Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

za koju rezoluciju?ja imam za 480x800 i 540x960 instalaciju,a mape su velike pa bi bilo smaranje da to upload-ujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, to su bile aktuelne mape kada sam stavljao iGO u fon... :D Mislim, nije se valjda ta jEvropa toliko izgradila za ovih par godina... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulice se ne menjaju po Evropi, tj. njihovi nazivi :)

Ako je nekom bas bitno da juri 3D objekte - pravac Rapidisrbija, pa search :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece boleti glava od jos jedne registracije:)Ja ih imam milion,ali svugde slcna sifra pa ne mogu da zaboravim.

Sent from my Archos A70S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGOMyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7 mariupol v3.3.4 12.01.10

320x240_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10

400x240_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10

480x320_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.3_12.01.10

800x480_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10

854x480_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10

960x540_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10

800x600_iGOMyWay_v8.4.3.179971_mariupol_v3.3.4_12.01.10


http://mir.cr/0NJVHG8C

1.Deinstalirati predhodnu verziju iGO-a ukoliko je imate na telefonu i izbrisati stari folder "iGO" iz telefona

2.Kompletan novi download-ovani “iGO” folder iskopirati na “sdcard” ili "external_sd"

3.U folder “iGO” iskopirati odgovarajući data.gro od ponuđena tri koji se nalaze u zasebnim folderima ( data.gro za rezoluciju 800x480 , data.gro za rezoluciju 854x480 ili data.gro za rezoluciju 960x540)

4. Potrebno je još samo iz nekog explorera (na primer “ASTRO FILE MANAGER”) direktno sa

telefona pokrenuti instalacioni fajl “iGOMyWay_v8.4.3.179971_thin-v1.7“ koji se nalazi u “iGO” folderu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li negde 2012.? Sve su karte Q3 ili Q4 2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garmin City Navigator Europe NT 2013.10 (most preko Ade nije ucrtan)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbija Q1 2012 Navteq nije ucrtan most na adi i karte su manje detaljne nego Contrast iz 2011, dok je Grčka dosta veća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za iGo sto se tice nase mape i kompletne istocne evrope, uvek skidajte mape pod nazivom TopMap sto znaci da su te mape izdate od strane lokalnih firmi. Tako je mapa za Srbiju u tom paketu izdata od strane firme Contrast D.O.O. iz Beograda i tako za sve mape istocne evrope.

Jedne godine sam isao u Grcku i stavio naravno mapu Grcke izdatu od Navteq-a i ne daj boze gde me je sve vodila, po nekim budzacima i nekim ne asfaltiranim putevima, dok mi nisu objasnili da je u TopMap paketu mapa od lokalne firme.

Sto se downloada tice, ne znam da li sam pomenuo ovde ili u drugoj temi, dosta dobar izbor mapa programa i svega u vezi navigacija imate na sledecem linku:

http://www.gpsunderground.com/

Mada me najvise nervira to sto ne daju linkove na rapidshare vec na one druge bezvezne i spore servere pa treba po neki dan da se skine veci paket kada su serveri prezauzeti ili ako su fajlovi pobrisani pa dok postave nove...

Takodje sam odavno uplatio membership na tom forumu jer je navodno obecavao direktne linkove za download sa njihovih servera, ali od toga nije bilo nista. Fajlovi koji su bili uploadovani za direktni download su bili toliko stari da nisam mogao nista pametno da skinem, sto vec nisam skinuo na drugi nacin...

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li negde Contrast Srbija 2012 ? Znači sa ucrtanim mostom preko ade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji to još, nešto su se ulenjili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna koje mape mogu da se instaliraju u nokiu n9 a da ima rutabilnu srbiju i bivsu yugu? Mozda neki link....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garmin karte imaš City Navigator EuropeNT 2010.10, SCG 2,60 sa mostom preko ade i Adria Route 3,30 i nađi za Symbian Garmin XT. Ili kupi tel sa Androidom i onda koristi iGO.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ove GPS forume, trebalo bi da ima neki Garmin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovaj operativni sistem ne moze da se instalira symbian

N9 bese ima onaj MeeGo OS, u ciji je razvoj Nokia grunula dobru lovu pa su na kraju odustali od njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja navigaciju za sve tipove, narucio preko kupinda.

Ako treba nekom neka se javi da mu posaljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...