Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kao sto vec rekoh stigao je konacno...odusevljen sam, kako lepo ide, bukvalno klizi po asfaltu, moze tako polako i lepo da se vozi, ali kada popi*di, uh... :D

Lezanje na putu, krivine, tvrdoca - taman :unworthy:

2001. je godiste, 150000 je presao, kada sam ga kupovao vodio sam majstora, prijatelja jednog, bukvalno nismo mogli da nesto nadjemo, na osnovu toga cenu malo da spustimo...

Gume su nove, 195/50, akumulator je nov, dobio sam xcar uz njega i super je spravica

Samo jedva cekam da sednem u njega

Pribojavao sam se malo potrosnje, nije strasno uopste...

Super mi je blaupunkt, svidja mi se kada prikaze fiat znak :) kada se pali, ima i cd charger, mada je sada xcar povezan

Sedista su odlicna

Moram samo da ga prevedem na sebe, ne znam ni sam da li da cekam nove tablice, ili sta vec...

Znak je nalepljen nazad preko brave od gepeka, mora ici dole...:)

...

hgt1.jpg hgt2.jpg

hgt3.jpg hgt4.jpg hgt5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, puno bezbednih kilometara zelim. Cestitam :cheers:

samo mi reci, prvo slike sa pumpe, a posle na cajgeru si u rezervi. Kad vec potrosi corbu :)

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, cajgere sam slikao odmah kada sam se vracao za NS, a ono drugo mu je prvi put na pumpi :thumbup:

Hvala ljudi, zaista, nisam ni ocekivao da cu toliko zadovoljan biti...necu ni da kazem - ali bar za sada... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Punto

Allestimento : 1.8 HGT - Abarth

Motore : 188A6000

Coppa motore e filtro : Selenia 20K - 4,1 L

Impianto raffreddamento motore : Paraflu UP - 5,8 L

Impianto freni e frizione : Tutela TOP 4 - 0,65 L

Cambio e differenziale : Tutela Car Technyx - 1,98 L

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=33480

-----------------------------

Mada, sipali su ljudi i Selenia Racing...mislim da je to ulje 10-60...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde smo bili, sta smo radili :D

Bili smo za vikend u Sutomoru, nije gasen ni na putu tamo, a ni nazad, isao je kao blesav, prosecna potrosnja u grubo oko 6.5, skoro sve petom

pu1.jpg

Skadarsko...

pu2.jpg

Zlatibor...

pu3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

po1.jpg po2.jpg

po3.jpg po4.jpg

po5.jpg po6.jpg po7.jpg

Ovaj put za fotkanje je bio zaduzen Vule :thumbup:

Inace puntisa ceka da zima dodje i prodje da dobije jedan lep auspuh i da mu se otvori malo izduv, osim ako mi ne dune pa odradim ranije ali mislim da cu ipak da izbegnem ovu zimu/so/led...pa na prolece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijepo auto,svidaju mi se ove stopke,i ja sma u potrazi za istim :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno namestene opruge, eibach -25/30, kupljene ovde preko oglasa na forumu pre jedno 2 nedelje i evo tek sada namontirane :D

Srecan sam kao malo dete...nazad je seo idealno, a napred je mozda moglo jos jedno santim dole, ali...neka... :)

qqq10.jpg

qqq11.jpg

qqq12.jpg qqq13.jpg

qqq14.jpg qqq15.jpg

qqq16.jpg qqq17.jpg

Na prolece potraga za nekim lepim 16`` felnama, mislim da ce tada sve da cucne idealno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako sam i ja mislio dok ga nisam kupio, dok sam ga gledao u oglasima, a onda sam se nekako navikao na njega, ali sada kada si me potestio mozda bi i mogao dole...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...