bih s tim na kraj krova...ne znam ne znam, nastade haos od juce uvece :fun:

Moguce da ce ici na licitaciju, ako resim da nam se putevi razidju... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli resio da predje u gedora styling. :) Licitacija je u ovom trenutku najbolje resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude da samo s*ebavam instrument table :laughing:  radim jos i po nesto

Krenuo sam u kompletno sredjivanje kocnica...ne moze vise ovako, automobil sa 1000 kg i 4 diska jednostavno mora bolje da koci, fino koci i sada, ali nije to to... posto nisam raspolozen za nabavku vecih diskova za coupe-a ili alfe 166 pa onda i prelaska na 16 felne, a imam 8 felni i 8 guma u 15 dimenziji i ne radi mi se to...

Krenuo sam od ovoga...zadnje plocice za sada, engleska firma EBC, radi se o polu-keramici, trenutno ne mogu da nadjem iste takve prednje, ali nadam se da ce uskoro stici...ako ne nabavim i prednje iste, onda cu videti nesto slicno, ali istog ili boljeg kvaliteta...

20150204_202337.jpg

 

Za diskove imam problem, ove plocice sastruzu npr textar diskove dok kazes keks, da ne govorim o ferodu za 5000 dinara par ili Grembu za 4500...
Za sada jedino sto mogu da nabavim i sto mi igra je bosch...made in germany, ali koliko muzike - toliko i para

 

Idu dve sajle za rucnu i tutela, nadam se za nedelju - do desetak dana da je sve usrafljeno pa da testiramo... :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, ove polukeramicke mogu da se koriste normalno? Mislim, ne moraju nesto da se greju i to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ MS - Ne moraju, pored svih djakonija koje prave ove su im neke najnize sto se tice bilo kakvog postotka keramike i navodi se da su za normalnu, malo brzu voznju, kao za hot hatches kola, kako ti Englezi vole da kazu :)

Mogu i na obicne diskove, ali nema smisla stavljati ih na valeo, swag ili nesto slicno, kazem jedino sto trenutno bi moglo ici je bosch...i to ce verovatno i biti. Mislio sam i da obradjujem moje diskove koji su izgleda ok i stanjem i kvalitetom pa koliko izdrze - izdrze ali sam odustao od toga

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenuo sam u kompletno sredjivanje kocnica...ne moze vise ovako,jednostavno mora bolje da koci, fino koci i sada, ali nije to to...

 

10917041_10205818873501876_3277762112010

 

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam i da obradjujem moje diskove koji su izgleda ok i stanjem i kvalitetom pa koliko izdrze - izdrze ali sam odustao od toga

 

I ja sam moje na Bravi jednom prilikom nosio na mašinsko, pa se onda desio onaj Mišeluk sa onim Swiftom kad smo bili zajedno gore, pa sam sutradan kupio nove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, stalno mi to u glavi...a jos postoji mogucnost da to funkcionise neko vreme, a sta sam onda samo uradio, zeznuo plocice pa moram bukvalno sve iz pocetka...

 

Nasao sam jos jednu varijantu, original fabrika, tj. prva ugradnja, malo jeftinije od bosch-a i sad mi ostaje ili bosch ili fabrika... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Autoricambi prodavnici u Zemunu imaju plocice iz originala prednje i cena je oko 4900din. Vidi na sajtu, mozda ti to odgovara

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojjj Milutineeee kuco stara :) ziv nam bio i golem poras'o :) sve najbolje i sve zelje da ti se ispune pa uskoro da padne neki GP ;) srecan rodjendan :)

P.S. znam da ce poludis ali sta da ti radim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...