Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Jel ima neko neku noviju mapu gde ima ucrtan ovaj novi most preko ade ?

ja koristim SCG Route 2.4NT i primetio sam da mi ne prikazuje realno neke ulice u BG koje su recimo postale slepe ili jednosmerne. Ima li neko da je probao neke novije mape od ovih mojih 2.4 i da je zadovoljan kako rade ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je Chobby vec 2 puta (da ne kazem) slag'o,:harhar:

evo ga, iGo za Android :thumbsup:

u zip-u je sve odvojeno na 3 foldera, za rezolucije 320x240, 480x320 i 800x480...

to je to :)

ubacicu i garmin ponovo na ovaj sajt (mislim da ovde nece crkavati linkovi) ali mi je upload iz nekog razloga umro! :)

upload_speed.jpg

Kriv sam priznajem :harhar:

Stavljao sam 2 puta na upload i odlazio od kuce,kad se vratim moji ugasili racunar,posle sam izgubio volju. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko neku noviju mapu gde ima ucrtan ovaj novi most preko ade ?

ja koristim SCG Route 2.4NT i primetio sam da mi ne prikazuje realno neke ulice u BG koje su recimo postale slepe ili jednosmerne. Ima li neko da je probao neke novije mape od ovih mojih 2.4 i da je zadovoljan kako rade ?

:question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvalan Xepoju na postavljenom linku za android! :thumbsup: Čini mi se da će ono raditi dobro! :thumbsup: Nisam ga još testirao, ali aplikacija radi ok.

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko neku noviju mapu gde ima ucrtan ovaj novi most preko ade ?

ja koristim SCG Route 2.4NT i primetio sam da mi ne prikazuje realno neke ulice u BG koje su recimo postale slepe ili jednosmerne. Ima li neko da je probao neke novije mape od ovih mojih 2.4 i da je zadovoljan kako rade ?

:question:

:question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde ima niz zanimljivih vozila za Garmin.

Kad skinete zeljenu slicicu prekopirajte je u folder Garmin/Vehicle. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se zahvalim Xepoju na navigaciji, malopre instalirao i probao sve super, a jel imaju ovi automobilcici za iGO? I da li moze na iGO da pokazuje i koliko idem na sat, posto mi malopre nije pokazivao, jedino upozorava kad predjes ogranicenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad cu da pogledam ponovo, a za kola znam ovih par sto ima fabricki nego video sam u postu iznad za garmin ima sta hoces od kola, i da da li je u ovom iGO ubacene kamere za brzinu, ili treba da ih sam ubacim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu, kad ih nadjes, podeli ih, blago meni, s nama ovde :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam pregledao onaj link sa vozilima za navigaciju, nisam nasao bravO nigde :(

Jos uvek, moje aktuelno pitanje, u vezi sa najsvezijim mapama za garmin, je na snazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretabah temu, zar me moguce da nema nista o iPhone-u i navigacijama koje idu za njega?

imam legalan simfree 4s bez jailbreak-a ili iceg slicnog, i vec par dana pokusavam da natrapam kako nakaciti navigaciju na njega - jeftino :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjes jos cetvoricu i kupite iGo primo full evropu to vas izadje po 20dolara,tako sam ja uradio i sad imam licencu dokle god budem koristio bilo koji apple uredjaj moci cu da ubacujem igo, takodje sve update...

Na iphonesrbija uvek imas zainteresovane za kupovinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode

Imam Sony Ericsson XPERIA arc interesuje me gde da skinem" GPS Navigaciju i mape za Srbiju i Evropu?

Ima li neki link?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek, moje aktuelno pitanje, u vezi sa najsvezijim mapama za garmin, je na snazi...

Izasla je nova scg 2.6 ima ucrtan most na adi i most preko Save kod Obrenovca.

My link

Edited by gaggi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

naišao sam na ovaj vaš forum googlajući u potrazi za uputstvom kako se instalira Garmin na mobilni N97 mini. Naime nalazio sam dosta sajtova sa uputstvima i sve instaliram kako treba ali nikako da mi nahvata satelite. Jednom mi se desilo da sam uspeo da uhvatim tri neka i to je trajalo minut dva. Posle toga nista. Inace OVI map mi radi lepo, ali mape koje su ucitane, cak sam i neke downloadovao, nisu detaljne. Da li neko ima konkretno N97 mini i da li je uspeo, ili je imao problem kao ja. I da li neko ima neko uputstvo korak po korak sta i kako da se odradi da bi to bilo pravilno instalirano. Inace NOKIA je original, kupljena u Nemackoj, nije nikakvih otkljucavanja bilo, sve je ok sto se toga tice.

Neke linkove koji su ostavljani u postovima sam gledao, ali su stari i na njima nema postavljenih fajlova.

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je pisano negde, to inicijalno hvatanje satelita zna poprilicno da potraje. Ostavi telefon sa upaljenim Garminom bar 15 minuta na nekoj cistini (ako vec nisi),a zna da potraje cak i duze.

Meni, npr. kada se motam tu po BG po lokalu (mislim, ne menjam drasticno koordinate gde ga palim) relativno brzo uhvati satelite. Ali ako upalim Garmin par stotina kilometara dalje (recimo poslom u Sarajevu, Podgorici ili inostranstvu), e tu zna da se zabode i treba mu opet po nekoliko minuta da nahvata satelite. To u slucaju da navigacija nije koriscena tokom puta, naravno.

Verzija Garmin Mobile XT je 5.00.50, instalacija koju je postavio Heroj svojevremeno bas na ovoj temi. Aparat je X6 (Symbian S60 5th Edition).

To je neko moje iskustvo, znaci za inicijalno povezivanje i u slucaju da drasticnije menjas lokaciju, daj mu jos malo vremena. Cak u onom vizuelnom prikazu mozes da vidis da je uhvatio i po 7-10 satelita, ali mu treba vreme da iz statusa "Searching for Satellites" predje u stanje "Ready to navigate".

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Upravo tako kako je Ivan napisao!

Ostavi ga i cekaj! zna zaista da potraje! Identican "problem" na N97 i C7!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...