Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Gorane zanima me da li na cromi postoji mogucnost da se preko examinera ukljuci opcija automatskog paljenja svtala. Pozdrav.

Ne, stilo nema tu opciju...

Pozdrav Gorane,

 

Lancia Lybra sw 1.9 jtd. 2001, huči mi nešto nazad, sa ubrzanjem čuje se sve jače. Podigao sam ga i čini mi se da jedan točak malo "cakće" verovatno ležaj - interesuje me koliko je zamena kod vas, imate li i deo i kada ima slobodnog mesta?

Lezaj i zamena 4250 rsd....pozovite servis radi dogovora oko dolaska...011 2193 543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Imam pitanje, kod tebe u servisu održavam automobil pojavio mi se problem sa grejanjem kabine. Od kako je zahladnelo jako loše mi greje kabinu u pitanju je punto 2, prošle zime je grejao ali ove katastrofa, kad je ventilator na 1 duva mlako, već na 2 brzini duva hladan vazduh, kao da se zapušilo saće grejanja kabine. Da li je moguće da se zameni radijator kabine (tj. saće grejanja) čini mi se da je do njega jer sve ostalo izgleda da je ok. I koliko bi ta opravka koštala okvirno?

 

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane pozdrav,

imam problem vec neko vreme,desava mi se kad potopim malo gas cuje se kao da nesto melje,ne znam gde,u prve dve brzine ne cujem,ali od trece pa nadalje se cuje,punto mk2a sporting 1,2 16v,sta bi to moglo da bude? i naravno koja cena i najgori slucaj :) hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, kako ste danas? Imam jedno pitanje za vas. 

 

Punto 1.8 HGT, vuce normalno, ne trosi vise nego sto je propisano, na leru radi lepo, medjutim preko 3500rpm pocinje nesto da klikta kao gore kod bregastih bar mi se tako cini, kao kad varijator prosvira i cuje se na leru. Citao sam da moze biti do loseg goriva pa samo da pitam ako je to, ili da doteram kola do vas da pogledate. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod termostata, i mene zanima koliko bi koštao termostat + zamena i ruke za Alfa Romeo 147 - 1.9 16v (140k) ?

Hvala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gorane, kako radite sad za vreme predstojećih praznika, došao bih da mi se zameni termostat, i da se pregleda auto

radimo 31. Pa 8.

Kad smo već kod termostata, i mene zanima koliko bi koštao termostat + zamena i ruke za Alfa Romeo 147 - 1.9 16v (140k) ?

Hvala. :)

A za cenu morate pozvati u servis....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi bio veliki servis za Punta `01 1.2 16v 80KS? I sta se sve menja od delova kad se radi veliki servis?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Auto Servis Goran'' je prvi Magneti Marelli Checkstar servis u Srbiji

 

mm23.jpg

 

Detaljniju informaciju možete videti klikom na sledeći link:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/62590-prvi-magneti-marelli-checkstar-servis-u-srbiji-auto-servis-goran/

 

Ako želite nešto da napišete u pogledu toga, molio bih da u tu novu temu idu čestitke, komentari i sl. kako ne bi zagušili temu na kojoj smo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi bio veliki servis za Punta `01 1.2 16v 80KS? I sta se sve menja od delova kad se radi veliki servis?

 

Hvala

Veliki servis se radi na 60000km ili pet godina,menja se : zupcasti kais,spaner zupcastog kais ,pumpa za vodu,kanalni kais,roler na kanalnom kaisu.Ukoliko je vreme i za mali servis,menja se jos ulje,tri filtera.Veliki servis posrazumeva pregled kompletnog auta i dijagnostiku.

Cena velikog servisa(sa redovnim)iznosi oko 22000din.

Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav Gorane, interesuje me koliko bi izasao mali servis za punta classic 1.3 multijet, oprema dinamik sa klimom ? takodje me zanima i koliko bi kostalo da se zameni motor podizaca suvozacevog prozora koji je crkao i koliko bi se dana cekalo... i treca stvar na prednjem levom tocku treba da se zameni leva glavcina sa lezajevima, trenutno imam samo 3 od 4 srafa koji ga drze, koliko bi to bilo, ako radite?

i na kraju da li je guzva kod vas u servisu, prvi put bi dolazio, do sad sam radio servise kod ovlascenog...

pozdrav, Jovan :)

Edited by jovan90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

 

Uzeo sam Cromu kojoj je uradjen veliki i mali servis kod tebe u servisu pre 9000 km. Na pregledu auta koji sam dovezao u tvoj servis, rekli su mi da garancija na veliki servis važi samo ako i dalje servisiram auto kod tebe u servisu. Interesuje me koja mu je cena za mail servis, i da li na to clanovi foruma imaju popust, posto sam nov na forumu?

 

Pozdrav

Edited by DrNikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...