Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala za info i preporuku, ako ne uspem da nadjem da nadjem i prednje EBC imam sigurno 3-4 kvalitetne varijante...

A za diskove sam odlucio, 90% sam siguran da ce biti bosch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovamo kod nas je ekipa trkača počela na civilnim kolima da nosi nalepnice "Galfer", ja baš pitah jednog šta im je to, kažu da su u pitanju kočnice koje su počeli da koriste od prošle sezone i da su zadovoljni njima baš, a koriste ih i na trkačkim autima, tako da možeš da izguglaš malo kakva su iskustva, ja nađoh da je to prva ugradnja bila u nekim Alfama..

 Kada kupiš orginalne pločice za Fiata, Alfu na njima piše Galfer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

vozi se ta guja svaki dan... :)

 

1.8 Stilo?

 

 

Ta naravno :)

 

Mali off, izvini:

Tema o Ate diskovima sa Arcs-a: http://arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=13&t=57207

 

Strasno, ali kako je covek resio da se obracuna sa njima, svaka mu cast, ali svaka cast...da se ne razume, bilo bi dovidjenja, bacio si pare...

Eto ga, to je ono sto govorim, uzmes ATE, mislis uzeo si kvalitet, platis poprilicno, i na kraju prc (na made in PRC, mada i to se uklapa)...cuo sam da ATE kod nas treba uzimati valjda samo u Pegazu, mislim da se tako zove prodavnica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bile neke jeftinije??? Izgleda da sam se zeznuo onda...cancel cancel CANCEL!!! :harhar: Daaaaaaaj Trusting, daaaaaaaaaaaaaj Valeo :laughing:

 

Sad cu moram da pokazujem i kako ide i kako koci :laughing:  hocu hocu, uvek drage volje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih valeo, skupo je to! Mozda moze da se uglave od keca ili floride neke polovne :D

 

Test voznja - ti + nas trojica "jacih" = oko 400kg (ako ne strpamo nekog u gepek) pa niz kosutnjak ili F.Goru zavisi gde bude. Ako se ne upale do dole dobijes rostilj i pice na skupu (koje moras prethodno da platis ali o tome cemo......)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ MS PK - Pa sto kaze Janaćko, biće do do prolećnog skupa :) prvo da stignu diskovi, onda da stigne ovo sa ebay-a...ovaj^ dok padne test jedno 2 puta :laughing:

Ne stvarno, prvih 500 km moram da ih pipkam bukvalno, dok to ne nelegne propisno :)

@Janaćko druže - dogovoreno, baš tako sam i nekako, do duše sa maaalim izmenama, i planirao da testiram, mislim baš zbog takvih situacija i stavljam keramiku, zbog čega drugo... :cheers:

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, nadam se uspešnoj karijeri.

Axiću, meni je već zaprećeno BANanom ako ne položim keramičarski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni sta da ti kazem, dok Jankovic ovo ocisti ti lepo plocice u ruke i vezbaj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozi se ta guja svaki dan... :)

 

1.8 Stilo?

Korisnik sa foruma a nick mu pocinje na slovo K ?

Zvuci onako starinski a opet je nekako novo, sharoliko, sljasti ???

Moj fino zakiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam :laughing:  ja sam samo rekao da iste kočnice ima jedan plavi stilo...svi iza mene počeli da šifruju

 

Od sada ćemo ga zvati -onaj-čije-ime-ne-sme-da-pominje- :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...