Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Nazalost ovde je sve kompletno, ne moze da se odvoji, da je torrent u pitanju, mogao bi da izaberes samo ono sto ti je potrebno.

Javi mi koje su ti zemlje potrebne pa cu uploadovati samo to, inace na prethodnoj strani sam spakovao za drugog clana sve sto se tice Grcke:

 

Mapa, poi, building, autogas stanice za Grcku:

http://www.mediafire.com/folder/467o6k8lynay9/Grcka_iGo

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis ja imam instalirane mape  Bosna 2012.07,  Croatia 2012.07, FYRM 2012.07, Serbia 2012.07, Montenegro 2011.q3, Greece 2011.Q3...

 

Koliko sam shvatio iz tvog posta, nema novije mape Srbije, Bosne... samo jedino mogu Grcku noviju da skinem s linka koji si gorep ostavio ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je dobro osim Montenegra i Grcke, oba su iz 2012.07 kao i ostale. Novije jos uvek nema, ocekuje se da ce izaci za oko 2 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGo za 2013.  http://www.igo-maps.net/

 

Koliko sam gledao bolje zadržati Srbiju / Contrast 2012.07 . Detaljnija karta, ima ucratana cela obilaznica i onaj kružni tok petlje radnička (most preko ade). 

 

Ovde je Grčka 2013 Q1 puno veća u odnosu na 2012.07. Gledao sam samo za Srbiju (tu staru ću i zadržati), ostalo nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 3 godine sam isao sa Navteq mapama u Grcku i bilo je uzasno lose odradjeno, tada nisam znao da postoje TOPMAP mape, i kada sam se upoznao sa jednim Grkom tamo rekao mi je da koristim mapu koju mi je on dao koja je bila puno bolja, kasnije sam video da je to upravo mapa iz TOPMAP i od tada za zemlje istocne evrope koristim iskljucivo TOPMAP iako je u nekim slucajevima NAVTEQ veca mapa. Navteq je jedna firma koja radi mape za zemlje Evrope, dok u TOPMAP se nalaze mape od lokalnih firmi u zemlji koje izdaju mapu za svoju zemlju, pa mi to uvek deluje kao pouzdanija mapa od nekog drugog proizvodjaca, makar bila i veca...

 

Naravno treba probati i jednu i drugu mapu pa prosuditi kakvo je sad stanje, ne mogu da kazem da je Navteq los jer ga nisam probao u skorije vreme, ali zadrzi obe mape u navigaciji i probaj jednu i drugu i sam oceni koju ces zadrzati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome treba tablet i navigacija, odlična ponuda Asus MeMO Pad HD 7 za 17 990 din. Android 4.2 Jelly Bean, dijagonala ekrana: 7" IPS 1280 x 800 ,procesor: Quad core 1.2GHz MediaTek MT8125 ,grafika: PowerVR SGX544 ,memorija: 1GB RAM skladište: 16GB ,proširenje kapaciteta: microSD do 32GB ,kamera 1.2 MP (prednja), 5 MP (zadnja), stereo zvučnici GPS Težina: 302 g

 

http://www.gigatronshop.com/tablet_pc/asus_memo_pad_hd_7_white_-_me173x-1a018a-24451

http://www.gigatronshop.com/info/asus_memo_pad_hd7-151

https://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_MeMO_Pad_HD_7/#overview

 

Iskombinovao sam Navteq 2013. mape sa Contrast Srbija 2012., Turska Basarsoft 2012. i treba mi Egipat 2013 ili bar 2012.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je neko ko može da ubaci nove mape u garmin, da nije ovlašćeni serviser nego neko na crno i da je iz Novog Sada, ako nekog takvog znate pošaljite mi tel na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubaci ih sam,skini sa neta, isprati jedno od 200000 objasnjenja kako se ubacuju...idi na rapidsrbija tamo ces naci zadnje a imas i objasnjenje

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na ovom dropbox linku imam uvek svez iGo koji radi na svim android uredjajima i svim rezolucijama. Sto je najbolje, automatski nalazi odgovarajucu rezoluciju i nisu potrebna nikakva podesavanja. Takodje je ubacena zadnja mapa za Srbiju.

 

https://www.dropbox.com/sh/z0t8iezrarnop91/f0W4M8upPJ

 

verzija: Thin Primo Explay Infinity II

 Evo ja instalirao na tablet,rezolucija je ekstra ali mi je meni na ruskom,nisam video da to moze da se promeni a vidim da u folderu lang ima vise jezika doduse zipovanih. Jel treba da se odredjeni jezik raspakuje u tom folderu ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopolnitelno>Nastroiki>Regionalnie i izabere jezik :)

Moraju biti zipovane

Tapatalk 4 Sony XT

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGo ;)

Sent from my ALCATEL_one_touch_995 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam nekoliko fabrickih auto navigacija, i nema blage veze sa kompletnom pokrivenoscu. Npr mape za Audi su iz 2012 godine obuhvatale jedino auto puteve i glavne puteve u Srbiji, kao nekada TomTom...

Rezu se diskovi ali moze samo poneka verzija Nera da nareze da bi radio u automobilu, i ubacuje se CD po potrebi od zemlje...

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, pomoć bi mi dobro došla. Instaliram iGO najnormalnije, i kada treba da se pokrene aplikacija izlazi poruka: ''please insert sd card containing igo content files'' . Ne znam u čemu je caka... Folder iGO se i nalazi na SD kartici, naziv je u redu, takođe nije smešteno ni u kakav poseban folder. Svaki predlog je dobrodošao. :) Ako nešto znači, u pitanju je S4 mini. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda u iGo folderu nisu svi neophodni fajlovi. Odakle si skidao i koji verziju iGo? Koja je rezolucija ekrana na S4 mini?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff...ne znam sad tačno. Našao sam neki torent. Rezolucija je 540x960 . Isto mi je pokazao i za drugu verziju koja je bila na drugom telefonu i radila najnormalnije... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj u sys.txt koji se nalazi u iGO folderu da dodaš/zamjeniš ovaj dio:

[folders]linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO  /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"

Sent from my LT30p using Tapatalk

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam izbrisao sve sa telefona. Nisam siguran da najbolje razumem. Jel taj sys.txt menjam u telefonu? U folderu iGO koji imam na računaru, nemam taj fajl.... Hvala u svakom slučaju.  :thumbup:

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da u folderu iGO na telefonu. Ako ga nemaš on se sam kreira kada pokreneš prvi put iGO.
Poslacu ti na PP link malo kasnije da probaš jedan iGO.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...