Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Gde mogu da nabavim srafove za aluminijumske tockove za stila vulkanizer kad mi je menjao letnje-zimske rece mi da mi srafovi nisu original za aluminijumske i da mi hvataju samo oka 5-7mil.

 

Isti su srafovi i za celicne i za alu felne na Stilu.Takodje sa jednim srafovima sam srafio i 15" i 16" i 17".

Pre kupovine konsultuj jos nekog vulkanizera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su za fabricke felne isti a da se kod aftermarket felni desava da trebaju duzi. Opet kazem, mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uputili su me na ovu temu pa da pitam:

 

Gde moze da se nabave gumene patosnice na komad ? Treba mi tipska/originalna za stila, samo vozaceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Stefane al ne vidim nigde na tom sajtu neki katalog kako bih utvrdio izgled patosnica a ne bih bas da prevalim 200km zbog jedne patosnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg ,da naravno. Nisam ja ulazio na sajt pa da vidim . Sto ih ne nazoves pa da pitas dal imate to i to,jel imate sliku neku itd , to bar mozes iz kuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi pitanje jedno.. Gde mogu da kupim kvalitetne h1 sijalice za farove da svetle belo ili blago plavkasto npr 6000k oznaka.. Kupio sam preko neta neke i ispostavilo se da zapravo nisu ni bele ni plave vec samo malo posvetljeno zute a pritom su mi crkle vrlo brzo.. Tako da ako imate neki savet i predlog pisite.. Iscekujem odgovore.. Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi pitanje jedno.. Gde mogu da kupim kvalitetne h1 sijalice za farove da svetle belo ili blago plavkasto npr 6000k oznaka.. Kupio sam preko neta neke i ispostavilo se da zapravo nisu ni bele ni plave vec samo malo posvetljeno zute a pritom su mi crkle vrlo brzo.. Tako da ako imate neki savet i predlog pisite.. Iscekujem odgovore.. Unapred hvala.

Npr xenone 5000k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

le-stilo.jtd, on 09 Oct 2014 - 11:08, said:snapback.png

da li ima ovo kod nas da se nabavi - kao na slici , 8-pinski kabl sa ovi plavim dzekom. probao bih da cd sanzer alpinu povezem sa original navigacijom za stila. slika je sa stranog sajta - nekog pojlskog ....... i da li uopste to moze .............

 

 

640x_CAR_CDL18.jpg

 

 

Markobgd, on 11 Oct 2014 - 19:47, said:snapback.png

@Bole: Odeš u Kanibal ili Kelco ili možda Micro princ i kupiš taj plavi džek (mini ISO) i potrebne iglice (pinove) koje sam kačiš na kabal i ubacuješ u džek.
Kabal od preko 5metara originalni-nikad korišćen dobiješ od mene. Ja sam sve to kupio da povežem cd šaržer u Lybru i nisam na kraju već sam na taj mini ISO nakačio 3.5 stereo džek i sad kačim šta hoću (mobilni, mp3 player....). Znači samo tad je upotrebljen za probu i nikad više.
f02b8dbca636a208c46053b7d7b4dd7f.jpge8376447ada56ef19834c44c5a864918.jpg

 

Kolega Bole-stilo.jtd ili nije video post ili neće da se druži smene.  :D

 

MARKO SORRY - NISAM VIDEO POST A BIO SAM I NESTO U BOLNICI :realmad: (26 DANA). IZVINI DRUZE JOS JEDNOM - KOJI BLAM DA NE VIDIM OVOLIKE SLIKE. DALEKO BILO DA NECU DA SE DRUZIM.  JAVI MI U INBOX ILI OVDE AKO IMAS JOS OVAJ KABAL.  VELIKI POZDRAV .............  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da lise negde osim na otpadima mogu nabaviti motorići i ostali delovi koji ovaraju i zatvaraju klapne na ventilaciji na fiat stilu automatska klima. Hvala.

Edited by Zakuni se

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

le-stilo.jtd, on 09 Oct 2014 - 11:08, said:snapback.png

da li ima ovo kod nas da se nabavi - kao na slici , 8-pinski kabl sa ovi plavim dzekom. probao bih da cd sanzer alpinu povezem sa original navigacijom za stila. slika je sa stranog sajta - nekog pojlskog ....... i da li uopste to moze .............

 

 

640x_CAR_CDL18.jpg

 

 

Markobgd, on 11 Oct 2014 - 19:47, said:snapback.png

@Bole: Odeš u Kanibal ili Kelco ili možda Micro princ i kupiš taj plavi džek (mini ISO) i potrebne iglice (pinove) koje sam kačiš na kabal i ubacuješ u džek.

Kabal od preko 5metara originalni-nikad korišćen dobiješ od mene. Ja sam sve to kupio da povežem cd šaržer u Lybru i nisam na kraju već sam na taj mini ISO nakačio 3.5 stereo džek i sad kačim šta hoću (mobilni, mp3 player....). Znači samo tad je upotrebljen za probu i nikad više.

f02b8dbca636a208c46053b7d7b4dd7f.jpge8376447ada56ef19834c44c5a864918.jpg

 

Kolega Bole-stilo.jtd ili nije video post ili neće da se druži smene.  :D

 

MARKO SORRY - NISAM VIDEO POST A BIO SAM I NESTO U BOLNICI :realmad: (26 DANA). IZVINI DRUZE JOS JEDNOM - KOJI BLAM DA NE VIDIM OVOLIKE SLIKE. DALEKO BILO DA NECU DA SE DRUZIM.  JAVI MI U INBOX ILI OVDE AKO IMAS JOS OVAJ KABAL.  VELIKI POZDRAV .............  :welcome:

 

Mozda ovo pomogne ali nisu ni malo povoljni.......

 

http://www.auto-muzika.com/gdekupiti.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi hvala vam PUNO za ove sajtove xcar link i te modulatore (ovi sto to prave su mi komsije u trznom centru konjarnik i znam ih). ovi prvi vidim imaju taj kabal ali je 15e - videcemo za to.

ja pokusavam da povezem klasicni alpina cd sanzer sa stilovim kasetofonom preko kabla. marko bgd mi je dao kabal i ovom prilikom mu se zahvaljujem jos jednom jer je covek ljudina. pozdrav svima .............  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gresis da je ljudina ;) covek i po je on :) svaka mu cast, a tek suraka sto ima :D kakve mu hemije on daje :D

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim članove kluba da jave ako neko zna gde ima da se nađe neka Lancia Musa u delovima. Mesec dana imam taj auto i ne mogu da nađem prednju desnu rešetku u braniku oko maglenke.

Molim za informaciju. Unapred zahvalan.

Edited by Maki 037

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala beli_Punto,

ali slaba vajda, kažu "redak model auta ; nema iz kopija".

Zvao samovlašćene servise( iz originala ) lupaju neke cifre kao da kupujem ceo branik (6500 din).

 

Da li ima neko slupanu, ili donosi delove iz inostranstva ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...